MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

[„Global Network Reporter Bao Yanyan Internorter Wang Qiqi“] Atidarykite didžiulį archyvo slinktį, kad peržiūrėtumėte šlovingą partijos kelionę.Gegužės 8 d., Antrasis antrojo stotelės „Stop“ apsilankymo renginys, vykęs „Kojų pėdomis“, antrasis kito apsilankymo renginio stotelė, buvo oficialiai pradėta Pekino stotis.Pranešama, kad renginyje dalyvavo daugiau nei 30 žmonių iš susijusios žiniasklaidos ir fotografų.

Šį renginį kartu rėmė Kibernetinio socialinio darbo biuras iš Centrinės kibernetinės erdvės biuro Socialinio darbo biuro, pensininkų karinių reikalų ministerijos, Nacionalinio kultūros relikvijų departamento, Valstybinio kultūros relikvijų biuro, Nacionalinio biuro, Nacionalinio biuro biuro, Nacionalinio biuro biurą Archyvų biuras ir Komunistų jaunimo lygos centrinė propagandos departamentas.

Interviu grupė atvyko į Pekino archyvus ir aplankė daugybę parodų, tokių kaip „Transliacija„ Fire “ -„ Dazhao “revoliucinės veiklos archyvas istorinės medžiagos paroda“ ir kitos parodos.„Broadcasting -Li Dazhao“ istorinės medžiagos paroda „Revoliucinė veikla“ yra paremta bendražygio Li Dazhao gyvenimu ir revoliucine veikla, kaip pagrindinė linija. Kinijos komunistų partija.

Ankstyviausias marksizmo bendravimas Kinijoje

Grįžęs į Kiniją 1916 m., Li Dazhao išvyko į Pekino universitetą kaip ekonomikos direktorius ir profesorius bei dalyvavo naujojo jaunimo redakcijos skyriuje.Jis aktyviai atsidavė naujojo kultūros judėjimui, viešino demokratijos ir mokslo dvasią, kritikavo seną etiketą, senąją moralę ir kovojo su smurtine kova su feodalinėmis užsispyrusiomis jėgomis, tapdamas naujojo kultūrinio judėjimo generolu.Straipsnyje „Jaunimas“ ragina jaunimą „ištaisyti istorijos istoriją, išvalyti istorijos kaupimą, sukurti naujos tautos gyvenimą ir atkurti tautos jaunimą“.

1917 m. Lapkričio mėn. Rusijoje kilo spalio revoliucija ir nukreipė marksizmą į Kiniją, kuri yra vidinė ir išorinė.Spalio pergalė Rusijoje paskatino Li Dazhao. Pabandykite pamatyti „Future Global“, tai turi būti raudonų vėliavų pasaulis! “

Spalio revoliucijos reklamavimo procese Li Dazhao pasikeitė iš patriotinio demokrato į marksistą, o vėliau tapo ankstyviausiu marksistų komunikatoriumi mano šalyje.Siekdamas sistemingiau ištirti ir tyrinėti marksizmą, 1920 m. Kovo mėn., Tuometinis Pekino universiteto bibliotekos direktorius Li Dazhao inicijavo Pekino universiteto Marksologijos tyrimų draugijos įkūrimą, kuris buvo „tikslas tyrinėti Markso raštus“ ir Įkūrė bibliotekos kambarį „Kang Muyi Zhai“, saugoma marksistų knygose.„Kang Muyi“ yra vokiečių transliteracija, reiškianti komunizmą.

Vienas iš pagrindinių Kinijos komunistų partijos įkūrėjų

1920 m. Pradžioje revoliucinės šeimos, tokios kaip Li Dazhao, pradėjo diskutuoti apie proletarijos partijos įsteigimą Kinijoje.Tų pačių metų rudenį jis vadovavo Pekino komunistų partijos ir Pekino socialistinės jaunimo lygos įsteigimui ir aktyviai skatino visos šalies komunistinės organizacijos įkūrimą.

1921 m. Lapkričio 17 d. Buvo paskelbtas „Pekino universiteto dienraštyje“ paskelbtas „Įvadas į marksizmo studijų tyrimų asociaciją“, viešai paskelbta apie Pekino universiteto Marksologijos tyrimų draugijos egzistavimą.Paskelbta paskaita apie „Marx Economics“, kuri buvo jų veiklos vaizdavimas.Tai yra pirmoji vieša paskaita apie tyrimų asociaciją.Tyrimų asociacijos nariai toliau skatino sklidę marksizmą rinkdami, organizuodami, verčiant marksistinius darbus ir atlikdami išsamius tyrimus ir tyrimus, rengiant viešąsias paskaitas ir pasirodymus.Iki 1922 m. Vasario mėn. Tyrimų asociacijos nariai padidėjo iki 63, o Pekino kolegijos ir universitetai įkūrė tokias organizacijas.Interviu delegacija labai pajuto revoliucinių protėvių misiją ir atsakomybę Kinijos komunistų partijos kovoje ir prisiėmė misiją ir atsakomybę plėtojant šalies atgaivinimo šalį.

Įkūręs Kinijos komunistų partiją, Li Dazhao vadovavo darbui šiaurėje partijos centrinio komiteto vardu, dauginant marksizmą pagrindiniuose Šiaurės regionuose, vykdė darbuotojų judėjimą ir įsteigė partijos organizacijas.1922–1924 m. Jam patikėjo partija ir jis važiavo tarp Pekino, Šanchajaus ir Guangdžou, kad padėtų Sun Yat -Sen pertvarkyti Kuomintangą ir reikšmingai prisidėti prie Jungtinės pirmosios Nacionalinės ir komunistų partijos įkūrimo.

Skirkite revoliucinio didvyriškumo pradininkui

1927 m. Balandžio 6 d. Li Dazhao buvo areštuotas ir įkalintas Pekine.Dėl situacijos suirutės Li Dazhao karstas sustojo šešerius metus.1933 m. Li Dazhao viešoji laidojimo ceremonija buvo surengta Kinijos komunistų partijos šiaurinės partijos organizacijos organizavimui.Nuotraukoje Li Dazhao „Lingtang“ buvo išdėstytas ypač paprastas ir iškilmingas, o visokios kupletai ir vainikai buvo apsupti durų.Būdamas 20 metų Liu Daishengas, Pekino universiteto studentas, buvo laidojimo komandoje.Režisieriaus Liu klasės draugas jis nufotografavo gyvybės pavojų ir perdavė Liu Dao Shengui, kad jį išsaugotų.1937 m. Beišingas krito, o Liu Dao Sheng paslėpė nuotraukas ir keletą progresyvių knygų, esančių Mutnų žmonių dirvožemio urve Xuanwu vartuose.Ši kolekcija yra 12 metų.

Per savo gyvenimą Li Dazhao parašė „Geležinis petys Dharma, Miao Ming straipsnius“, ir tai taip pat tapo tikru jo revoliucinio gyvenimo vaizdu.Ponas Lu Xunas kartą įvertino Li Dazhao: „Jo palikimas gyvens amžinai, nes tai yra pionieriaus paveldėjimas, paminklas revoliucijos istorijoje“.

Žvelgdamas į šimtmečio partijos istoriją, Li Dazhao revoliucinė dvasia paskatino Kinijos vaikų kartas eiti ir eiti, ir atsidavė Kinijos revoliucijos, statybos ir reformos priežastims ir pavertė savo kovos idealą realybe Istorinis šuolis turtingiesiems, su begalinio ištikimybės partijai ir šaliai dvasia, drąsos dvasia istorinei misijai ir nesavanaudiško atsidavimo žmonėms dvasia ir investavo į naują kovos kelionę už išsamią konstrukciją Socialistinės šiuolaikinės šalies.

Brangioje istorinėje medžiagoje po vieną, istoriniame žvilgsnyje atgal, interviu grupė ir jo partija labai patyrė marksizmo „praktikuojančio tai, kas tikėjo, ir įkvepia jo žinias“, atkakliai suprato Kinijos komunistų partijos šimtmečio pirminę misiją, ir Mėlynasis šimtmečio apvyniojimas -fondo pamatas.

MLS Football Jersey