MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  Gegužės 16 d., 20:00, Pekino parko centrinėje salėje Pekine, Sichuan Meiyuan absolventų specialioji konferencija atvyko kaip tikėtasi. „Sichuan -Mei“ drabužiai ir drabužių dizainas.Sičuano dailės dailės akademijos dizaino kolegijos drabužių ir drabužių dizaino koledžas 12 metų iš eilės surengė specialias konferencijas absolventams.

  Speciali tema yra apibrėžta „Rising · Sheng“ -li yra nuolatinis „Pentium“ ir „Cheap“.Shengas yra nuoširdus ir entuziastingas bėgimas ir vejasi.2024 m., Chuanmei studentai yra pilni ugnies jėgos ir svajoja apie svajones apie „paaukštinimo“ pasaulį!

  Konferencija patraukė daugelio žiniasklaidos, profesionalų ir mados entuziastų dėmesį.„Chuanmei“ drabužiai parodo auditorijai naujausių naujos kolegijos dizainerių kartos kūrinių seriją, todėl auditorija gali labai patirti kūrybinę ir svajonę apie naujos kartos dizainerius.Šie naujos kartos dizaineriai sumaniai integruoja savo meninę filosofiją ir mados tendencijas, parodydami daugybę mados meno kūrinių, turinčių daug prasmės ir tyrinėjimo.Jų dizaino stiliai apima įvairius elementus, tokius kaip moderni ir tradicija, rytai ir Vakarai, ir rodo unikalų estetinį ir dizaino mąstymą.Projektavimo proceso metu studentai visapusiškai žaidė savo kūrybiškumui ir vaizduotei ir sujungė įvairius kultūrinius ir meninius elementus. EsmėŠi konferencija buvo ne tik mados renginys, bet ir patvirtino bei rodoma Chuanmei drabužių dizaine.Sičuano meno akademija ir toliau ugdys ir veisia daugiau potencialių dizainerių, į mados meno pasaulį įšvirkšk naujesnį gyvybingumą ir kūrybiškumą.

MLS Football Jersey