MLS Football Jersey
Pn. Bir 21st, 2024

Saskačevano universiteto „Huskies” moterų krepšinio komanda siekia nacionalinio titulo. Pirmoje sezono pusėje „Huskies” yra nepralaimėjusios, užima pirmąją vietą Vakarų Kanadoje ir antrąją šalyje ir siekia aukščiausių apdovanojimų.

Sėkmę lemia komandinis darbas ir motyvacija

Geriausia komandos vartininkė Carly Ahlstrom „Huskies” dominavimą aiškina stipriu žaidimu aikštėje ir už jos ribų. „Mums visiems patinka būti vieniems šalia kitų”, – sakė ji, pabrėždama teigiamą komandos dinamiką kaip pagrindinį veiksnį.

Saskačevano universiteto „Huskies” moterų krepšinio komanda siekia nacionalinio titulo

Praėjusio sezono pralaimėjimas pusfinalyje buvo komandą motyvuojantis veiksnys”. Alstrom teigė: „Tai buvo labai svarbi komanda: „Tas jausmas visada yra mūsų mintyse ir nenorime jo patirti dar kartą.

Trenerė Lisa Tomaidis: treniruojame savo jėgas

„Huskies” trenerė Lisa Thomaidis turi daug trenerio patirties, įskaitant Kanados rinktinės treniravimą, ir ji suvaidino svarbų vaidmenį komandos sėkmės procese.” Alstonas gyrė Thomaidis už jos atsidavimą ir krepšinio IQ.

Kitas puikus žaidėjas Geidžas Gasikas (Gage Gassick) pritarė šiems žodžiams ir trenerę Thomaidis pavadino „moterimi, kuri įgalina mus visais gyvenimo aspektais”.

Laukia iššūkiai Gerbkite Gassicką

Nepaisant nenugalimo rezultato, Gassickas ir toliau atsargiai žiūri į laukiančius iššūkius. „Garci vis dar gąsdina”, – pripažino ji, pripažindama lygos stiprybę.

„Mums labai pasisekė, kad sezono pradžioje žaidėme su kai kuriomis geriausiomis komandomis, ir toliau susidursime su tikrai geromis komandomis”, – pridūrė Gassick.

Žvelgiant į ateitį: Žvilgsnis į ateitį

Sausio 12 d. „Huskies” išbandys savo pergalių seriją, kai priims „UBC Okanagan Heat”. Turėdama stiprią komandinę dvasią, nepalaužiamą motyvaciją ir talentingus trenerius, Saskačevano universiteto „Huskies” moterų krepšinio komanda yra pasiruošusi judėti į priekį, siekdama galutinio tikslo – nacionalinio čempionato garbės vardo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey