MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Tobulėjant „Suzhou Xiangcheng Tianjie“ ir „O’Park Vitality Exchange“ projekto statybos pažangą, darbotvarkėje taip pat buvo įtrauktos šimtų prekybininkų licencijos.„Xiangcheng Tianjie“ projektas visiškai reagavo į „pirmosios parduotuvės ekonomiką“, pristatė daugybę „Rytų Kinijos“ pirmųjų parduotuvių, „Jiangsu First“ parduotuvę, „Suzhou First“ parduotuvę ir „North Suzhou“ pirmąją parduotuvę. , Muji, Ur šis gyvenimas ir laisvalaikio prekės ženklas sukuria madingas kokybės vartojimo vietas regionams ir Šiaurės Suzhou maitinimo aukštumoms.
Neseniai, atsižvelgiant į „Xiangcheng Tianjie“ komercinio centro ir „O’Park“ gyvybingumo atidarymą, siekiant sutaupyti laiko kreiptis dėl pažymėjimo, kad būtų galima kreiptis dėl pažymėjimo, padėkite pirmąją parduotuvės ekonomiką, „Yuanhe Street“ patogumų paslaugų centras aktyviai jungiasi, aktyviai aptarnauja, aktyviai aptarnauja , ir prekybininko pažymėjimas yra prekybos centro narys.Susitikimo metu patvirtinimo darbuotojai kantriai pristatė tvarkymo procesą, atsakingą už prekybos centrą, taip pat pasirūpino, kad verslo pagrindas būtų vienas iš „One -One Service Docing“, kad būtų teikiama visa „parduotuvės pirminė“ paslauga. Iš sertifikatų padarykite viską, kad gerai atliktumėte prieigos prie rinkos paslaugas ir padėtumėte prekybos centrams sklandžiai atsidaryti.
Norėdami toliau aptarnauti komercinį kompleksą regione, aktyviai praktikuojate tikslias, efektyvias ir aukštos kokybės aptarnavimo koncepcijas ir optimizuokite „Yuanhe Street“ patogumų paslaugų centro aptarnavimo procesą ir skatinkite koncentruotą ir efektyvų prekybininkų sertifikatų tvarkymą Iš komercinių kompleksų, tokių kaip dviejų darbuotojų kultūros rūmai, teikė centralizuotas paslaugų paslaugas, kurios pelnė vieningą pirklių pagyrimą.
Be to, todėl, kad dideli komerciniai kompleksai apima įvairius skirtingus verslo formatus, tokius kaip maitinimas, pramogos ir mažmeninė prekyba, o įvairių rūšių prekybininkų poreikiai, skirti kreiptis dėl sertifikatų, taip pat skiriasi. Paleiskite „pažymėjimo ir licencijos administravimo“ modelį prekybininkams, kurie turi licenciją, reikia kreiptis dėl leidimų.
„Yuanhe Street“ patogumų paslaugų centras ir toliau daugiausia dėmesio skirs veiklos subjektų poreikiams, nuolat optimizuos paslaugų procesą, veiksmingai padės įmonėms ir prekybininkams palengvinti sunkumus ir teikti tvirtą paramą miesto plėtrai ir verslo atnaujinimams.
„Yangtze Evening News“/„Zi Niu“ žurnalistas Mei Fang 滢
Mokyklos poravimas Tao Shangong
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey