MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024
Balandžio 16 d. „Rongxing Commercial“ visiškai baigė pasirašyti nuosavybės reformos sutartį anglies energijos įmonėse, pažymėdamas bendrovės turto reformos patirtį pradiniu laikotarpiu, integracijos laikotarpiu ir auginimo laikotarpiu, ir pateko į naują gilios pažangos ir šuolių ir šuolių fondo etapą. plėtra.
Pranešama, kad „Rongxing Commercial“ baigė pasirašyti 8 anglies energijos įmonių turto reformą. ir plėtoti ir ugdyti šiuolaikinį paslaugų pramonės sektorių. Darbo ryšys ir darbo procesas sustiprina sąnaudų valdymo ir kontrolės supratimą, padeda tvirtą pagrindą išleisti pagalbinės pramonės plėtros erdvę, tegul nuosavybės paslaugos juda standartizacijos, intensyvaus ir profesinio tobulėjimo link.
Gilėjanti reforma turi didelę reikšmę standartizuoti vidaus turto rinkos koordinavimą, optimizuoti išteklių elemento paskirstymą, nutraukti kliūtis, kad būtų galima apriboti turto operacijų plėtrą ir naudoti mastelio efektą.Rongxing Komercinės nuosavybės reforma laikosi vieningo tikslo, orientuotos į problemą, kartu su „penkių pakeitimų ir vieno pakartojimo“ savybėmis, daugiausia dėmesio Paslaugos ir kt. Naujas nuosavybės paslaugų modelis su garso mechanizmu ir nuolatiniu tobulinimu.
Kitame etape „Rongxing Commercial“ bus grindžiama nauju vystymosi etapu, laikysis naujos plėtros koncepcijos, pagrindinio pagrindinio paslaugų verslo pagrindų, ugdykite galimybę plėtoti, pasinaudoti proga pagilinti nekilnojamojo turto reformą, pagreitinti paslaugų kokybę. Pakeitimai, efektyvumo pokyčiai, sukurti aukštos kokybės ir efektyvią paslaugų pramonę. Naujoji sistema, realizuoja naują daugiafunkcinio verslo paslaugų valdymo modelį, kurį reikia valdyti.
Tekstas/paveikslas 丨 Zhen Tianyi („Rongxing Business“)
„News Clue Reporting Channel“: Atsisiųskite programą „Qilu One“ arba ieškokite „WeChat Mini -Phrogram“ „Qilu Yita“, 800 provincijos žurnalistų laukia, kol pranešite internete!
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey