MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Šeštadienį, šešių tautų turnyro atidarymo savaitgalį, Ethanas Rootsas ir Fraseris Dingwallas debiutuos Anglijoje prieš Italiją Romoje.

Šešios tautos 2024 m.: Ethanas Rootsas ir Fraseris Dingwallas debiutuos Anglijoje prieš Italiją
Šešios tautos 2024 m.: Ethanas Rootsas ir Fraseris Dingwallas debiutuos Anglijoje prieš Italiją

Dingwall, 24 m., pavadintas vidiniame centre kartu su sugrįžusiu Henry Slade’u, o Rootsas pradės nuo aklosios pusės flankerio.

George’as Fordas pradeda kėlinį, o Marcusas Smithas atmetė mažiausiai dvejas rungtynes dėl blauzdos traumos.

Ant atsarginių žaidėjų suolo pateko trijulė Chandleris Cunninghamas-Southas, Finas Smithas ir Immanuelis Feyi-Waboso.

„Marcusas grįš į Angliją ir vėliau šią savaitę atliks tolesnius tyrimus. Kitą savaitę jo nebus”, – sakė vyriausiasis treneris Steve’as Borthwickas.

„Nesame tikri, kada [jis bus tinkamas]. Tikimės, kad jis žais paskutinėje Šešių tautų turnyro dalyje, bet tai truks kelias savaites. Daugiau sužinosime kitą savaitę.”

Tačiau Alexas Mitchellas atsigavo po kojos žaizdos ir užėmė vietą priešakyje, o kitas Northamptono Saint Tommy Freemanas buvo apdovanotas už įspūdingą formą su starto vieta sparne.

Hookerio Jamie’o George’o kapitono kadencija prasidės Romoje, kai Anglija sieks iškovoti trečiąją vietą pasaulio čempionate.

Kalbėdamas apie penkių žaidėjų įtraukimą į 23-iąją rungtynių dieną, Borthwickas pridūrė: „Laimėti pirmąją rinktinę savo šaliai visada yra ypatinga proga.

„Džiaugiamės debiutantais, kurie visi nepaprastai sunkiai dirbo, kad būtų atrinkti į 23-iuosius ir susitiktų su Italija. Žinau, kad šeštadienis bus labai didžiuotis žaidėjams ir jų šeimoms.

„Mano žinutė jiems šią savaitę buvo būti savimi, pasinaudoti savo galimybėmis ir žaisti su stiprybėmis bei įgūdžiais, dėl kurių jie pelnytai buvo atrinkti į stiprią Šešių tautų komandą.

Naujasis „Azzurri“ treneris Gonzalo Quesada paskyrė savo pirmąją komandą po to, kai pakeitė Kieraną Crowley.

Lockas Federico Ruzza yra pasiruošęs laimėti 50-ąją rinktinę, o broliai Garbisi – pusiau Paolo ir skraidyklė – Alessandro – pirmą kartą kartu startuoja bandomajame mače.

Flankeris Michele Lamaro yra vienintelis kapitonas, išsaugojęs praėjusių metų „Six Nations“ vaidmenį, o Tommaso Menoncello grįžta į vidinį centrą po to, kai dėl traumos praleido pasaulio čempionatą.

Italija pernai atiteko mediniam šaukštui ir niekada nenugalėjo Anglijos, tačiau buvęs Argentinos skraidytojas Quesada sako, kad jo žaidėjai greitai prisitaikė prie jo „naujų metodų“.

Nauji Anglijos naujos eros veidai

Amžinajame mieste Anglijoje gali būti debiutuojami penki. Šis skaičius buvo viršytas tik vieną kartą, kai septyni žaidėjai pirmą kartą laimėjo savo rinktinę prieš Škotiją 2012 m.

Tai aiškus naujos eros požymis.

Courtney Lawesas, Mako Vunipola, Benas Youngsas ir Jonny May pasitraukė iš tarptautinių pareigų, o keli žaidėjai, kurie prekiauja užsienyje, negali būti atrinkti, o buvęs kapitonas Owenas Farrellas daro pertrauką nuo bandomojo regbio ir persikels į Prancūziją. sezonas.

Vis dar yra daug patirties George’o, jo vicekapitono Fordo, veterano rekvizito Joe Marlerio, užrakto Maro Itoje ir sparno Ellioto Daly formoje.

Tačiau juos palaiko jaunų talentų mišinys. Dingwall dalyvavo 10 ankstesnių Anglijos stovyklų ir galiausiai užsidirba kepurę, kai Farrell ir Manu Tuilagi nedalyvauja, o 26 metų Naujojoje Zelandijoje gimęs flaneris Rootsas pateko į komandą po pertraukos Ekseterio „Chiefs“ rinktinėje.

Borthwickas atrinko savo formą turinčius žaidėjus, o 21-erių metų puolėjas Finas Smithas turi naudos iš įspūdingo bėgimo „Northampton“ ekipoje ir atsidūręs ant atsarginių žaidėjų suolo.

Talentingasis 21 metų Feyi-Waboso taip pat yra tarp pakeitimų, kartu su galingu 20-mečio flanerio Cunninghamo-Southo kamuoliu.

Rikiuotės

Italija: Allanas; Capuozzo, Brex, Menoncello, Ioane; P Garbisi, A Garbisi; Fischetti, Lucchesi, Ceccarelli, N Cannone, Ruzza, Negri, Lamaro (kapitonas), L Cannone.

Pakaitalai: Nicotera, Spagnolo, Zilocchi, Zambonin, Iachizzi, Zuliani, Varney, Pani

Anglija: Steward; Freeman, Slade, Dingwall, Daly; Fordas, Mitchellas; Marleris, George’as (kapitonas), Stuartas, Itoje, Chessum, Roots, Underhill, Earl.

Pakeitimai: Danas, Genge, Cole, Coles, Cunningham-South, Care, F Smith, Feyi-Waboso

Skaitytojų komanda

Pirmadienį paprašėme, kad jūsų Anglija, pradedant XV, susidurtų su Italija.

Puoluose Ellisas Genge’as ir Benas Curry skiriasi nuo Borthwicko starto komandos, o Smithas ir Feyi-Waboso užpakaliuose yra vieninteliai kiti pakeitimai.

Smithas (42,71 proc.) aplenkė „Ford“ (40,13 proc.) už 10 numeriu pažymėtus marškinėlius. Daugiausia balsų už startą gavo kapitonas George’as (92,91 proc.), trečias – Itoje (78,05 proc.) ir Freddie Stewardas (71,41 proc.).

Skaitytojų pradžia Anglija XV: Stiuartas; Freeman, Slade, Dingwall, Feyi-Waboso; Smithas, Mitchellas; Genge, George (kapitonas), Stuartas, Itoje, Chessum, B Curry, Underhill, Earl.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey