MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

2024 m. Balandžio 11 d. Ryte Daliane sėkmingai surengta „Smart Kalbos intelektualiojo ugdymo praktikos bazės reklamos konferencija ir antroji intelektualiojo mokymo įrangos donorystės ceremonijos partija“.Susitikimą kartu organizavo Pekino užsienio tyrimų „Online Digital Technology Co., Ltd.“ (toliau, vadinama „užsienio tyrimais internete“) su Dalian švietimo biuru, Dalian švietimo koledžu, Zhongshan švietimo biuru ir Zhongshan rajono mokytojų mokytojų mokymo mokykla. Ja siekiama giliai ištirti pirminių ir vidurinių mokyklų išmintį giliai. Praktinė bazė yra geriau nusileisti Daliano mieste ir paspartinti pažangumo kelią, laiku apibendrinant statybos patirtį, padėkite bazei sudaryti demonstracinį efektą, ir nustatykite skaitmeninio švietimo pertvarkos etaloną Zhongshano rajone.

2023 m. Spalio 17 d. Užsienio tyrimų internetinė sąjunga Daliano švietimo biuras, Daliano švietimo institutas, Zhongshano švietimo biuras ir Zhongshano rajono mokytojai mokytojai. Daliano pradinės mokyklos užsienio kalbos ir intelektualios švietimo praktikos bazės.Nuo pat bazės pradžios užsienio tyrimai internete yra pagrįsti užsienio tyrimų U mokymosi produktų matrica, kad padėtų bazei užbaigti intelektualią daugiau nei 40 įprastų klasių pertvarkymą, sukurkite skaitmeninės mokymo sistemą, apimančią visą išankstinio išankstinio klasės procesą iš anksto. -Klasių klasė ir supraskite protingą švietimo ir technologijos sujungimą

Donorystės ceremonija buvo paaukštinta remiantis pirmosios bandomojo darbo partija.

共 xa0;

Susitikimo pradžioje Daliano švietimo instituto dekanas Wangas Dongling’as pasakė kalbą.Ji pabrėžė, kad intelektualusis švietimas turi didelę reikšmę siekiant skatinti aukštos kokybės švietimą.

中 XA0;Ji pabrėžė, kad rajono vyriausybė palydės aukštos kokybės intelektualaus švietimo plėtrą Zhongshano rajone su tvirta galia ir praktinėmis priemonėmis ir padės tvirtą pagrindą naujoviškų talentų auginimui naujoje eroje.

共 xa0;

大 XA0;

外 XA0;

东 XA0;

Susitikime surengė antrąją intelektualios mokymo įrangos donorystės ceremonijos partiją.Užsienio tyrimai internete ir toliau padės išsamų užsienio kalbos ir intelektualios švietimo praktikos projektų plėtrai ir sukurs geresnę mokymo aplinkos ir mokymosi patirtį mokytojams ir studentams.

共 xa0;

外 XA0; Praktikuokite pagrindinį projektą ir skatinkite mokyklų naujoves ir plėtrą švietimo srityje.

中 XA0; Švietimo platformos, skirtos nuolat gilinti naujos informacinių technologijų ir anglų kalbos mokymo integraciją ir inovacijas.

大 XA0; Zhongshano rajonas.

大 XA0;

共 xa0;

Reklamos susitikime Donggango pradinės mokyklos švietimo grupė surengė unikalų stebėjimo ir diskusijų bei mainų veiklą.

观 XA0;Novatoriški mokymo modeliai, tokie kaip žmogaus -machino dialogas, įvairaus sąveikos ir kalbėjimo mokymai ir kt., Leidžia lankytojams giliai patirti naują intelektualaus ugdymo paradigmą pagal dirbtinį intelektą.

研 XA0;Visi anglų kalbos mokytojai surengė šiltas diskusijas apie pagrindinio projekto skatinimo darbo planavimą ir kartu planavo naują biurą ir naują skyrių, skirtą būsimiems intelektualaus švietimo plėtrai.

MLS Football Jersey