MLS Football Jersey
Pn. Bir 21st, 2024

Los Andželo „Lakers” nutraukė neseniai pralaimėtų rungtynių seriją, 134:110 nugalėjo Portlando „Trail Blazers” ir sugrįžo į sezono 0,500 lygą. Šį pasirodymą lėmė naujai atrasta ugnies jėga, o viena stebuklinga akimirka šiuolaikiniams žiūrovams priminė „Showtime”.

Russellas Jamesas vėl demonstruoja puikų žaidimą, nes „Lakers” sugrįžo į .500 lygą

D’Angelo Russellas buvo lyderis, trečiosiose rungtynėse pelnęs 34 taškus. Amžinasis stebukladarys LeBronas Jamesas pelnė 28 taškus, o Anthony Davisas atliko dvigubą dublį – 14 taškų ir 14 atkovotų kamuolių. Tačiau vakaro žvaigžde tapo Russelo ir Jameso santykiai, kurie atgijo pačiu įdomiausiu būdu.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui įvyko lūžis. Jamesas karališkai įsibėgėjo ir pradėjo greitą ataką. Kai gynėjai susigrūmė, Russellas įžvelgė galimybę. Jis išmetė atšokusį kamuolį aukštai į orą ir surado Jamesą, kuris trūktelėjo į krepšį. Viso aikštės ploto sprogimas, ir ne veltui.

Russellui tai buvo ne tik svarbiausias momentas statistikos suvestinėje, bet ir svajonės išsipildymas. Po rungtynių duodamas interviu Russellas vis dar gerai tai prisiminė ir prisipažino: „Niekada nemaniau, kad per rungtynes galėsiu mesti atšokusį kamuolį LeBronui Jamesui. Šis jausmas atsiliepė įvairaus amžiaus „Lakers” sirgaliams, prisiminusiems panašius oro baletus, kuriuos „Magic” choreografijos laikais „Showtime” metu atliko Johnsonas ir Kareemas Abdul-Jabbaras.

Tačiau tai ne tik nostalgija. Veikiau tai – atsinaujinęs motyvacijos jausmas. Russellas spinduliuoja pasitikėjimu savimi, Jamesas demonstruoja laikui nepavaldų atletiškumą, o „Lakers” pagaliau atrodo kaip komanda, kokią įsivaizdavo jų gerbėjai. Sugrįžo ryžtas, energija ir grynas žaidimo džiaugsmas.

Žinoma, viena pergalė nepanaikina būsimų iššūkių. Tačiau „Lakers” komandai ši pergalė buvo daugiau nei tik pergalė. Tai buvo pergalė, parodžiusi žmonėms jų potencialą ir priminusi, kad žaisdami su tokia dvasia jie gali tapti jėga, su kuria reikia skaitytis. Su tokiomis žvaigždėmis kaip Russellas ir Jamesas „Lakers” galimybės yra neribotos.

Taigi, „Lakers” tauta, pasiruoškite: „Showtime” dvasia gyvuoja toliau. Su tokiomis atkrintamųjų varžybų rungtynėmis, kaip šios, ateitis bus kaip niekada šviesi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey