MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Neseniai profesorius Chenas Xiaoyuanas, vyriausiasis mokslininkas, profesorius Chenas Xiaoyuanas, visą gyvenimą trunkantis Singapūro Nacionalinio medicinos universiteto koledžo dėstytojas, buvo išrinktas mokslų akademijos akademija (akademinė Europaea).

Europos mokslų akademija yra tarpdisciplininių disciplinų akademinė institucija. visuomenės ir skatina visuomenės švietimą ir skatina tolesnį kryžminio disciplinų ir tarptautinių tyrimų plėtrą.

Europos mokslų akademijos akademikų atrankai reikalauja daugybės griežtos akademinės peržiūros ir atrankos procedūrų raundų.Kandidatus turi rekomenduoti esami akademikai ir per daugybę išsamių ir griežtų peržiūros procesų, apimančių daugybę naujovių, įtakos ir indėlio mokslo bendruomenės aspektų.Šiuo metu Europos mokslų akademijoje jau yra 87 Nobelio premijos laureatai ir 20 „Philz“ apdovanojimų, įskaitant daugybę geriausių mokslininkų.

Profesorius Chenas Xiaoyuanas buvo išrinktas Europos mokslų akademijos akademiku, kuris yra geriausias jo proveržio rezultatų patvirtinimas biomedicinos ir nanomedžiagų tyrimų srityje bei ilgalaikis įsipareigojimas atlikti mokslinius tyrimus ir inovacijas.Manoma, kad vadovaujant pirmaujančiam profesoriaus Cheno Xiaoyuano lyderiui, Lamina Cheng toliau konsoliduos mokslinių tyrimų aukštumą branduolinės medicinos priežiūros srityje ir prisidės prie pasaulinės mokslinės pažangos.

Apie Lannarą

Lannachengas buvo įsitikinęs profesoriumi Chen Xiaoyuan, „Dongcheng“ farmacijos srities ekspertu ir aukščiausio lygio tarptautiniais molekuliniais vaizdais ir nano -medikų sritimis nano -mediko pacientų srityje. Branduolinės medicinos plėtra.

MLS Football Jersey