MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Prieš kelias dienas savivaldybės pensininkas karinių reikalų biuras ir savivaldybės pensininkas (savivaldybės viešojo saugumo ligoninė) vykdė „sveiką laisvą kliniką, atvykstančią į šalį“.

Minios, atvykusios pas gydytoją, baigėsi begaliniu srautu.Medicinos personalas teikia nemažai nemokamų konsultacijų, tokių kaip vidaus medicina, chirurgija, ortopedija ir virškinimo medicina, ir suteikia spalvų Doplerio ultragarsinės tikrinimo įrangą, kad patenkintų kaimo gyventojų sveikatos poreikius visais aspektais.

Dalyvaujantis gydytojas „veido veidas“ buvo „veido veidas“, kantriai atsakė į abejones, o pagal kaimo gyventojų ligas ir ligos istoriją buvo paskirstyti paprasti vaistai, tokie kaip kosulys, cukraus mažinimas ir priešuždegiminiai vaistai. Laisvas.”Senatvė, nėra patogu išeiti. Girdėjau, kad miesto ligoninėje yra nemokamos nemokamos klinikos. Galite leisti ekspertams pamatyti senas problemas neišeinant iš kaimo. Neminėkite, kaip tai laiminga!” Į nemokamą kliniką atvykę kaimiečiai susijaudinę sakė.

Medicinos personalas taip pat išpopuliarino sveikatos žinias vietoje, paaiškino žinias apie įprastas ir įvairias ligas, pateikė mokslinius mitybos pasiūlymus ir vaistų patarimus bei vadovavo kaimiečiams, kad būtų galima išsiugdyti sveikus ir teisingus gyvenimo įpročius.Tuo pačiu metu kaimo gyventojus nuskaitykite kodą, kad prisijungtumėte prie viešojo „WeChat“ ligoninės signalo, kad ateityje jie atsakytų į įvairius sveikatos ir konsultacijų klausimus internete.

Žurnalistė/Wu Qiong

Originalus pavadinimas: „[Sekite] sveiką nemokamą kliniką, pradedant šiltą kaimo tarnybą„ Siųskite duris “

MLS Football Jersey