MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Gyvenimas yra judėjimas

Padidėjus amžiui

Mažos ar mažiau fizinių problemų

Tačiau vis daugiau tyrimų išsiaiškino

Tinkamai laikykitės mankštos

Vietoj to, tai padeda pagerinti įvairias mažas kūno problemas

Net pratimas 5 minutes per dieną

Tai taip pat gali sumažinti vėžio riziką

Xiaobianas nuves jus sužinoti!

Kasdienis pratimas 5 minutes, kad sumažintumėte vėžio riziką!

Naujas tyrimas, paskelbtas 2023 m. Liepos mėn. „Amerikos medicinos asociacijos onkologijoje“, rodo, kad didelio intensyvumo, pertraukiamo kasdienio fizinio aktyvumo, kuris gali sumažinti vėžio riziką, reikia tik 4,5 minutės.

Tyrime ši kasdienė fizinė veikla nurodo trumpalaikę ir didelio intensyvumo veiklą, kuri gali patirti kiekvieną dieną, įskaitant smurtinius namų ruošos darbus, sunkių daiktų nešimą, bėgimą ar žaidimą su vaikais.”Kasdien padidinkite fizinį aktyvumą iki tam tikro intensyvumo kiekvieną dieną. Tai trunka tik 4–5 minutes. Trumpą trumpalaikį protrūkį maždaug 1 minutę kiekvieną kartą vėžio rizika gali būti sumažinta 18%; kai kuriems vėžio tipams, susijusiems su Sportinė veikla, tokia kaip krūties vėžys, endometriumo vėžys ar storosios žarnos vėžys, gali būti sumažinta 32%.

Žmonės, kurie dažnai mankštinasi

Dažnas mankšta gali padidinti kvėpavimo raumenų stiprumą ir stiprumą, pagerinti plaučių koncentraciją, padidinti plaučių funkcijos atsparumą ir plaučių vietinį atsparumą ir kt., Taip pat gali padaryti širdies deformaciją galingesnę ir taisyklingesnį, užtikrinti, užtikrinti, užtikrinti Širdies ritmas ir efektyvumas, pumpuojantis kraują, sumažinkite širdies širdį, sumažinkite kraujagyslių ligos širdies konfiskavimą.

Žmonės, turintys gerą širdies ir plaučių funkciją, lėtinių ligų, tokių kaip koronarinė širdies liga ir lėtas plaučių blokavimas, tikimybė taip pat bus palyginti maža.

„Europos širdies žurnale“ (EHJ) paskelbtame tyrime buvo atliktas koreliacijos tyrimas tarp 8 metų periodinių pratimų laikotarpio ir sveikos būsenos 54 metų žmonėms, kurių 2070 metų žmonės, kurių vidutiniškai 54 metų amžiaus Kūno veikla, tokia kaip greitas vaikščiojimas ar važiavimas dviračiu, yra tinkamiausias širdies ir plaučių funkcijai pagerinti.

Žmogaus kaulai, raumenys ir sąnariai, kurie dažnai mankštinasi

Visų pirma, dažnai mankšta gali pagerinti kaulo kraujotaką, sustiprinti kaulo metabolizmą, sutirštinti kaulo skersmenį, sustorėti raumenis ir išdėstyti kaulų išdėstymą.Dėl gerų kaulų morfologijos struktūros pokyčių, žymiai pagerėjo atsparumo kaulams, lenkimo ir gniuždymo suspaudimo bei kito kaulų stiprumo gebėjimas.

Antra, dažnas mankšta gali padidinti sąnario kremzlės ir kaulų tankio storį, kad raumenys aplink sąnarius sukūrė raumenis, sustiprina stiprumą, sąnario kapsulę ir raiščių sustorėjimą, taip sumažindami sąnario apkrovą ir padidindami sąnarių stabilumą.Didėjant sąnarių stabilumui, dėl padidėjusio raumenų elastingumo ir tempimo aplink sąnario kapsulę, raištį ir sąnarius, sąnarių amplitudė ir lankstumas taip pat labai padidėjo.

Be to, dažnai mankšta gali skatinti kraujotaką, priversti raumenų ląsteles gauti daugiau maistinių medžiagų, padaryti raumenų ląsteles storesnes, padidinti raumenų tūrį, padidinti raumenų stiprumą, taip pat stimuliuoti kraujagysles, kurios vaikšto raumenyse, kad atsipalaiduotų ir susitrauktų, sustiprintų kraujagysles, pagerina kraujagysles,. sustiprinti kraujagysles.Tuo pačiu metu jis taip pat gali gauti geresnį mitybos tiekimą su nervu ir sumažinti periferinės neuropatijos atsiradimą.

Kaip aš galiu dažnai sportuoti?

Pratimas turėtų būti tinkamas.Verta paminėti, kad dėl to, kad tikroji kiekvieno žmogaus padėtis yra labai skirtinga, palyginti su tylus širdies ritmas, skirtumas turėtų būti nuo 15%iki 30%ar net daugiau.

Amerikos širdies draugija (AHA) rekomenduoja suaugusiųjų judėjimą:

Tai turėtų būti garantuojama mažiausiai 30 minučių vidutinio stiprumo aerobinių pratimų bent 30 minučių per savaitę, iš viso 150 minučių;

Arba įsitikinkite, kad bent 25 minutes didelio stiprumo aerobinių pratimų per savaitę 3 dienas, iš viso 75 minutes;

Ir įsitikinkite, kad mažiausiai 2 dienas per savaitę, kad atliktumėte vidutinio ir aukšto raumenų tempimo pratimus, kad pagerintumėte savo sveikatą.

Atsargumo priemonės mankštai

1. Jaunimas ir sveiki žmonės: Galite pasirinkti rytinį laikotarpį.

Vyresnio amžiaus žmonės: Rekomenduojama pasirinkti 6–8 vakare.

Pastaba: jei atsikeliate ryte, turite pamatyti, kaip šiandien yra oras.

2. Jaunimas ir sveiki žmonės: Galite pasirinkti sunkią mankštą arba bėgti ar plaukioti.

Vyresnio amžiaus žmonės: būtinai išsirinkite keletą minkštesnių pratimų, tokių kaip vaikščiojimas ir bėgiojimas.

3. Prieš mankštą, pasidarykite visiškai šiltą, ypač pagyvenusius draugus, sergančius širdies ir kraujagyslių ir smegenų kraujagyslių ligomis.

Sporto patarimai

1. Pratimas 5 minutes per dieną gali sumažinti vėžio riziką;

2. Žmonės, kurie dažnai mankštinasi, yra labiau širdies ir plaučių funkcijos;

Trečia, kaulai, raumenys ir sąnariai, kurie dažnai mankštinasi, yra geresni;

4. Kaip aš galiu dažnai sportuoti?

1. Atlikite vidutinio intensyvumo aerobinį pratimą bent 30 minučių per savaitę bent 30 minučių per savaitę, iš viso 150 minučių; iš viso 75 minutes;

2. Ir savaitinė garantija mažiausiai 2 dienas, kad atliktų didelio stiprumo raumenų tempimo pratimus, kad pagerintų jūsų sveikatą.

MLS Football Jersey