MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

 

Šiuo metu daugelis mokslininkų, mokslininkų, mokslinių ir technologinių filosofų ir mokslinių socialinių funkcijų tyrimų sričių namuose ir užsienyje, socialinių funkcijų tyrimų srities ekspertai, iš kurių atsiveria vaizdas Mokslas visuomenės poreikių ir dvasinių rūmų įvertinimo įvertinime.Taigi, kas yra mokslas?

vienas,Diskusija apie mokslines sąvokas

Rusijos mokslininkas Pavlovas kartą perspėjo jaunus žmones: „Ištirti faktus, palyginti faktus ir kauptis faktų. Nesvarbu, kokie tobuli paukščio sparnai, jei nepasikliaujate oro palaikymu, paukščio kūnas niekada nekils. Tiesą sakant, , niekada negalite skristi, nėra jokio fakto, jūsų teorija yra sunkiai dirbti.

Garsusis Amerikos fizikas R.P.Feynmanas apibūdina mokslą: „Mokslas yra konkretus metodas, lemiantis mokslinį atradimą; tai kyla iš konkrečių žinių apie mokslinius atradimus; po tam tikrų mokslinių atradimų, vadovaujant žmonių technologijoms. Mokslininkai labiausiai rūpi mokslinių metodų svarbai ir naujų žinių kūrimas.

Mūsų šalies mokslinis ir technologinis ekspertas Zhang Jiuqing dalyvavo monografijose nuo Niutono: šiuolaikinių mokslininkų perspektyvoje yra tokia diskusija apie mokslą: „Mokslas yra sudėtingas socialinis reiškinys. Labai sunku gaminti a Subtilus ir išsamus apibrėžimas.

Karlas Saganas, Kornelio universiteto astronomijos profesorius, kadaise buvo vadinamas „populiariais astronomais“ ir „visuomenės mokslininkai“.


Britų mokslininkas Berneris aprašytas savo mokslų knygoje: „Mokslas yra ir pats brangiausias žmogaus išminties laimėjimas, ir perspektyviausia materialioji gerovė. Nors kai kurie žmonės abejoja, ar tai gali būti klasikiniai, kaip klasikiniai akademiniai akademikai, teikia tą patį gerą įprastą paprastą. Aukštasis mokslas.

 

Autorius mano, kad mokslas kyla iš praktikos, todėl praktika yra mokslo pagrindas.Mokslo esmė yra suprasti objektyvų pasaulį ir tyrinėti tiesą.Mokslo pagarba faktams, priklausomybė nuo stebėjimo, atsargumo išvadų ir klaidų taisymas yra svarbus mokslo esmės pasireiškimas.Mokslo konotacija apima penkis aspektus: mokslinės žinios, mokslinė dvasia, mokslinės idėjos, moksliniai metodai ir mokslinė moralė.Šie penki aspektai yra sujungti, sumaišyti vienas su kitu ir skatinti vienas kitą.

 

Mokslas visada vystosi objektyviame pasaulyje, tiria ir įsisavina objektyvius įstatymus, siekia tiesos, nesvarbiai siekia tiesos ir tobulėja kovoje su įvairiomis klaidomis.Todėl pagrindinė mokslo bruožas yra tai, kad drąsiai užduoti klausimus, išdrįsti abejoti, būti drąsus, gerbti faktus, paklusti tiesai, o ne prietaringai ir aklai sekti ir pasisakyti už protą.

 

du,Ar mokslas yra žinios, kilusios iš patirties faktų?

 

Allenas Chalmersas pasiūlė šūkį savo reprezentaciniame darbe apie šiuolaikinį mokslo filosofiją?Šioje knygoje jis pasiūlė, kad populiarią skirtingų mokslinių žinių savybių sąvoką būtų galima išreikšti šūkiu -„mokslas kilęs iš faktų“.Jis sakė: „Kai kai kurie žmonės teigia, kad mokslas yra ypatingas, nes jis grindžiamas faktais, jie iš anksto supranta faktą, kad faktai yra susiję Paliesti, o ne remiantis asmeninėmis nuomonėmis ar spekuliatyvia vaizduote.

Mokslas yra žinios, kilusios iš patirties faktų.Tai yra įtakingas teiginys, o Ellen Chalmers turi didelę reikšmę šiam teiginiui.Jis mano, kad tai yra platus sveiko proto mokslinių sąvokų spektras, ir tai lemia ne tik matant tiesą, vaizdinę patirtį, bet ir išraiškos teiginį, kurį galima pastebėti.Šiuolaikinio mokslo procesas rodo, kad būtent dėl ​​„Galileo“ atliktų stebėjimo ir eksperimentų bei jo požiūrio į iššūkį valdžios (ypač filosofo Aristotelio ir Biblijos autoriteto autoritetą) su stebėjimais ir eksperimentais, kad šiuolaikiškumo mokslas būtų modernus mokslas tapo įmanoma.

Autorius mano, kad „mokslo teiginys yra žinios, kilusios iš patirties faktų“, „ne tik turi svarbią praktinę reikšmę mums suprasti mokslą, bet ir perspėja, kad mokslinės žinios nėra visiškai pažeistos. Dvasia.Tik tokiu būdu galime iš tikrųjų suprasti mokslo konotaciją ir skatinti tolesnį mokslo plėtrą.


Trys ir išjungtiDiskusija apie mokslinį dvigubą kardą

Moksliškai dalyvauja mūsų gyvenime labiau, nei mes galvojame.Mokslas tapo labai madingu žodžiu šiuolaikiniu.Amerikos mokslininkas Bernardas Baberis apibūdina mokslus:

 

Mums tereikia išnagrinėti daugybę visuomenės ir asmenų vaizduotės mokslo srityje, ir galime pamatyti, kiek skirtingų mokslo aspektų rodo.Mokslas yra asmuo, nešiojantis baltą paltą.Arba mokslininkai yra Einšteino reliatyvumo teorija.Taip yra dėl formulės -e = mc2——— ir žinok.Sudėtinga mašina, kurią kai kurie autoriai apibūdino kaip „mašinos smegenis“, gali būti naujo tipo elektroninis kompiuteris, kuris yra dar vienas mokslo simbolis…. Nepaisant atominės bombos, mokslas vis dar reiškia vilties pasitenkinimą ir realizavimą, mokslinis atradimas atrado insuliną, Pannisiną ir net šaltą katastrofą dėl nedidelių ligų – narkotikų; Dėl vėžio gydymo, vaikų paralyžiaus, psichinių ligų ir daugybės kitų žmonių ligų tempo.”

Mokslas ne tik įsiskverbia į mūsų gyvenimo aspektus ir daro įtaką mūsų gyvenimo būdui; Kultūros etiketė, pridedant spalvų kultūrinį ratą, kuris pasisako už populiarumą ir pasivijo madą.Iš tiesų, šiandienos žmonėms nėra nieko kito, kuris skatina žmonių visuomenės pažangą, pavyzdžiui, mokslą, ir yra tokia geidžiama ir smalsus, tačiau nėra jokio kito dalyko, kuris sukelia precedento neturintį nerimą ir sumišimą žmonėms, pavyzdžiui, mokslui.

Dėl to priešais mus yra mokslinė dvigubai pritvirtinta kardų problema, kurią verta atspindėti.Neigiamas mokslo ir technologijos poveikis buvo atskleistas po dviejų pasaulinių karų.

Jau XIX a., Sparčiai plėtojant pramonės revoliuciją, pradėjo parodyti mokslinės dvigubos kardų problemos.Maxas ir Engelsas, turintys puikų išminties ir vizionierių proletarinių revoliucinių dėstytojų, matė tai labai ir paskelbė įspėjimą apie kurtinimą, tačiau jie nėra naudingi.1962 m. Amerikos jūrų biologė Lachel Kasun paskelbė epochos kūrimo darbus aplinkos apsaugos istorijoje.Aštuoni pagrindiniai incidentai, sukrėsti pasaulį (branduolinės taršos incidentas trijų mylių saloje JAV, BOPA nuodų dujų nutekėjimo incidentas Indijoje ir „Chel Nobel“ branduolinės elektrinės sprogimas Sovietų Sąjungoje ir kt.) , dėl ko žmonės turi apmąstyti save, užkariauti pažangų mokslą ir technologijas, kurias sukūrė gamta.Sėkmingi klonuotų avių ir kamieninių ląstelių tyrimai privertė žmones patikėti mokslinės fantastikos aprašytais žmonėmis.Taip pat yra žmogaus terminatoriaus problema, tai yra žmogaus smegenys ir kompiuteris, „giliai mėlynos spalvos“ nugalėti šachmatų karalių, robotų rezidenciją, robotą, kad nugalėtų futbolo pasaulio čempioną ir kitus klausimus.Gyvenimo mokslo klausimas, kuris kenkia žmonėms, tai yra genetiniai augalai, klonuoti žmonės ir dingę natūralios problemos; „, branduolinės energijos duobės branduolinei energijai ir branduolinei energijai; civilizuotos visuomenės navikai, tai yra, terorizmas ir kiti klausimai.Ši klausimų serija užginčijo socialinius mokslininkus.Šiuo metu mokslo ir visuomenės santykiai jau yra audros.

 

Šiandien, žinių ekonomikos laikais, spartus ekonominės sistemos kilimas, pagrįstas žinių kūrimu ir pertvarkymu bei žinių transformacija, padidino mokslo ir technologijų poveikį politikos, visuomenės, ekonomikos, gyvenimo, kultūros srityse. ir kariuomenė įvairiose pasaulio šalyseMokslas yra ne tik mokslininkų mokslas, bet ir tampa gamybos bei gyvenimo klausimu su politikais, verslininkais, kariškiais, kultūriniais žmonėmis ir paprastais žmonėmis.

 

Šis straipsnis yra ištrauka iš pirmojo Jin Ping „Mokslo ir mokslo universiteto plėtros“ skyriaus, kuris buvo ištrintas.

640.jpg

Mokslinė plėtra ir universiteto populiarumas

Jin Ping Parašyk

Redaktorius -n -Cleakas: Hou Junlin, Zhang Fan, Li Yibu Xin

Pekinas: „Science Press 2016.01“

ISBN 9787030300959

Mokslo ir technologijų populiarinimas ilgą laiką skatino mokslinių priežasčių pažangą ir vystymąsi ir sukūrė žmogaus šlovės istoriją.Šiandien universitetai taip pat tapo pagrindu, kurio negalima ignoruoti mokslo ir mokslo populiarumo epochoje.„Mokslo ir mokslo universiteto plėtra“ yra mokslo kilmė ir universiteto gimimas, pagrindinių disciplinų, tokių kaip matematika, fizika, chemija, plėtros istorija ir mokslinių eksperimentų ir mokslinių atradimų svarbos Iš populiariausių populiarių mokslo inovacijų populiarinimo yra sudarytas iš penkios dalys, o pagrindinė universiteto populiarinimo ir inovacijų švietimo linija yra skirta populiarinti mokslines žinias, pasisakyti Išplėskite mokslinį mąstymą, išplėskite plėtros mokslinę viziją.

(Redaktorius šiame numeryje: rami)

640.Webp (2) .jpg

Skaitykite mokslą kartu!

„Science Press“ │ WECHAT ID: „SciencePress-CSPM“

Profesinės kokybės akademinė vertė

Originalus geras skaitymo mokslinis skonis

Daugiau gerų medžiagų, laukiu savo rankraščio

Susitikimas su mokslu |

https://blog.scicenet.cn/blog-528739-111931.html

Ankstesnis: lėtinis kosulys 丨 iliustracijos mokslas

MLS Football Jersey