MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
„China’an Online“ ir „Zhongan News Client News“ žurnalistai iš Anhui vaikų ligoninės sužinojo, kad patvirtinus Anhui provincijos sveikatos ir sveikatos komisijos, Anhui vaikų ligoninės sveikatos vadybos (medicinos apžiūros) centro, buvo oficialiai atidarytas.
Ilgą laiką Anhui provincija savarankiškai įsteigė profesionalų „0-18 metų“ paauglių vaiko medicinos egzamino centrą. Vaikų augimas ir plėtra, ligų prevencija, sveikatos priežiūros rekomendacijos ir kt. Problema, tėvai visada buvo kankinami. Išspręskite tėvų problemų problemą.
„Pirmasis Anhui provincijoje(Sveikatos valdymo (fizinio egzamino) centras, pasikliaujantis mūsų išskirtiniais ekspertų ištekliais, pažangiomis techninėmis jėgomis, tobula medicinine įranga, integruoti sveikatos konsultacijas, vertinimą ir gydymą, įgyvendinti profesionalų, informatizavimą ir vienos paslaugos paaugliams ir vaikams paaugliams ir vaikams. tikslaus augimo ir plėtros sveikatos valdymo.„Įvestas ligoninės dekano pavaduotojas.
Centras yra šiltos vietos ir šilta aplinka. Amžius ir kiti tyrimai, vaikai ir kt. Šis „vienas stendas“ gali būti atliekamas atliekant sodo fizinę apžiūrą, priėmimo medicininę apžiūrą ir pagrindinius medicininius tyrimus bet kokio amžiaus. Kaulų tankis ir veido bruožai.
Skirtingai nuo ambulatorinės ligoninės palatos, medicinos egzaminų centro aplinkos išdėstymas yra labai vaikas. aplinka.
Be to, Medicinos apžiūros centras taip pat turi moterų sveikatos patikrinimo sritį.
Sveikatos valdymo centras (medicininė apžiūra) priima susitikimus internete ir neprisijungus, o tai gali būti centralizuotas fizinis patikrinimas arba individualus fizinis patikrinimas.Internetinio susitikimo metodas yra toks: Vykdykite oficialią „WeChat“ viešą „Anhui vaikų ligoninės“ sąskaitą, spustelėkite, jei norite įvesti „Medicinos tarnybą“ – „Fizinio egzamino paskyrimą“, supraskite ir išrinkite įvairius specialius medicininių egzaminų paketus, internetinį paskyrimą medicininiams tyrimams ir mokėjimui; Neprisijungus prie paskyrimo metodas yra: Pirmasis sveikatos valdymo (fizinio egzamino) aukštas Wangjiang Road, Anhui vaikų ligoninė.
Sveikatos konsultacijos Tel: 0551-62214952, 0551-62215256, 17305695683.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey