MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Los Andželo „Lakers” išvykoje įveikė savo miesto varžovus „Clippers”, tačiau vieno iš pagrindinių žaidėjų elgesys po rungtynių užtemdė šventę. Stipriai sugrįžęs D’Angelo Russellas nusprendė neduoti interviu žiniasklaidai ir gali būti nubaustas didele 25 000 JAV dolerių bauda. Incidentas įpylė alyvos į šiuo metu sklandančius gandus apie Russello mainus ir galimybę įsigyti Čikagos „Bulls” žvaigždę Zachą LaVine’ą.

Russellas spindėjo „Lakers” pergalėje, bet kalbos apie mainus užtemdė pergalę

Russello išpirkimas ir rizikinga tyla:

Russellas, kovojęs dėl uodegikaulio sumušimo, nuo suolo pelnė 13 taškų, įskaitant pergalingą tritaškį, kuris padėjo komandai laimėti. Tačiau jo atsisakymas bendrauti su žiniasklaida rėžė akį. Nors jo kovos šį sezoną ir galimybė būti įtrauktam į LaVine’o mainų derybas gali nuvilti, šis tylėjimas jam gali brangiai kainuoti.

LaVine’o mainai: abi komandos turi klausimų:

LaVine’o mainai: Pranešama, kad susidomėjimas LaVine’u mažėja, o jo didelė sutartis apsunkintų „Lakers”, kuriuos ir taip slegia prabangos mokesčio problemos, galimybę įsigyti LaVine’ą. Tačiau „Lakers” istoriškai buvo linkę keistis ne tik dėl žvaigždžių, bet ir dėl vietos krepšinio maržoje, todėl mainų galimybė yra intriguojanti.

Russello likimas kabo ant plauko:

Nors Russellas praėjusį sezoną atliko svarbų vaidmenį „Lakers” komandoje, pastarojo meto sunkumai ir galimybė, kad jis bus įtrauktas į LaVine’o mainus, padarė jo ateitį neaiškią. „Lakers” turi priimti sunkų sprendimą: pasilikti Russellą ar rizikuoti LaVine’u?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey