MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Remiantis pranešimais, „Manchester United“ šią vasarą suteikė Sancho perkėlimą.Nepriklausomai nuo to, ar treneris Ten Hagas liks klube, vasarą jis turi išvykti. Sancho sausio mėnesį buvo paskolintas savo buvusiam Dortmundo „Borussia“ klubui po to, kai sezono pradžioje viešai susipyko su treneriu Ten Hagu. Ten Hagas paliko Sancho iš komandos rugsėjį rungtynėms su „Arsenal“ ir sukritikavo jo pasirodymą treniruotėse kaip žemesnio lygio. 23 metų vyras socialinėje žiniasklaidoje viešai atsakė, teigdamas, kad Ten Hag padarė jį atpirkimo ožiu. Sancho net nebuvo leista valgyti kavinėje ir turėjo paprašyti komandos draugų, kad supakuotų jam.

Sancho perėjimų neramumai atgijo, o „Manchester United“ nusprendė šią vasarą parduoti. Kokia kita stotelė

Vis dar neaišku, ar Ten Hagas kitą sezoną treniruos „Manchester United“, tačiau, pasak britų žiniasklaidos, Sancho ir Ten Hagas išsiskyrė. Tačiau net jei Ten Hagas šio sezono pabaigoje bus atleistas, komanda jam nebeturės vietos. Kai seras Ratcliffe’as atvyks į klubą, jis pakeis komandos sudėtį, siekdamas, kad „Manchester United“ vėl būtų konkurencingas „Premier“ lygoje ir Čempionų lygoje.

Tačiau, kad galėtų įgyvendinti Ratcliffe’o planus, klubas turės iškrauti daugybę žaidėjų, nes jie per pastaruosius kelerius metus daug investavo, o ataskaitoje teigiama, kad Sancho jie vertina kaip parduodamą turtą, kurį gali panaudoti fondas Galimos pajamos suteikia finansavimą. Manoma, kad „Manchester United“ priims bet kokį pasiūlymą dėl Sancho, tačiau susigrąžinti pradines lėšas už Sancho vis dar labai sunku.

Sancho atlyginimai taip pat yra dar viena priežastis, kodėl klubas turi skubėti parduoti, nes jo 250 000 svarų sterlingų per savaitę atlyginimas užima didelę dalį jų sąskaitos, o jo kontraktai dar liko dveji metai. Sancho atlyginimas visiškai neatitinka jo galimybių, todėl tai tapo priežastimi, kodėl klubui sunku jį perimti, net ir jį paskolinęs Dortmundas likusį sezoną gali mokėti tik 40 proc. Galima sakyti, kad dėl viso to kaltas tik „Manchester United“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey