MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

 Programa pastebėjo, kad kai kurios didžiausios pasaulyje investicinės įstaigos toliau patenka į komercinio nekilnojamojo turto paskolų sritį.

 Amerikos fondų įmonės PGIM, Laokfield ir Quadreal Kanadoje, M&G, Schroders ir Avivs bei Axa Prancūzijoje pareiškė, kad planuoja padidinti kreditą nekilnojamojo turto srityje.

 Dauguma bankų sutelkia dėmesį į paskolų teikimą iš logistikos, duomenų centrų, daugialypės namų nuomos ir aukštų biurų rinkų.Didesnė biurų statybos pramonė vis dar sunkiai stengiasi ir daro lėšų įrodymus.„Jei pažvelgsiu į dabartines didžiausias lažybas, tai gali būti nekilnojamojo turto obligacijos“, – sakė Isablle Scemama, atsakinga už 183 milijardų eurų (198 milijardų JAV dolerių) alternatyvių investicinių skyrių.

  „LaSalle Investment Management“ valdo 89 milijardus dolerių turto visame pasaulyje.Bendrovė teigė, kad jos tikslas buvo padidinti investicijas į nekilnojamojo turto skolą 40%per dvejus metus iki maždaug 7,6 milijardo JAV dolerių, o investicijų lauke buvo viešbučiai ir studentų butai.

 Lažybos dėl nekilnojamojo turto skolos netinka nedrąsiems žmonėms.Pasaulinė komercinio nekilnojamojo turto pramonė (ypač biurų pastatai) vis dar yra pats blogiausias nuosmukis nuo 2007–2009 m. Finansinės krizės.

 Tačiau alternatyvios paskolų agentūros mano, kad blogiausias laikotarpis galėjo praeiti, ir didėjant vertinimams, jos gali turėti patrauklią grąžą.

  „Nuveen“ pasaulinis skolų direktorius Jackas Gay’as sakė: „Istoriniu požiūriu per nekilnojamojo turto ciklą pastebėsite, kad paskolos paprastai išleidžiamos ciklo apačioje … Mažiausias įsiskolinimų normas dažnai būna mažiausias, o skirtumas yra aukščiausias “.

 Įtrauktas fondas

 Fondo kompanija teigė, kad griežtesnio kapitalo taisyklės (įskaitant naujus tarptautinius standartus, žinomus kaip „Bazelio finalas“) ir JAV bankų uždarymas toliau atvėrė rinką.

 „Brookfield Real Estate Group“ vadybos partneris nagas Flake’as teigė, kad „iššūkiai, su kuriais susiduria bankai, iš tikrųjų sumažino tiesioginio (paskolos) šaltinį komercinį nekilnojamąjį turtą“, – mano, kad bendrovė mano, kad yra galimybė padidinti skolinimą.

 Taip pat prisijungė privačios akcijų kompanijos.Su šiuo klausimu susipažinęs asmuo teigė, kad „Apollo Global Management“ šiais metais pradėjo pirmąjį Europos nekilnojamojo turto skolos specialųjį fondą, kurio tikslo dydis siekia 1 milijardą eurų.

 Didžiųjų bankų fondo valdymo skyriai taip pat buvo nukreipti į rinką.„Goldman Sachs Asset Management Company“ pirmadienį pareiškė, kad iki šiol surinko savo didžiausią nekilnojamojo turto kredito fondą, kurio paskolos pajėgumai yra daugiau nei 7 milijardai dolerių, įskaitant kai kurias savo fondus ir svertą.

 Remiantis Bajeso verslo mokyklos duomenimis, 2023 m. Ne banko paskolų įstaigos sudarė 41%Didžiosios Britanijos nekilnojamojo turto paskolų, daugiau nei dvigubai daugiau nei 19%prieš 9 metus.Duomenys taip pat rodo, kad britų naujoji komercinio nekilnojamojo turto paskola pasiekė žemiausią lygį per 10 metų.

 Bajeso verslo mokykla teigė, kad visame Europos žemyne ​​šis santykis taip pat stabiliai padidėjo iki 20–30%.

 Vis svarbesnis investicinių fondų vaidmuo paskolose, vadinamoje „šešėlinėje bankininkystėje“, nerimaudamas dėl reguliavimo agentūrų, nes yra rizika pažeisti sutartį ir plisti.Privačių fondų ataskaita taip pat yra laisva nei bankai, o tai reiškia mažesnį skaidrumą.

 Europos centrinio banko gubernatoriaus pavaduotojas Luisas de Guindosas kovo mėnesį pareiškė, kad ne banko institucijų atvėrimas į komercinį nekilnojamąjį turtą yra viena iš pagrindinių rizikų, susiduriančių su finansiniu stabilumu regione.

MLS Football Jersey