MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Įstatymas Daily All -media Reporter Lian Yinging korespondentas Zhang Bingyao Qin Yudong

„Praneša teisėjai, pasirengę teismui pasiruošę, galite atidaryti teismą”.

„Dabar paskelbė teismo atidarymą, o atsakovas Zhenas Shijiu atvyko …”

Balandžio pabaigoje „Jianfa bažnyčioje“ svaiginančioje švietimo veikloje tam tikrame Yu departamente buvo atliktas „teismo procesas“ dėl atsakovo Zheno Shijiu eismo įvykio apeliacinio skundo buvo atliktas pagal grafiką.Tai yra naujojo naujojo svaiginančio ideologinio ir politinio ugdymo modelio naujovių inovacijų ir teisinės valstybės švietimo plėtros modelio scena.

„Nuo įvykio vietos atkūrimo, vaidmuo -sutelkti dėmesį į diskusijas, smegenų šturmą, skirtingą mąstymą, patirtį ir mainus, mes norime ištirti naują teisės švietimo principo formą.” Ankstesnis institucija ir pamokslavimas per modeliavimo teismą, vadovaujantis mąstymui, su „Focus De“ ir kalbėdamas apie scenos komunikaciją ir jausmus.Modeliavimo teisme pareigūnai ir kareiviai, vaidinantys atsakovą, prokurorą ir teisėją, kalbėjo apie dalyvavimo bylos aiškinime jausmus ir toliau privertė visus galvoti.

Jaunųjų mokslų ir technologijų kadras Lu Peiyangas sakė: „Anksčiau aš visada galvojau, kad įstatymai buvo toli nuo mūsų. Realiame gyvenime, neteisėta ir drausmė yra tik akimirksniu. Šis svaiginantis švietimo modelis leidžia mums suprasti įstatymo svarbą Intuityviau.

Remdamasis plačiu pareigūnų ir kareivių paleidimu dalyvauti vaidmenyje, Yu ministerija taip pat aktyviai pakvietė karinio ir žemės teismo teisėjus padėti išsirinkti bylas ir nustatyti scenarijus, pakviesti išskirtinius karinio ir vietos bendradarbiavimo teisininkus. Advokatų kontoros dalyvauja ir vadovauja modeliavimo bandymams, kad veikla taptų profesionalesnė.

„Jūs galite patirti iškilmingumą ir griežtumą, bet taip pat pajusti kareivių išmintį ir entuziazmą. Mano nauda yra labai didelė.” emocijos.

MLS Football Jersey