MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Trečiadienį trečią kartą šį sezoną susitinka „New Orleans Pelicans” ir „Houston Rockets”, norėdami išlyginti rezultatą po įtemptos serijos. Abu ankstesnius susitikimus Naujojo Orleano krepšininkai pralaimėjo penkiais taškais, tačiau Brandonas Ingramas ir Zionas Williamsonas yra pasiryžę pakeisti padėtį.

„Pelicans” pasiruošę išpirkti kaltę prieš „Rockets” įtemptoje serijoje

„Pelicans” nori atsitiesti po pastarųjų pralaimėjimų

Pastaruoju metu „Pelicans” suklupo – pralaimėjo trejas pastarąsias rungtynes, įskaitant nuviliantį ketvirtąjį ketvirtį prieš Bostono „Celtics”. Jų gynyba, kuri paprastai būna stiprioji jų pusė, buvo skylėta – per paskutines rungtynes jie vidutiniškai praleido po 17,0 taško per rungtynes. Pagrindinis jų gynybos ginklas Herbas Jonesas yra traumuotas, o tai dar labiau didina jų susirūpinimą.

„Rockets” siekia išlaikyti pagreitį po „Lakers” nesėkmės

Kita vertus, po įspūdingos pergalės 135:119 prieš Los Andželo „Lakers” „Rockets” yra pakilios nuotaikos. Alperenas Sengunas ir Jalenas Greenas vadovavo puolimui, o jų tolesnis karštas pataikymas gali būti labai svarbus prieš silpną „Pelicans” gynybą. Tačiau jie turi vengti nuvertinti save ir susitelkti į kitą iššūkį.

Svarbiausios rungtynės ir prognozės

Herbas Jonesas prieš Alpereną Senguną: Jei Jonesas žais, jo gynyba bus labai svarbi siekiant sulaikyti „Rockets” puolimo galiūną Senguną. Jei ne, Larry Nance’as jaunesnysis turės sunkią užduotį.
Zionas Williamsonas prieš Jabari Smithą jaunesnįjį: Šių jaunų žvaigždžių kova bus svarbiausias rungtynių momentas. Williamsono meistriškumas pelnyti taškus bus išbandytas prieš Smitho universalumą gynyboje.
Apskritai abi komandos turi daug ką įrodyti. Pelicans” turi sustiprinti gynybą ir iš naujo atrasti puolimo ritmą, o „Rockets” turi išvengti nusivylimo po didelės pergalės. Tikimasi lygių ir konkurencingų rungtynių, o namų aikštės pranašumas gali suteikti „Rockets” nedidelį pranašumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey