MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
„Changsha Evening News“, „Changsha“, gegužės 2 d. (Visi -Media Reporter Chen Xingyuan korespondentas Wang Zhe) „Gegužės 1 -oji“ atostogos atvyko. Konkurencinga vartotojų rinkoje.Siekdami sutelkti dėmesį į keleivių srautą, pagrindiniai prekybos centrai yra pasirengę pradėti, kurdami įvairias „stebinančias pergalės“ rinkodaros veiklas, kad pritrauktų klientus.Tarp jų, Guojino gatvė, skirta „Miesto gyvenamajam kambariui kaip pozicionavimui ir„ Huazhong “prekės ženklo paleidimo platformai“, nėra išimtis. „Loy in 7“. Apima susijusią reklaminę veiklą, reklamuojant pirmosios vartojimo atnaujinimo parduotuvės atidarymą, pirmąjį „Changsha Gift Live Show“ pasirodymą, narystės atsiliepimus, kad pasidalytumėte saldžiais netikėtumais ir pan. Laukai „Projekto padėties nustatymas.
Kelių klasių reklamos teikia gerą privalumą, dovanas miestams ir svečių dovanoms
Guojino gatvė yra miesto gyvenamajame kambaryje ir yra įsipareigojusi vaikščioti su jaunais žmonėmis, tapdama jaunos ir galingos kultūros kūrėju ir lyderiu.Per pastaruosius septynerius metus Guojino gatvė pritraukė daugybę jaunų vartotojų, kad galėtų įsigyti vartojimą su jaunais ir madingais formatais bei draugiškomis verslo priemonėmis, kurios „nusipirko pelną ir valgo išmokas“.
Guojino gatvės septintosios jubiliejinės šventės nėra išimtis: norint išlaisvinti vartojimo potencialą, Guojino gatvės ryšiai sujungia daugybę prekės ženklų verslų, kad galėtų pradėti rinkodaros karnavalą, paleisti daugybę akcijų, apsipirkti net 7,7 %; „Everbright Bank“ ir „Changsha Bank“ grąžina daugumai vartotojų visiško banko sumažinimo pavidalu.Tuo pačiu metu Guojino gatvė taip pat paruošė miesto svečių dovaną visiems keleiviams.
Pirmosios parduotuvės ekonomikos žiedai, „Changsha“ dovanos yra karštos ir aštrios
Nauji prekės ženklai, nauji formatai, naujos scenos ir nauja patirtis, „pirmosios parduotuvės ekonomika“ auga, kad sunaudotų naujas jėgas.Unikalus „First Store“ trūkumas ne tik atrakina srauto „slaptažodį“, bet ir į miestą švirkščia naują gyvybingumą.Pastaraisiais metais Guojino gatvė turi didelį pranašumą sraute.
Per „gegužės 1 d.“ Laikotarpį buvo devyniasdešimt lapų (pirmosios parduotuvės Huazhong mieste), „Savere Library“ (Huazhong First Shop), Edmi Patisserie Keeli („Hunan First Store“), „K22 Yogurt“ braškių („Hunan First“ parduotuvė) Pirmoji parduotuvė atidaryta.Galima pastebėti, kad Guojino gatvė ir toliau padidino „pirmosios parduotuvės“ patrauklumą, nuolat praturtina „pirmųjų prekių ženklų“ ir „tendencijų prekės ženklo“ skaičių.
Nuo pirmosios „Changsha“ dovanos 2021 m., Guojino gatvės „Changsha Gift IP“ serija buvo pradėta 3 metus.Iš miesto dimensijos, kad būtų galima grąžinti vietiniams vartotojams ir užsienio turistams, originalus Guojino gatvės ketinimas sukurti „Changsha Gift City IP“.„CO“ prekės ženklas pristato „Changsha“ atmintį ir „Changsha“ meilę su „dovanų dėžute“ kaip vežėju, o Changsha ir miesto temperatūros papročius ir papročius supakuoja į dovanas.
Remiantis šia koncepcija, per pastaruosius trejus metus daugiau nei 20 prekės ženklų, tokių kaip „Guojin Street Co“ prekės ženklo „Mo Mo Dim Sum“ biuras, „Black Classic“, „Lemon Season“, „Holi Claws“, „Black Claws“, pavyzdžiui, „Changsha“ dovanos su miesto temperatūra. , ir šiais metais „gegužės 1 d., Guojino gatvė vėl prisijungė prie„ Changsha Huiyue Media Co., Ltd. „Norėdami atidaryti„ Changsha dovanos “. Pirmasis tiesioginės transliacijos pasirodymas„ Pasakykite paskutinę „Live Day“ rinkodaros mylią.„Erand“ produkto vertė, pritraukia ir išlaiko daugiau vartotojų su jaunais žaidimais, kuriems buvo teikiama pirmenybė „The Times“, ir suvokti „internetinę tiesioginę transliaciją+neprisijungus Vertė Stipri ekspozicija suteikia daugiau galimybių bendradarbiauti su „Urban IP × Brand“ jungtiniais pavadinimais.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey