MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Sąsajos naujienų reporteris | Wang Tingting

Įstojus balandžio pabaigoje, Finansinės ataskaitos sezonas vis dar vyksta, o ESG ataskaita apie „Antrąją finansinę ataskaitą“ kaip įmonę („Tvaraus vystymosi ataskaita“ arba „Aplinkos, socialinė ir įmonės valdymo ataskaita“) taip pat vis labiau tankiau yra tankiau Atskleista, todėl parodykite praktinę įmonių patirtį ir pasiekimus tvaraus vystymosi srityje praėjusiais metais.

ESG praktikoje yra pagrindinė šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo kontrolė.Kalbant apie Kiniją, anglies išmetimo dalis nekilnojamojo turto pramonės grandinėje yra beveik pusė.

Pastaraisiais metais, esant vis sunkesnei pasaulinei klimato pokyčių situacijai, vis labiau pastebimas komercinio nekilnojamojo turto pramonė kaip pagrindinis anglies išmetimo šaltinis.

Sun Zutianas, Beibang Wei Li Shihua šiaurės rajono tyrimų skyriaus vadovas ir ESG tyrimų vadovas Kinijoje, mano, kad komercinio nekilnojamojo turto pramonė aktyviai keičiasi į žemą anglies, ekologišką ir tvarų veiklos modelį. Praktikuokite ir parodykite jo veiksmingumą per ESG ataskaitą.

Anot „Interface News“, „Hang Lung Real Estate“ ir „Capita Group“ atstovaujamos įmonės gerai pasirodė tvarios plėtros srityje.Kaip pavyzdį, pradedant nuo 2024 m. Balandžio 1 d., Pusė jos žemyno nekilnojamojo turto, atsižvelgiant į pakabinamą nekilnojamąjį turtą, buvo naudojamas atsinaujinančios energijos energijos tiekimas per žaliosios energijos pirkimo sutartį, o „Green Electric Energy“ pirkimo sutartis apėmė Šanchajaus, Wuxi, Kunming ir Jinan. projektai.

Pasak Peng Zhaohui, vyresnysis „Hang Plaučių nekilnojamojo turto“ direktorius, „Hang“ verslo pastatas turi 7 projektus 6 visoje šalies miestuose. „Hungelong Plaza“, „Wuxi Hang Plung Plaza“, „Kunming Hang Plaučių kvadratas“ ir „Jinan Hang Lung Plaza“.

„Capital Group“ taip pat ir toliau daugiausia dėmesio skiria ESG žaliajai sričiai.Neseniai „KaEd Investment“ išleido pirmąjį 1 milijardo juanių tvarų „Panda“ obligacijų plėtrą per savo dukterines įmones, kurių laikotarpis trejus metus, fiksuota 3,5%metinio bilieto palūkanų norma, o prenumerata – 1,65 karto.

„Deloitte China“ taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad nekilnojamojo turto pramonė sudaro 40%pasaulio anglies dioksido išmetimų, kurių dauguma atsirado dėl pastato statybos etapo energijos, o nekilnojamojo turto pramonė turi didžiulį išmetamųjų teršalų mažinimo potencialą.Didėjant ESG klausimų poveikiui nekilnojamojo turto pramonei, nekilnojamojo turto įmonės turėtų integruoti ESG aspektus į visą verslo operacijos procesą.

Taigi, kaip komercinis nekilnojamasis turtas skatina tvarų vystymąsi ir įgyvendina ekologišką pertvarką?

Remiantis „Shibang Wei Shishi“ išleistu Kinijos komercinio nekilnojamojo turto „anglies pėdsaku ir dykumos keliu“, bendrovės paspartino visus ESG strategijos įgyvendinimo nekilnojamojo turto planavimo ir veiklos įgyvendinimo proceso aspektus.

Ataskaitoje siūlomi penki pagrindiniai anglies nuomininkai, įskaitant energijos vartojimo efektyvumo gerinimą, atsinaujinančios energijos pakeitimą, biurų plotų planavimą, tiekimo grandinės dekarboninę ir anglies išskaičiavimą.Be to, ataskaitoje taip pat pabrėžiama biuro patalpų strategijų optimizavimo, įskaitant erdvės naudojimo gerinimą, nuotolinio biuro ir konferencijų palaikymą, automatikos ir didžiųjų duomenų technologijų naudojimą, tvaraus sertifikavimo ir ekologiškos nuomos ir ekologiškos nuomos, svarbą.

Paveikslėlio šaltinis: Shibang Wei Shi

Ataskaita mano, kad tvarus pastatų sertifikavimas tapo tvirtu savininkų turto ypatybių įrodymu, o išmaniųjų statybos sistemų naudojimas padeda man įvertinti, įvertinti ir parodyti dekarbo poveikį.

„Green Leasing“ suteikia būdą efektyviai patobulinti ir įgyvendinti nuomininkų ir savininkų bendradarbiavimą.

Be to, Shibang Wei Lishi išleista „Azijos ir Ramiojo vandenyno vyriausias -anglies ir energijos taupymas.

Apklausa rodo, kad daugiau nei 60%apklaustų savininkų ir investuotojų prognozuoja, kad per ateinančius trejus metus ekologiškų pastatų dalis jų investiciniame portfelyje sudarys 80%ar daugiau; Nuomininkai, skatinantys bendrą įprastą su ESG susijusius bendrus dalykus.

„Pakabink LuoNaudokite ESG kaipBiurasViena iš pagrindinių būsimos pastato vystymosi krypčių. „Hang Plaučių nekilnojamojo turto“ direktorius -„Office Building“, „Gyvenamasis ir aptarnaujantis butas“ sui Songwei– tarė, pakabinkite plaučių biurąVidujeDaugkartinisUžsienio bendrovėsTiesiogAktyviai skatinti ESG darbą,,Tokių kaip UBS ir SiemensDaug vietų visoje šalyjeJi pradėjo skatinti ekologišką sutartį, o tai reiškiaPakabink LuoDešimt ir pamokaTiesiogDirbkite kartu kurdami ESG turinį.

egzistuotiSui SongweiAtrodo,Šis bendradarbiavimas lemia ne tik už socialinę atsakomybę, bet ir pasisako už tvaresnę vystymosi aplinką.„dabarTai taip pat sulaukia teigiamo daugelio didelių vidaus klientų atsakymo.Šis aspektasbendradarbiauti.

„Hang Lung“ biurų pastatas nuo praėjusių metų įgyvendino ekologišką sutartį.pagalLi Yan, „Hang Luo“ nekilnojamojo turto biuro pastato generalinio direktoriaus pavaduotojaspristatyti,Daugiausia užsienio įmonėms, remiantis jų ESG reikalavimais Europoje ar JAV būstinėje,,Skirtingi klientai turi skirtingus poreikius, kai kurieklientasTai gali būti labiau susirūpinę aplinkosaugos klausimais, o kiti daugiau dėmesio skiria įmonės valdymui.

Būdamas savininku, derybose dėl verslo, „Hang Plaučiai“ turi atitikti daugybę sąlygų, todėl nėra privalomo reikalavimo pasirašyti žaliąją sutartį su „Hang Lung“.

Kalbant apie ESG turinį, „Hang Lung“ kasmet atlieka daug investicijų į turtą.

„Pan Jiabao“, „Wuxi Hang Plaza“ generalinis direktorius, viename interviu teigė, kad „Wuxi Hang Plaza“ buvo įkurta ir atidaryta daugiau nei 10 metų.

Pavyzdžiui, praėjusiais metais ir šiais metais „Wuxi Hang“ plaučio priemonė turėjo susigrąžinti kondensatą, kurį sukūrė dviejų biurų pastatų oro kondicionavimo sistema.”Šie perdirbtas kondensuotas vanduo gali būti naudojamas naudoti sistemoje ar rankoms plauti. Tai yra viena iš mūsų įprastų investicijų į visą projektą.”

Be biurų pastato, didelėje komercinėje mažmeninės prekybos pramonėje, kurioje yra didelė energijos suvartojimas, žalioji tvarios plėtros koncepcija ir toliau skverbiasi į vartotojų rinką. Žaliosios aplinkos apsaugos koncepcija.

Šioje žalioje trasoje Honkongo finansuojamos įmonės vis dar pirmauja, o aukšto lygio prekybos centrų operatoriai, tokie kaip „Taikoo“ ir „Hang Lung“, išryškėjo.Tuo laikotarpiu privačios įmonės taip pat stengėsi pasivyti, o Kinijos ištekliai ir Indijos pajėgos skubėjo.

Paimkite Šanchajaus „Hang Plaza“ kaip pavyzdį, ne tik naudokite atsinaujinančios energijos tiekimą, bet ir naudokite klientų poreikius. Pavyzdžiui, vartotojai dalyvauja ekologiško vartojimo praktikoje.

Šanchajaus uosto Hungulongo prekybos centro lietaus vandens atkūrimo sistema pernai taip pat pastatė prekybos centrą prekybos centre, kuris padės efektyviau naudoti vandens išteklius.„Hang Lung“ teigė, kad tai ne tik įsipareigojimas apsaugoti aplinkos apsaugą, bet ir gilus svarstymas ateityje.

Tęskite ekologiškos aplinkos apsaugą ir atnaujinkite ESG priemones, „Hang Lung Square“ našumas taip pat yra geras.Šanchajaus „Hang Plaza“ prekybos centras yra 100%; Metų pabaiga išliko 99%.

MLS Football Jersey