MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024
Maisto karnavalas -šiame straipsnyje.
„F1 China Grand Prix 20 -metis“ „F1 grįžo į Šanchajų po ketverių metų“, „Kinijos vairuotojas Zhou Guanyu pirmasis namų mūšis“ … Keli raktiniai žodžiai, tegul balandžio 19 d. Atidaryta 2024 m. „Formulės 1 Lenovo China Grand Prix“. Esmė
Balandžio 20 d. Iš Šanchajaus „Guangming Food Group“ sužinojo „The Canging News“ (www.thepaper.cn) reporteris, kuris, kaip šio renginio rėmėjas, pasirodė „Guangming Food Group“ per pirmąjį „Grid Flag“ muzikos karnavalą, kurį surengė konkursas, ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą ir atnešė konkursą. Rinkinių kolekcija ir atnešė rinkinį. Kinijos ir užsienio auditorijai.
Maisto karnavalo scena
Beveik 900 kvadratinių metrų Šanchajaus tarptautinėje trasoje „Guangming Food Group“ sukūrė 17 maisto kioskų.
„Guangming Gourmet Carnival“ pagrindinėje „Šanchajaus“ prekės ženklo spalvoje juodos ir auksinės spalvos prekės ženklai atspindi „F1“ automobilio juodą ir baltą šachmatų lentą.Kituose kioskuose „Yutai“ longjing pienas žalias, „Yutang“ pieno cukraus -neryškus ledo latte latte, kaulų medienos gėlių skonio oro burbulo ledo amerikietiškas stilius ir kiti pavasario specialūs gėrimai.
„Parduotuvės parduotuvėje“ modelio modelis „Parduotuvėje“ modelyje ir „Neapsilaikymo mokėjimo“ technologija „Parduotuvė“ parduotuvėje „Smart Pathe“ vartojimo zonoje taip pat pristatė „protingo patogumo“ suvartojimą. Zone, skirta apsipirkti „Niekas netrukdo, tai yra, tai yra greitas maistas,„ Bohai “„ Kanto “virtų užkandžių ir„ Fuxin 1912 “šviežių kepinių serijos maisto produktai, jie taip pat teikia gerbėjams saugų ir saugų ir saugų bei saugų ir saugių ir saugių ir saugių bei saugių ir saugių ir saugių bei saugių ir saugių ir saugių ir saugių bei saugių ir saugių bei saugių ir saugių ir saugių bei saugių ir saugių ir saugių bei saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių ir saugių bei saugių ir saugių ir saugių ir saugių bei saugių. Patogi valgomojo aplinka.
Maisto karnavalo scena
Renginių svetainėje taip pat buvo įkurta daugybė interaktyvių perforavimo taškų.Muzikos karnavalo zonoje didelis baltojo triušio vaizdo meno įtaisas, kurio aukštis yra 6 metrai ir įtraukti į madingą elektronikos elementą, buvo įdėtas į pastebimą padėtį.Ryškaus maisto pop -up interaktyvioje vietoje, esančioje Water View Square, bus lauktas staigmenos sodas: Zhengguangas ir vežimas leis auditorijai išgyventi „senąjį Šanchajaus“ stilių, o IP personažas „Xiong Xiaobai“ bus Taip pat pasirodo ribotą laiką … Yra subtiliai išdėstytas gėlių meno perforatoriaus taškas, kurį kruopščiai išdėstoma dvi naujos „Youkang Naixin“ veislės, pirmasis „pirmasis bučinys“ ir sprogstamasis produktas „Purple Elven“, kurie yra pirmieji Norėdami pasiekti produkto pakeitimus ir eksponatas.
„Higging News“ vyresnysis reporteris Zou Juanas
)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey