MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Kelionės su renginiu yra naujas vartojimo modelis, kuris dabar tampa vis populiaresnis.
7:30 ryto, Fuchun River, Hangzhou City, Zhejiang provincijoje, buvo pradėtos pusės maratono varžybos, pritraukiančios 6000 žaidėjų iš viso pasaulio atvykti dalyvauti.
Be varžybų, daugelis konkurso dalyvių taip pat muš „Cities“ gurmanų grožį.Atitinkami vietiniai departamentai teikia daugiau nei 70 turizmo nuolaidų, įskaitant „Hotel Homestay“ nuolaidas, iš viso išleidžiamos 12 000 vaizdingų vietų.
„Nanchang“, „Jiangxi“, daugiau nei 10 000 maratono žaidėjų sunkiai bėga.Konkurso linija apima daugelio miestų, tokių kaip „Changnan“ kultūros centras, „Gannan Bund“ parko orientyrai.
Dalyviai:Po maratono keliauti ir išmatuoti miestą pėdomis, tai yra kitokia patirtis.
Li Ting, Nanchang City Nanchang City Konkurencijos sporto departamento viršininko pavaduotojas, Jiangxi provincija:Trys kelio bėgimo renginiai, kuriuos surengėme šiais metais, daugiau nei pusė žaidėjų iš „Nanchang City“ sukėlė populiarumą mūsų miestui ir skatino vartojimą.
Be to, Jangdžou, „Shandong Qingdao“ ir kitos „Jiangsu“ vietos taip pat pradėjo kultūros ir sporto turizmo integracijos projektą „Kelionė su renginiu“, kad būtų galima aktyviai kurti populiarius lauko renginius, tokius kaip maratonas ir vandens sportas. paslaugos.
Li Wenge, antro lygio Qingdao kultūros ir turizmo biuro inspektorius Shandong:Bendrosios konkurencijos, skirtos visos valgymo, apgyvendinimo ir pramogų konkurencijai, suvartojimo santykis yra 1:13.(Šaltinis: CCTV Finance)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey