MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

  Remiantis bendradarbiavimo švietimu ir gilinimo integracija bei plėtra.Siekiant dar labiau skatinti aukštos kokybės ikimokyklinio ugdymo plėtrą Shibei rajone ir ugdyti aukštos kokybės ikimokyklinio ugdymo talentus, balandžio 25 d., Kingdao Šiaurės rajono ir Qingdao vaikų švietimo ir sporto biuro Ceremonijos ir Qingdao vaikų vaikų pasirašymo ceremonija ir Qingdao vaikų vaikų pasirašymo ceremonija. Vyksta eksperimentinis darželis.

  Fu Rongyun, deputy secretary of the party committee and principal of Qingdao Early Childhood Teachers College, Liu Feng, deputy head of the Shibei District Government, Wang Zhiyu, deputy principal of Qingdao Children’s Teachers College, Li Yi, Director of the Preschool Education Department of Čingdao švietimo biuras, Shibei rajonas Luo Dong, partijos grupės sekretorius ir Švietimo ir sporto biuro direktorius Feng Gongqing, Shibei rajono vyriausybės švietimo priežiūros biuro, Wang Xiaojuan, ikimokyklinio ugdymo mokyklos dekano, direktoriaus, Direktoriaus Wang Xiaojuan, Medioko švietimo priežiūros biuro gubernatorius, Iktašo švietimo mokyklos mokyklos dekanė , Ikimokyklinio ugdymo švietimas apie ikimokyklinio ugdymo mokytojus.

  Prezidentas Fu Rongyun teigė, kad šis bendradarbiavimas yra svarbus būdas skatinti aukštojo mokslo plėtrą, be to, tai taip pat yra veiksmingas būdas įgyvendinti artimą pramonės ir universiteto tyrimų derinį.Mokykla pasinaudos šia bendradarbiavimo galimybe toliau optimizuoti talentų mokymo planą, sustiprinti mokytojų mokymo mokymą ir praktikos mokymą bei ugdyti daugiau vaikų mokytojų, atitinkančių naujos eros reikalavimus.

  Apygardos viršininko pavaduotojas Liu Feng pabrėžė, kad ikimokyklinio ugdymo ugdymas yra svarbi pagrindinio ugdymo dalis ir mokyklinio ugdymo bei visą gyvenimą trunkančio švietimo pagrindas.It is hoped that the cooperation between the two sides will become a model of win -win situation, so that outstanding teachers can use their skills, make the children of children grow happily, improve the quality of the park, and benefit the people, and Kartu prisideda prie sveikos ikimokyklinio ugdymo vystymosi.

  Remdamiesi auditorijos liudijimais, Luo Dong ir Wang Zhiyu pasirašė „išsamią strateginio bendradarbiavimo susitarimą dėl savivaldybės švietimo ir sporto biuro ir Qingdao ankstyvųjų vaikystės mokytojų aukštosios kolegijos“ abiejų šalių vardu.Shibei rajono ikimokyklinio ugdymo aljanso atstovai ir Šiaurės rajono darželio direktoriaus atstovai pasirašė atitinkamai susijusį bendradarbiavimo susitarimą su Qingdao vaikų mokytojų koledžo atstovais.Režisierius Li Yi teigė, kad bendradarbiavimas rankoje yra nauja galimybė ir naujas iššūkis būsimame abiejų šalių plėtros plane.Manoma, kad abi šalys kartu kuria komunikacijos platformą, skirtą daugiapakopei jungtis, įvairiapusiškiems CO -Vyriausybėms ir daugiapartinei dalyvavimui. aukštos kokybės ikimokyklinio ugdymo.


  Renginys buvo surengtas paskutiniame daikte, o kolektyvinis mokymas ir tyrimų veikla buvo parodyta mažų vaikų ir vaikų ir darželių mokytojų mokytojams.

  Renka širdį, pradedant naują kelionę.Shibei rajono švietimo ir sporto biuras oficialiai sujungė rankas, kad pradėtų naują skyrių bendradarbiaudama.Abi pusės vykdys išsamius, plataus lygio ir kelių lygio mainus ir bendradarbiavimą talentų rengimo, mokytojų rengimo, mokslinių tyrimų ir temų tyrimų tyrimuose, siekiant papildomų pranašumų ir išteklių išteklių, ir kartu skatinti aukštos kokybės tvarias tvarias tvarias. ikimokyklinio ugdymo plėtra.(Korespondentas Ding Fei)

MLS Football Jersey