MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Populiarus mokslo skaitymas yra svarbus būdas skatinti vaikų mokslinį susidomėjimą ir gali ugdyti vaikų ir vaikų smalsumą ir tyrinėjimą.Neseniai Guangdongo mokslo centre vyko 2024 m. Pasaulio vaikų plėtros forumo serijos veikla.

 Kodėl norite skatinti mažų vaikų skaitymą?Kaip patobulinti vaikų mokslinį raštingumą per populiarųjį mokslo skaitymą?Kaip rasti pusiausvyrą tarp žinių ir linksmybių?Forume daugelis Kinijos ir užsienio svečių susitikime išreiškė savo požiūrį aukščiau pateiktais klausimais.

 Sėkla

 Ugdykite būsimus mokslininkus

 ”Mokslininkai yra vaikai, kurie nėra seni. Pirmasis mokslininko elementas yra smalsumas.”Vaikų ir paauglių mokslinio raštingumo raida ėmė ieškoti žinių ir smalsumo ir skaityti siekiant skatinti vaikų mokslinį susidomėjimą, ugdyti naujos kartos mokslininkus.

 Pan Sina, Jungtinių Tautų jaunimo temos grupės „Co -Chairman“ Kinijoje ir Jungtinių Tautų vaikų fondo švietimo skyrius Kinijoje mano, kad populiarusis mokslas yra gilus mokslo ir literatūros derinys. Mažų vaikų mokslinių svajonių ugnis.”Vaikai turi stiprius skaitymo įgūdžius, ir tai būtina jų augimui ir vystymuisi. Vaikų susidomėjimo mokslu skatinimas turi ugdyti vaikų tyrinėjimo dvasią. Kai vaikai traukia spalvingus populiaraus mokslo skaitymus, smalsumo ir supratimo sėklos yra sėklos. Pasodinimas .

 ”Vesti vaikus skaityti, skaityti geras knygas ir gerai skaityti, suformuoti stiprią mokslo, meilės, mokslo ir mokslo atmosferą visoje visuomenėje.” Pieškite išmintį apie skaitymo maitinimą ir ištirkite tiesą Mokslo rūmuose.

 ”Mes stengiamės pasiekti pusiausvyrą tarp mokslinio turinio ir ugdyti vaikų smalsumą.” Darbininkai Darbo dėmesys visada grindžiamas vaikų skaitymo susidomėjimu ir tiksliai išreiškia mokslines sąvokas jauniems besimokantiesiems.

 Daigai

 Nuostabus skaitymas ir mokslo susidūrimas

 Kokios cheminės reakcijos bus sukurtos skaitant vaikų mokslo mokslo mokslą?Forume Kinijos ir užsienio vaikai dalijosi istorijomis apie „Apšvietos“ mokslinio susidomėjimo skaitymą.

 Populiarus mokslo skaitymas atveria duris vaikams stebėti pasaulį, kuris gali skatinti mokslo žinias apie vaikų mokymąsi, tuo pačiu paveikdamas jų perspektyvą pamatyti pasaulį.Yan Shangbo, antra klasė iš Guangdongo eksperimentinės vidurinės mokyklos, pasidalino savo naujausiu skaitymu „Kinijos mokslo ir technologijos istorija:„ Big Power Heavy Instrument “ir naujieji keturi puikūs išradimai“. Turėkite didelį poveikį pasauliui.

 Be populiariausių mokslo knygų svarbos, taip pat atsispindi ir vyraujantiems vaikams ir vaikams, kad jie surastų savo mokslinius interesus.”Skaitydamas” Nuostabus mokyklos botažas -sklinda saulės sistemoje „, aš labai domiuosi astronomija. Ši meilė leido man patekti Astronominiai populiarūs mokslo vaizdo įrašai. “Trečioji Nanwu vidurinės mokyklos klasė Xie Lang pasakoja savo santykių su astronomija istoriją.

 Apibendrinant populiarias mokslo knygas, kai kurie vaikai pradėjo tyrinėti praktiką.Skaitymo entuziastai iš Jungtinės Karalystės Anna Bell Page Ryan jums pristatė automatinę gėlę.

 Vaikams, kai susitikau su populiariu mokslo skaitymu, mokslo sėklos tyliai įsišaknijo.

 veido iššūkis

 Mokslo mokslo skaitymo tyrimas yra daugiau galimybių

 Susidūręs su dabartinio trumpo vaizdo įrašo, vyraujančio skaitymui, poveikį, atgauti vaikų dėmesį tapo nauju iššūkiu, su kuriuo susiduria populiarios mokslo knygos.Kaip padaryti populiarias mokslo knygas įdomesnes yra klausimas, kurį galvoja pasaulio leidėjų leidėjai.

 ”Mes skleidžiame mokslines žinias vaikams kaip komiksų pavidalu. Mes tikimės, kad visame pasaulyje bus supažindinti mokslinės žinios visame pasaulyje per ryškesnes ir griežtesnes formas, kad padėtų jiems efektyviau išmokti mokslinių žinių.” Sakė įkūrėjas Li Jianlong.

 Užsienyje užsienyje taip pat nagrinėjami populiarūs mokslo komiksai.Li Naikang, „Malaysia Hele Publishing Co., Ltd.“ vykdomasis direktorius, mano, kad komiksai yra įdomūs ir lėtai gali išryškinti mokslinius principus per perdėtus ir antropomorfinius metodus, todėl vaikams lengviau suprasti.”Pavyzdžiui, norėdami paversti ląstelę veikėju arba integruoti žaidimą į mokslinę istoriją, vaikai gali natūraliai išmokti mokslinių žinių.”

 Singapūras taip pat pastebėjo vaikų vaizdus.”Volkswageno lūkesčiai dėl populiarių mokslo skaitymų yra labai dideli. Mes stengiamės integruoti istorijos liniją į populiarius mokslo skaitymus arba padaryti mokslinį skaitymą į animacijos formą, kad sutelktų vaikų skaitymą.” -Singapūro pasaulio mokslo švietimo mokymas.

MLS Football Jersey