MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Liaudies kasdienis internete, Pekinas, gegužės 8 d. (Žurnalistė Lu Jing) Pirmasis nacionalinis studentų psichinės sveikatos stiprinimo ir švietimo mėnesinė ir nacionalinė studentų psichinės sveikatos paskaitų salė vyko gegužės 8 d. Pekine.Renginį organizavo Švietimo ministerija ir kartu organizavo Nacionalinis studentų psichologinio sveikatos darbo konsultacijų komitetas, „People’s Daily“ ir „Pekino normalusis universitetas“.

Wang Jiayi, partijos grupės narys, Ministro pavaduotojas, Švietimo ministerijos gubernatorius, CUI Shixin, „Liaudies dienos“ redaktoriaus pavaduotojas, ir Dong Qi, Nacionalinio studentų psichinės sveikatos darbo konsultavimo komiteto pirmininkas Dong Qi Kalba paleidimo ceremonijoje.Renginyje dalyvavo Cui Baoshi, Švietimo ministerijos Sporto ir sveikatos ir meno švietimo departamento direktorius, „Liaudies dienraščio internete“ ir Wang Ming, Pekino normalaus universiteto viceprezidentas Wang Ming.

Wang Jiayi, partijos grupės narys, ministro pavaduotojas ir Švietimo ministerijos gubernatorius.Žmonių kasdienis internetinis reporteris Yu Kai

Wang Jiayi atkreipė dėmesį, kad Švietimo ministerija sąžiningai įgyvendino svarbiausių Aukščiausiojo vadovo sekretoriaus instrukcijų ir nurodymų dvasią, sąžiningai įgyvendino Partijos centrinio komiteto ir valstybinės studentų psichinės sveikatos tarybos sprendimą ir dislokavimą, ir vertino studentus, ir vertino studentus studentams, kurie buvo vertinami studentai, ir vertino studentus, ir vertino studentus studentams, kurie buvo vertinami studentams. „Psichologinis sveikatos darbas kaip švietimo statybos skatinimas stiprios šalies statybai. Pirmojo reklaminio švietimo ir švietimo veiklos organizavimas ir kt., siekiant skatinti studentų psichologinio sveikatos švietimo stiprinimą.Reklaminio ugdymo mėnesio ir paskaitų salės turėjimas labai svarbu skatinti studentų psichinę sveikatą ir skatinti fizinę bei psichinę sveikatą.

Renginio svetainė.Žmonių kasdienis internetinis reporteris Yu Kai

CUI Shixin teigė, kad pagrindinė žiniasklaida turėtų padidinti jaunų žmonių charakteristikų ir psichologinių problemų mokslą, kad padėtų šeimoms, mokykloms ir visuomenei teisingai gydyti psichologinės sveikatos problemas.Būtina aktyviai apibendrinti platformos išteklius, ištirti pažangių technologijų naudojimą, kad įgalintų ir teiktų įvairias ir profesines psichologines sveikatos paslaugas.Būtina skatinti šeimos, mokyklų ir visuomenės formavimąsi, kad kartu rūpintųsi studentų psichine sveikata.Būtina paleisti sistemas ir nuolatines viešumo ataskaitas, kad būtų nuolat tobulinti studentų psichinės sveikatos mokslo, tikslinė ir efektyvumas.

„Dong Qi“ pasiūlė, kad remiantis skirtingais skirtingų grupių, tokių kaip studentai, tėvai, mokytojai ir visuomenė, poreikius, būtina sukurti populiarią mokslo populiarinimo sistemą visuomenės viešumui; populiarių mokslo produktų grupė; .

MLS Football Jersey