MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024
„Aš jaučiu, kad esu sveika grupė, tipiška” traški jaunystė „. Aš sužinojau apie savo fizinę būklę, kai šiandien pamačiau gydytoją ir žinojau, kad neturiu didelių problemų.”
Neseniai, trijų Kinijos geležinkelio statybos ir uosto aviacijos biuro bendrovių biurų pastate, darbuotojai plačiai diskutavo apie „Kinijos medicinos laisvosios klinikos“ terminą.
Paaiškėjo, kad norėdamas dar labiau rūpintis darbuotojų sveikata ir toliau skatinti „Aš darau praktinį darbą masėms“, Kinijos geležinkelio statybos uosto aviacijos biuro trijų bendrovių sąjungos specialiai pakvietė Pekino tradicinių Kinijos medicinos tyrimų daktarą.Institutas, skirtas atlikti savaitinę nemokamą klinikos veiklą, kad „veido veidas -paviršiui“.
Šiuo atveju buvo daugybė tradicinės kinų medicinos kultūros „apskritimo miltelių“.Vieną dieną klinikos pradžioje daugiau nei 10 darbuotojų atvyko į konsultacijas. Doktorai kantriai atsakė ir entuziastingai tarnavo, ir per „Wangwen klausimą“ ir „pulso kliniką“ tradicinės Kinijos medicinos, kartu su darbuotojų sveikatos poreikiais,.Buvo atliktas sveikatos mokslų populiarumas ir gydymas gimdos kaklelio stuburo, juosmens stuburo ir peties diskomforto. Atsakymas į prastą miego kokybę, tris aukštumas ir sunki kūno drėgmė, gydytojai davė patarimų tokiais klausimais kaip dieta ir gyvenimo įpročiai.at.Tuo pačiu metu fizinės terapijos patirčiai, tokioms kaip gimdos kaklelio ir juosmens akupunktūra, vietinis grandymas ir vietinis grandymas, buvo naudojama šiuolaikinė elektroninė meridiano tarpinio dažnio terapijos prietaisų įranga.Palengvėjo, leisdamas jiems juos vadinti „magija“.
Ši veikla iš tikrųjų suteikia visiems patogias, aukštos kokybės ir efektyvias diagnozavimo ir gydymo paslaugas, o darbuotojai ją visiškai patvirtino.Visi teigė, kad tai palengvino diskomforto simptomus per tradicines Kinijos medicinos konsultacijas ir profesionalią kineziterapiją.
Pastaraisiais metais bendrovės profesinė sąjunga reikalavo gerai atlikti teisių apsaugos paslaugas su meile, atkreipdama dėmesį į tai, kad jie suprastų, palaikytų ir plėtoja pagrindinius darbuotojų ir masių interesus.Kalbant apie medicininę ir sveikatos apsaugą, buvo įsteigta savivaldybės „darbuotojų savitarpio pagalbos garantija Smart sveikatos stotis“. Organizuokite „On -Site and Siųskite sveikatos paslaugų“ veiklą per metus ir įgyvendinkite 5 praktinius projektus, įskaitant darbuotojų gydymą, sveikatos egzaminą, sveikatos egzaminą, abipusės pagalbos fondas, kritinių ligų draudimas dėl avarijų ir medicininės abipusės pagalbos apsaugos plano.517 000 juanių, veiksmingai sumažindamas ekonominę naštą darbuotojams, todėl darbuotojai tampa labiau „medicininiai“.
Kitame etape Kinijos geležinkelio statybos aviacijos biuro profesinė sąjunga sutelks dėmesį į darbuotojų ir masių siekius geresniam gyvenimui, atliks prekės ženklo „Sąjungos paslaugas“ ir toliau palydės darbuotojų sveikatą.
Žaibo žurnalistas „Wang Na China Geležinkelio statybos uosto“ aviacijos biuras Trys profsąjungos bendrovės Hao Shuo ataskaita
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey