MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Neseniai autorius įėjo į Pingbos rajono antrosios pradinės mokyklos darbo praktikos bazę ir pamatė, kad studentai bendravo dirbdami, o kai kurie iš jų mostelėjo savo kapliuką, kad būtų galima prarasti nešvarumus, kai kurias rankines piktžoles ir kai kurias iš jų. Ir juokas, pasirodė ryškus ir įdomus darbo ugdymo praktikos kursas.
„Šiais metais mes pasodinome kukurūzus. Pirmiausia užauginome daigus, o paskui persodinome daigus į naujai pasuktą dirvožemį. Tada laistymo ir įvairių priežiūros priemonių valdymas. Manau, kad netrukus galime valgyti skanius kukurūzus.” .
Tegul leiboristų švietimas „įsišaknioja“ į universiteto miestelį.
Pastaraisiais metais, siekdama sukurti ilgalaikį darbo ir švietimo praktikos mechanizmą ir sukurti darbo mokymo praktikos platformą studentams, mokykla sukūrė darbo mokymo ir tyrimų grupę, kurią pats direktorius asmeniškai sukūrė 1,5 – Acre darbo praktikos bazė ir pasirūpino darbo ugdymo instruktoriumi studijuoti ir suformuluoti kursus sąraše, vykdyti augalų sodinimą pagal dvidešimt keturias saulės energijos sąlygas ir pervedė teorinį išsilavinimą į praktiką.
„Mes vykdėme darbo praktikos švietimo veiklą 2022 m. Bendruomenių pavidalu vaikai gali išeiti iš klasės, patekti , Darbo darbe gaukite gamtos dovaną, žinokite, kaip puoselėti maistą ir prižiūrėti gamtą.
Tegul leiboristų švietimas „įsišaknioja“ į universiteto miestelį.
Pastaraisiais metais „Pingba“ rajonas Nr. 2 Vidurinėje mokykloje remiasi stipriais mokytojų pranašumais, kad atidarytų pirmąjį atspaudų klubą regione, kuris pritraukė daugybę mokinių mokytis ir pateko į „Pingba“ Nr. 2 vidurinės mokyklos atspaudus Mokytojo patarimai, daugiau nei keliolika mokinių buvo išgraviruoti rankomis, ir jie kruopščiai vaizdavo savo kūrinius.
„Aš mylėjau meną nuo pat vaiko. Po to, kai sužinojau, kad mokykloje po jaunesniojo vidurinės mokyklos yra atspaudai Miesto lygio rajone -„City -lygio“ -„Tėvynės gero gimtojo miesto grožio“ varžybos laimėjo pirmąją vietą. Per mokymąsi spausdinimo mes galime ne tik įvaldyti spaudinių įgūdžius, bet ir priimti meno įtaką gamybai. sakė atspaudai.
Tegul leiboristų švietimas „įsišaknioja“ į universiteto miestelį.
Suprantama, kad Pingba rajono antrasis vidurinės mokyklos akademinis išsilavinimas suteikia didelę reikšmę studentų darbo praktikai. -School Services naudojamos.
„Tai ne tik sustiprina mokinių rankų sugebėjimus dirbti, bet ir ugdo puikią studentų, kurie nebijo kenčiančių ir mėgsta dirbti. Ateityje. Ateityje mes geriau integruosime darbo ugdymą į mokyklos moralės švietimo sistemą. Narystė, išsamus išsilavinimas ir visas procesas.(Pav./Wen Chen Yong)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey