MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Neseniai Chongpingo Nanpingo tarptautinės konvencijos ir parodų centre buvo atidaryta labai laukiama 2024 m. Tarptautinės sveikatos pramonės (Chongqing) paroda ir 9 -oji Shuangpinhui.Vėlesnėje naujoje produktų kūrimo konferencijoje, kurią surengė didelė sveikatos pramonė, atsakingas už sveikatos priėmimą, paskelbė pagrindinę „Medical+Medicine+Draudimo“ inovacijų integracijos modelio kalbą, padedantį naujai mažmeninės prekybos vaistinėms plėtrai, kuri sukėlė sukėlę plačiai paplitęs dalyvių esmė

„Ping A Health“, kaip svarbi grupės valdymo medicininio modelio „Ping“ dalis, turi konkurencinius pranašumus, tokius kaip visas tiekėjų tinklas, pirmaujanti paslaugų sistema, turtingi mokėjimų partijos ištekliai ir stiprios ekologinės įgalinimo galimybės, ir toliau vadovauja medicinos ir sveikatos ekosistemos plėtrai .

Anot asmens, atsakingo už sveikatą, susidūręs su dabartiniais iššūkiais, tokiais kaip keleivių srauto sumažėjimas didelės sveikatos pramonės internete, padidėjusio paciento sprendimų priėmimo sunkumų, papildomų paslaugų išteklių trūkumo. , Valdymo sunkumai ir padidėjusios internetinės veiklos išlaidos, įmonė aktyviai tobulina savo galimybes ir stiprumą. , baudžiamasis persekiojimas ir draudimas kartu eksploatuoti komercines ir privačias sritis.

Verta paminėti, kad „Ping“ sveikatos planą 2024 m. Išspręsti visuose pagrindiniuose išdėstymo miestuose, kad būtų sukurtas naujas „One City, One Shop“ formatas.Šiuo modeliu siekiama pasiekti tikslų šaltinį, kuris yra vienas, bendradarbiaudamas, sujungti medicininę, mediciną ir pavojingą, optimizuoti klientų patirtį ir sustiprinti vaistinių konkurencingumą.Šiuo metu „One City“ ir „One Store“ planas buvo bandomas kai kuriose grandininės prekės ženklo vaistinėse ir pasiekė puikių rezultatų.Ateityje „Ping AN“ ir „Health“ atvers labiau pageidaujamus miestus ir farmacijos bendradarbiavimą, kad kartu tyrinėtų ir sukurtų naują interneto medicinos ir komercinio draudimo modelį.

Asmuo, atsakingas už sveikatos pingį, teigė, kad projekto raktas yra sutelkti dėmesį ir nusileisti.Per modelį „One City and One Store“ įmonė sutelks dėmesį į tai, kad bendradarbiauja ir ištekliai bus tiksliai paleisti, kad užtikrintų, jog kiekvieno miesto kooperatinė vaistinė gali būti stipriai palaikoma.Tuo pat metu šis modelis taip pat bus įgyvendintas atsižvelgiant į visus medicinos, medicinos ir pavojaus aspektus.

Kaip Kinijos medicinos medžiagų asociacijos vykdomojo direktoriaus skyrius, „Ping AN“ ir „Health“ ir toliau kalbės farmacijos kanalų pramonės viršūnių susitikime, laikydamiesi „nerimo, netaikymo ir pinigų“ vertės pasiūlymo, ir toliau gilinasi į vertę. Įsivaizduokite vartotojų poreikius, pareikškite gerų ketinimų tobulinti produktus ir paslaugų tobulinimą kartu su daugiau partnerių, kad skatintumėte didelės sveikatos pramonės klestėjimą ir plėtrą.

MLS Football Jersey