MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
„China Net Finance“, balandžio 16 d. Naujienos Nacionalinis tyrimų ir plėtros planas „Sveikatos egzaminas„ Big Data Cloud Platform Construction “projektas neseniai buvo oficialiai baigtas visapusišku veiklos vertinimu, kurį organizavo Mokslo ir technologijos ministerija.
Projektas buvo patvirtintas 2020 m. Liepos mėn. Ir priklauso Nacionaliniam raktų MTTP planui „Aktyvių sveikatos ir senėjimo technologijų vario“ projektai. „Nian Health“). Mokslų akademija, Shanghai Lianying Medical Technology Co., Ltd ..
„Per pastaruosius trejus metus tai buvo projekto įgyvendinimo laikotarpis. Per pastaruosius trejus metus buvo atlikta daug originalių technologijų tyrimų ir plėtros.” Interviu „China Net Finance“ žurnalistams sakė pavadinimas ne tik yra tvirtas pagrindas JAV strategijai „viskas“, bet ir teikia svarbią techninę pagalbą mano šalies sveikatos patikrinimo pramonės transformacijai ir atnaujinimui. Tai turi didelę reikšmę gerinant šalies sveikatos lygį ir skatinant sveikatos kūrimą Kinijoje.
„Sveikatos medicinos apžiūrėjimas„ Big Data Cloud Platform Construction “projektas, skirtas baigti klausimus
Įdiegus „Health China“ strategiją, mano šalies medicininė ir sveikatos sritis yra labai pertvarkyta nuo „orientuotų ligų“ į „sutelktą į žmonių sveikatą“.Šiame procese ypač skubu kauptis ir pritaikyti didelius sveikatos tikrinimo duomenis.
„Kinijos medicinos paradigmos keitimo mazge mūsų projekto įgyvendinimas iš tikrųjų vaidino gerą vaidmenį įgyvendinant„ Health China “strategiją ir medicininių tyrimų pokyčius.” sveikatos patikrinimas atspindi visos žmonių sveikatos sveikatą.Tačiau dėl vieningų standartų ir privatumo apsaugos mechanizmų trūkumo buvo apribotas sveikatos patikrinimo duomenų naudojimas ir dalijimasis.Tuo pat metu sveikatos egzamino ir medicininės informacijos trūkumai taip pat apribojo visapusiško ir visiško gyvenimo ciklo sveikatos valdymo koncepciją.Šias problemas reikia išspręsti naudojant mokslines ir technologines naujoves, atidaryti duomenų salas, išleisti duomenų dividendus ir visiškai išleisti didžiulę sveikatos patikrinimo vertę -didžiųjų duomenų.
Siekiant išspręsti šias problemas, atsirado „Health Medical Exging Big Data Cloud Platform Construction“, vadovaujamas Mei Nian Health.Per šią platformą mes galime ne tik suvokti sveikatos egzaminų, medicininės ir genetinės informacijos sujungimą, bet ir palaikyti paslaugų funkcijas, tokias kaip tiksli patikrinimas ir rizikos prognozė bei ankstyvas įspėjimas apie pagrindines ligas, ir tvirtai paremti ligų prevenciją ir sveikatos valdymą. .
„Kas ateityje panaudos šią platformą ir kuri ši platforma bus vertinga tam, kas taps kritiškiausiomis platformomis.” Mokslininkai, taip pat medicinos technologijų ir produktų tyrimai ir plėtra.
„Pavyzdžiui, klinikiniai tyrimai šiuo metu yra įvairių duomenų šaltinių integracijos trūkumas.” Daugeliui medicininių tyrimų sunku paremti tikslesnę diagnozę ir labiau suasmenintą gydymą.
Suprantama, kad projektas sukūrė didelę duomenų debesies platformą sveikatos patikrinimui, kad būtų pasiektos programų paslaugos, pradedant nuo viso gyvenimo ciklo rinkimo, saugojimo, dalijimosi ir taikymo.Tarp jų pagrindinis projekto akcentas yra tas, kad jis sukūrė didelę duomenų standartizacijos techninę sistemą, apimančią sveikatos patikrinimą, apimantį visą gyvenimo ciklą, sudarydama 22 sveikatos patikrinimo duomenų standartus ir specifikacijas.Standartizuotas integruotų sveikatos egzaminų, elektroninių medicininių įrašų ir genomikos informacinis modelis, apimantis daugiau nei 4500 duomenų juanių, kurie yra visiškai suderinami su esamais standartais.
Be to, projektas sukūrė didelę duomenų debesies platformą etikos ir privatumo apsaugai.Platforma sujungia 130 milijonų medicininės apžiūros duomenis, apimančius daugiau nei 600 miestų visoje šalyje, kad būtų galima integruoti duomenų integravimą, valymą, valdymą ir kitas funkcijas.Platforma priima daugialypį ir atvirą paskirstytų ir centralizuotų bei koncentruotų formulių techninį modelį, kuris iš pradžių suprato, kad sveikatos tikrinimo duomenys yra tiriami.Tuo pačiu metu platforma taip pat pasiekė prijungtą technologiją, pritaikytą prie Pekino 100 000 grupių fizinio egzamino duomenų ir medicinos paslaugų duomenis.
Duomenų rinkimas daugiau nei 130 milijonų žmonių buvo baigtas
Žurnalistas sužinojo, kad „Meinian Health“ yra ne tik pirmaujanti projekto vienetas, bet ir keturių „sveikatos egzamino„ Health Examinate Big Data Cloud Service Platform Construction “temos pagrindinis skyrius“.
Kaip projekto pirmaujančio vieneto ir keturių projektų įmonės padalinys, „Meimeian Health“ remiasi dideliais ir daugialypiais fizinio egzamino duomenimis, kuriuos sukaupė daugiau nei 600 šalies medicinos apžiūros centrų, daugelį metų, padėdami tvirtą duomenų fondą, skirtą duomenų fondui projektas.
Anot „Hu Ruomei“, AI technologijos, tokios kaip natūralios kalbos apdorojimas ir projekto komandos medicinos žinių diagrama, buvo taikoma efektyviai baigtam duomenų valdymui. 4,34 mln. Žmonių penkeriems metams iš eilės duomenų ir 1,88 mln. Su tuo susijusių genų testų rezultatų duomenys.”Nors 130 milijonų duomenų skalė jau yra didelė, jį vis tiek reikia gydyti didesnio masto duomenimis. Ateityje jį taip pat galima pervesti į skirtingus realaus pasaulio duomenis, kurie gali apimti gyvenimo ciklo ligos procesą.”
Be to, „Meinian Health“ taip pat atveria sveikatos medicinos duomenų kliūtis, kad būtų galima integruoti kryžminio institucinės ir kryžminės sistemos integraciją.Šiuo metu „SaaS“ platforma buvo sėkmingai paleista „SaaS“ platformoje, o realiuoju laiku buvo realiu laiku įgyvendinti įvairios medicininės apžiūros įrangos ir šimtai medicininės apžiūros centrų.
Hu Ruomei teigė, kad projektas pasiekė daugybę novatoriškų rezultatų, susijusių su dideliais sveikatos patikrinimo duomenimis ir panaudojimu, įskaitant individualizuotų sveikatos medicinos apžiūros schemų, asmeninių sveikatos portretų programų, individualių sveikatos įrodymų vertinimo, naviko rekomendacijas širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių ligų rizika, ligos, ligos, ligos, tokios kaip dinaminis suvokimas.Šie rezultatai susiduria su asmenimis ir grupėmis, teikiančiais techninę paramą tikslioms ligų patikros ir sveikatos valdymui.„„ Mei Nian Health “dar labiau skatins šių novatoriškų technologijų taikymą daugiau nei 600 medicininės apžiūros centruose, naudos daugiau nei 30 milijonų klientų ir pateiks didelių duomenų nuorodą į didelių nacionalinių ir vietos ligų prevencijos ir kontrolės prevenciją ir kontrolę, taigi, taigi Inovacijų rezultatai tikrai bus naudingi plačiajai visuomenei.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey