MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

„Konstitucija yra pagrindinis mūsų šalies ir bendrosios šalies chartijos įstatymas. Nuo gimimo momento Konstitucija mus saugojo.” Savarankiškai nukreipta programa „„ Pasivaikščiojimas su Konstitucija “, panardinta į konstitucinio krikšto priėmimą.Ketvirtoje Jinchango miesto pradinėje mokykloje „tradicinio festivalio kultūra“ verčia studentus suprasti tradicinių festivalių istorinę kilmę, dvasinę konotaciją ir kultūrinius papročius bei ugdyti studentų nacionalinius jausmus ir patriotizmą.Jinchango eksperimentinė pradinė mokykla rengia daugybę varžybų, kad sukurtų ideologinių, politinių, politinių ir švietimo žmonių, kurie baigia mokytis, atmosferą …


Pastaraisiais metais „Jinchang City“ toliau toliau skatino naują socialistinių idėjų erą, turinčią kinų savybių naujoje eroje. Žmonių ugdymas kurti pilno masto ideologinį ir ugdantį žmonių modelį.


  Inovacijų forma


  Kalbėkite apie naują mokymo programą, galvojantį apie politiką


„1937 m. Buvo nušauta daugiau nei 30 000 kinų tautiečių, kai kurie buvo palaidoti gyvi, o kai kurie tapo bakterijų eksperimentų aukomis.” Studentas Zhang Jingrui naudojo 5 minutes prieš klasę, kad pasakytų katastrofą, kurią sukėlė karas su vaizdo mikropmovais.


Tai yra „pirmosios klasės atsakomybės sistemos“ tyrinėjimo ir įgyvendinimo mikrokosmas Jinchuano rajone.Pastaraisiais metais rajonas laikėsi dvigubo ideologinio ir politinio mokymo programos ir mokymo programos idėjų. diena ir visur kalbėjo apie ideologinę politiką “.


„Mūsų semestras išleido 5 minutes” pirmoji saulės spindulių klasė „, kuri yra atsakinga už pirmąją klasę”. Žemos pažymiai suteikia svarbos įpročio plėtrai. Vidurinė klasė yra kalėjime. Mažasis mokytojas Bao Yingxia teigė.


Šiuo metu 10 mokyklų Jinchuano rajone vykdė įvairias „pirmosios klasės atsakomybės sistemos“ formas. Spekuliacinis ir mažas vaizdo įrašas su turtingu turiniu.


„Pirmoje pamokoje gausu turinio ir įvairaus formos. Yra ir kursinių programų vaizdo įrašų, kuriuos kruopščiai sukuria mokytojai, ir dalijantis mokinių patirtimi bei gyvenimo patirtimi. Jie kiekvieną dieną veda mus sukurti aukštus idealus ir įsitikinimus bei augalų patriotizmą. „Zhang Mengranas, Jinchango pradinės mokyklos moksleivis.


  Išplėstas vežėjas


  Išbandykite gerą „Dasi“ politinę klasę


Žaidimų aikštelėje Yongchango apygardos trečiosios pradinės mokyklos mokiniai pamėgo „kinų kilpų ventiliatorių“, kuris dosniai, tvirtai ir minkštai driekėsi, su prašmatniu ir elegantišku grožio ir kovos menų vyriu.”Aš dalyvavau mokyklos„ Kinijos užrakto gerbėjų “visuomenėje trečioje klasėje. Jos triukai turi neapsakomą grožį, ir aš vis labiau mėgstu šią sportą.”


Pastaraisiais metais „Jinchang City“ ėmėsi temos „De Run Campus · Mokymosi Jinchange“, siekdamas toliau įgyvendinti „moralinį švietimą ir sielą, intelektinį švietimą, fizinį ugdymą, estetinį švietimą, darbą ir ambicijas, drėkinamąjį drėkinimą, bendradarbiavimo švietimą, saulės augimą. „Aštuoni veiksmai, pasikliaujantys mokyklų kursais, organiškai prasiskverbdami į kognityvinį ir patirtinį išsilavinimą į ideologinį ir politinį švietimą, sudarydami„ vienos mokyklos, vieno atvejo “ir„ vienos mokyklos, vieno prekės ženklo “savybes.


„Yongchang“ trys pradinė mokykla įsteigė „3 + 1 + X“ sporto programą ir atliko „du pratimus ir vieną veiklą“ lauke.


Vaikščiojant trečiojoje Jinchang City vidurinėje mokykloje, atėjo turtinga knygos smilkalų kultūra.Kultūriniame koridoriuje „Lide Tree Man“ įkvepiančios citatos ir skaitymo šūkiai yra pakabinti, o bibliotekos ir kiekvienos klasės skaitymo kampai užpildyti įvairiomis knygomis.Kad ir kur eitumėte, yra aromato jausmas.


Mokykloje daugiausia dėmesio skiriama mokytojų ir mokinių gerų skaitymo įpročių ugdymui ir, kaip vežėjui kurti, yra nauja ir gyva, oficiali skaitymo veikla, kurdama miestelio kultūrą su turtinga konotacija ir išskirtinėmis savybėmis.Per „Shuxiang“ dreifuojančią veiklą 50 mokinių mokykloje ir Tianzhu apskrities antrosios vidurinės mokyklos studentai Nr. 2 Vidurinėje mokykloje Wuwei City, Gansu provincijoje, bendravo su draugyste ir kalbėjosi kartu, o tai sustiprino jaunų žmonių draugystę skirtingose ​​etninėse grupėse.”Skaitymas praturtino studentų dvasinį gyvenimą, praplečia savo akiratį, pagerino ideologinės ir moralinės kokybės kokybę ir ugdo gražų personažą.”


  Gausi veikla


  Suvokti kasdienį mąstymą


„1961 m. Aš atvykau iš Wuhano, Hubei į Jinchuaną. Tuo metu partijos centrinis komitetas paragino šalies žmones eiti į sienas ir nuvyko į sunkią vietą. Aš atsakiau į šiaurės vakarus.” , Jinchango miesto civilizacijos biure ir savivaldybės švietimo biure „Pirmajame pamokoje“, kurią organizavo savivaldybės „Rong Media Center“, Guo Maozhi, išėjęs į pensiją „Jinchuan Group“ darbuotojas, pasidalino trijų anūkų ir anūkų kartų istorija. įkvepia jaunus žmones sukurti puikų idealą ir prisiimti socialinę atsakomybę.


Klausęs šios pamokos, jis Zilingo, 5 klasės mokinys Jinchange, giliai jautėsi: „Per šią pamoką aš giliau galvoju ir suprantu, kas yra šalis ir kas yra namai. Nauja „Good Boy“ era naujoje eroje.


Pastaraisiais metais visų rūšių mokyklose visuose Jinchango miesto lygmenyse nuolat diegė ideologinės, politikos ir žmonių švietimo vežėjai ir visiškai pasinaudojo mokykla, baigimo ceremonija ir kt., Stiprino partijos išsilavinimą, prisijungti prie komandos, prisijungti prie komandos ir vėliava.


Kaip vienintelė „Lei Feng“ mokykla Gansu provincijoje, per pastaruosius dešimt metų Jinchang šeši pradinė mokykla reikalavo naudoti Lei Fengo dvasinį išsilavinimą kaip novatorišką moralinio švietimo modelį. Integruoja Lei Feng veiklą į visą mokyklinio ugdymo ir mokymo procesą, kad mokytojai ir studentai subtiliai gautų Lei Feng dvasios krikštą.


„Mūsų mokykla visada laikosi tikslo naudoti Lei Fengo dvasią formuojant mokytojų ir mokinių sveikatos asmenybę, kad Lei Feng dvasia turėtų omenyje, naudojant Lei Feng dvasinį savęs kultūrą ir moralę, ir integruoja mokyklos studijų koncepciją“. Lei Feng poste, pavasario vėjas ir lietus.


Be to, įvairios „Jinchang City“ mokyklos išsamiai vykdė pavyzdžius ir propagandos veiklą, vykdė savanorių paslaugas, darbo švietimą, mokslines ir technologines naujoves ir kitą veiklą, tokią kaip „mažos rankos ir didelės rankos“, „aplinkos valymas“, „pagarba Vyresnio amžiaus žmonės ir kitos temos, energingai ugdykite ir praktikuojate pagrindines socializmo vertybes; naudokite Jaunimo teisinės švietimo bazes, kovos su anti -kultūromis nacionaliniu saugumu ir teisinės valstybės valstybės išsamios švietimo bazės, eismo saugos propagandos švietimo bazės ir kt. Raudoni ištekliai, tokie kaip buvusi Politinio departamento ir Nickelio „Blazers“ memorialinės salės vieta, pavyzdžiui, jaunų žmonių populiarumas, integruoti partijos istorijos mokymąsi ir švietimą į ideologinį ir politinį mokymą.

„Kinijos švietimo naujienos“, 2024 m. Balandžio 24 d., 9 -asis leidimas 9 

Būdamas pirmasis šalies universitetas, įsteigęs „kovos ir etninės tradicinės sporto šakos“ majorą, Ludongo universitetas įsteigė nacionalinę tradicinių sporto tarnybos komandą, kurią 2018 m. Sudarė daugiau nei 60 mokytojų ir studentų iš tradicinių nacionalinių sporto šakų.Nuo pat įkūrimo Nacionalinė tradicinių sporto tarnybos komanda nuvyko į daugiau nei 200 bendruomenių 16 -oje Shandong, Hebei ir kitų provincijų miestuose ir dėstė aštuonis segmentus Jin, Wuenxi ir Yijinjing bei kitus nacionalinius tradicinius sporto projektus, kad beveik vieną Milijono bendruomenių gyventojai gali patirti tradicinės nacionalinės sporto kultūros meną.

„Kvėpavimas yra vienodas, natūralus, subalansuotas, atsipalaidavęs visame kūne, švelnus ir švelnus, nenaudoja standumo …“ aikštėje priešais Shangyao partijos masinių paslaugų centrą, Zhiyao rajoną, Zhitai miestą, Shandongo provinciją, lydima Raminanti muzika Lu Dong Liu Xiaoli, kūno kultūros mokyklos docentė, daugiau nei 20 bendruomenės gyventojų paėmė praktikuoti aštuonis Jin Jin.

Anksčiau dauguma bendruomenės gyventojų kūno rengybos buvo šokantys kvadratiniai šokiai.„Weihai City“, Shandongo provincijoje, Bergerkou bendruomenėje, Liudongo universiteto nacionalinės tradicinės sporto tarnybos komandos atvykimas leidžia gyventojams ne tik pasirinkti jų dominančius kūno rengybos projektus, bet ir savo slenksčius turi savo profesionalius instruktorius.

Paveldint ir skatinant tradicinę tautos nacionalinę sporto kultūrą, „kraujo perpylimas“ taip pat turi būti „kraujo perpylimas“.Reaguodamas į tradicinių sporto profesionalų trūkumą bendruomenėje, Ludongo universitetas aktyviai sieja socialinius nacionalinio kūno rengybos ir sveikatos poreikius naujoje eroje ir atidaro mokymo kursus nacionaliniams tradiciniams sporto projektams, skirtais bendruomenės vadovams ir komunikatoriams tradicinės sporto kultūros.

Tradicinė Ludongo universiteto nacionalinės sporto tarnybos komanda, vadovaujanti bendruomenės gyventojams vykdyti kūno rengybos ir pramogų veiklą, taip pat vykdo tyrimus ir tyrimus, susijusius su bendruomenės gyventojų poreikiais, kad tarnautų bendruomenės kultūros statybai.

Reaguodamas į knygų (knygynų) trūkumą bendruomenės knygoje, Ludongo universitetas kartu įsteigė „knygų dreifo stotį“ bendroje bendruomenėje; bendruomenė savaitgalį;

Nacionalinė tradicinė sporto tarnybos komanda tarnauja bendruomenės kultūros statybai.

Docentas Tangas Shaojuno komandos narys Tang Shaojun komanda Nacionalinėje tradicinių sporto tarnybos komandoje vadovavo gyventojams praktikuoti aštuonis Duan Jin Jin Qianwei bendruomenėje, Guangzongo grafystėje, Hebei provincijoje, ir bakstelėjo vietinę slyvų žiedų bokso kultūrą, populiarią vietinėje vietovėje vietinėje rajone vietinėje rajone vietinėje vietovėje vietinėje vietovėje vietinėje vietovėje vietinėje vietovėje vietinėje vietovėje . Išskyrus tradiciją įgyvendinti tradiciją.

Per pastaruosius 6 metus Ludongo universiteto nacionalinė tradicinė sporto tarnyba įgijo daugiau nei 30 mokslinių tyrimų projektų, tokių kaip valstybinis socialinių mokslų fondas ir paskelbė daugiau nei 100 akademinių dokumentų. .

„Tradicinių nacionalinių sporto tarnybos komandų organizavimas, skirtas įsitraukti Tradicinė tautos nacionalinė sporto kultūra. Atvyko.

MLS Football Jersey