MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

  Tobulėjant žmonių gyvenimo lygiui, kultūrinio turizmo vartojimas ir toliau tobulėjo, nes miestai yra pagrindinė kūnas, implantuojanti kultūrą ir turizmo elementus ir atsižvelgdami vartotojai.„Pu’er 1735“, kaip būdingas Pu’erio kultūros turizmo orientyras, daugiausia dėmesio skyrė Pu’erio tautybės ypatybių ir PU’ER charakteristikų projekto, integruojančio verslo, kultūros ir laisvalaikio, ypatybes.Per pastarąsias kelias dienas projektas paspaudė aukštos kokybės „Fast -Forward Keys“ plėtrą, kad būtų skatinamas projekto kūrimas.

vaizdas

  Statybos aikštelėje dirbo darbiniai drabužiai ir šalmai. karšta.Remiantis pranešimais, pagrindinis projekto statybos turinys yra betoninis liejimas ir vidiniai rėmai ir kt., Kurie yra pagrindiniai pastatai. įgyti formą.

  ”Nuo tada, kai projektas prasidėjo 2023 m. Gruodžio mėn., 50%projekto apimties buvo baigta. Mes stengiamės įgyvendinti visą pagrindinį projektą prieš liepos lietaus sezoną. Po lietaus sezono statybų serija stengiasi būti naudojama nuo kovo mėnesio iki kitų metų gegužės.

  Suprantama, kad „Pu’er 1735“ kultūros turizmo komercinė gatvė yra pagrindinis Simos rajono vyriausybės investicijų skatinimo projektas. Yra įvairių funkcinių scenarijų, tokių kaip „Chaoji Market“, „Guangying Plaza“ ir „Living Apartments“. susibūrimo zona.

vaizdas

  „Baigę 1735 m.„ Pu’er “kultūrinį turizmą ir komercinį rajoną, kaip kultūros turizmo komercinį rajoną pietinėje srityje Kita patirtis, skirta sukurti ne tik regioninius vartojimo poreikius. Rajonas ateityje.

  Kitame etape dalyvaujančios projekto šalys bus skirtos gerai atlikti projekto kūrimo darbą ir užtikrinti aukštus standartus, aukštos kokybės ir efektyvų projekto reklamą.Tuo pat metu stebėkite laiko mazgą, nuolat stiprinkite mokslinę statybinių vietų statybą, griežtai įgyvendinkite saugumo statybos taisykles ir reglamentus, sistemas ir eksploatavimo procesus, išsamiai pagerinkite saugos statybos valdymo lygį, veiksmingai sukurkite saugos gynybos apsaugą. Linija ir įsitikinkite, kad projektas bus sukurtas laiku.

MLS Football Jersey