MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Gegužės 19 d., „Gegužės 19 d. Kinijos turizmo diena“, Jiangsu pagrindinė vieta, kurią kartu rėmė Jiangsu provincijos kultūros ir turizmo departamentas, ir Suqian savivaldybės liaudies vyriausybė, atidaryta Santai kalno nacionaliniame miško parke, Suqian.

Išleidus trumpą vaizdo įrašą „Kodėl Jiangsu“, užuolaida buvo oficialiai atidaryta.Sutelkiant dėmesį į temą „Kelionės Jiangsu ir mėgaudamasis laimingu gyvenimu“, įvykio vietoje buvo išleista Vasaros specialusis turistinis maršrutas ir naudos priemonės Jiangsu provincijai.Šią vasarą visose Jiangsu dalyse bus pradėtos 692 straipsniai ir 1037 kultūros turizmo veikla, kuri dar labiau praturtins piliečių ir turistų pasirinkimus ir suteiks visiems aukštos kokybės ir patogesnę kultūrinio turizmo vartojimo patirtį. patenkinti žmonių gyvenimą geresniam gyvenimui.

Praėjusiais metais, „Gegužės 19 d ir televizijos terminalas buvo oficialiai pradėtasPer pastaruosius metus programos auditorija entuziastingai reagavo.Šio renginio scenoje antrasis „Water Yun Jiangsu“ sezonas buvo oficialiai išleistas. Kaimynystėje, laikykitės rajono kultūrinės istorijos kaip atskaitos taško ir papasakokite Kinijos istoriją, įvykusią Jiangsu žemėje.Šiuo metu programa yra įrašoma ir bus pradėta artimiausiu metu.

Siekdamas toliau išlaisvinti kultūrinio turizmo vartojimo potencialą, Jiangsu provincijos kultūros ir turizmo departamentas ir naujas Rytų kultūros turizmas kartu pradėjo renginį „Shuiyun Jiangsu rankšluostis rytuose“.„New Oriental“ įkūrėjas Yu Minhongas ir „New Oriental Education Technology Group“ pirmininkas, vaizdo įraše išreiškė savo gerus linkėjimus Kinijos turizmo dienai.Įvykio vietoje tokios įmonės kaip Tongcheng, Tencent, Tuniu ir kitos įmonės buvo pakviestos paskelbti svarbias ataskaitas, tokias kaip „Water Yun Jiangsu“ „Big Data“ akyse “ir„ Istorinio ir kultūrinio kelionių po Jiangsu provincija “ir„ Interpretacijos ataskaita “. „Shuiyun Jiangsu · Keturieji sezonai šimtas apygardos“ Kultūros turizmo skatinimo veikla esmė

Renginio metu Wuxi, Jangdžou, Huai’ano ir kitų miestų „Kinijos turizmo dienos filialas“ naudojo vaizdo ryšį su „atskirta“ pagrindine vieta, norėdami bendrauti su pagrindine vieta , ir pagrindinės parduotuvių linijos.

Norint padidinti turizmo konkurencingumą ir įtaką, taip pat būtina koordinuoti vidaus ir tarptautinius santykius ir plėtoti imigracijos turizmą.Nuo šių metų pradžios provincijos kultūros ir turizmo departamentas nuolat skatino užjūrio viešumą ir reklamą. „.19 -ajame dešimtmetyje Jiangsu pakvietė užsienio fotografų komandą iš JAV, Jungtinės Karalystės ir Brazilijos bei garsiojo vidaus fotografijos meistrų nuo gegužės 19 d. Iki 21 -osios.
Šie metai yra 14 -oji Kinijos turizmo diena, o turizmo pramonė tapo kylančia strategine kolonų pramone ir žmonių pragyvenimo šaltiniais ir laimės pramone, turinčiomis reikšmingų laikų savybių.„Jiangsu turistai“, turėdama galimybę „Kinijos turizmo dienos“ dalyvauti „Jiangsu provincijos“ renginyje, pradės naują kelionę, kad turizmo pramonė leistų geriau tarnauti geram gyvenimui, skatinti ekonominę plėtrą, kurti dvasinę tėvynę, parodyti Kinijos įvaizdį ir įvaizdį Kinijos įvaizdį ir Kinijos įvaizdį ir Kinijos įvaizdį ir Parodykite Kinijos įvaizdį.

Šaltinis: sankryžos naujienos

Redaguoti: Zeng Xueqi

Apžvalga: Gao Renquan

MLS Football Jersey