MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Pekinas pradėjo propagandos profesinių ligų prevencijos savaitę.Pekino Higien sveikatos komiteto paveikslas
Pekinas pradėjo propagandos profesinių ligų prevencijos savaitę.Pekino Higien sveikatos komiteto paveikslas
Kinijos naujienų tarnyba, Pekino naujienos, balandžio 25 d. Kontrolės įstatymas „skatina įgyvendinti pagrindinę atsakomybę už prevencijos ir kontrolės profesinių ligų kontrolę ir apsaugoti daugumos darbuotojų profesinės sveikatos teises. 25 -ą dieną penki Pekino savivaldybės sveikatos ir sveikatos komisijos departamentai, civilinė civilinė Reikalų biuras, savivaldybių žmogiškųjų išteklių ir socialinės apsaugos biuras, savivaldybės medicininio draudimo biuras ir savivaldybių profesinių sąjungų federacija kartu surengė propagandos savaitė Pekino pasaulinėje ceremonijoje.
Šios propagandos savaitės tema yra „reikalaujama užkirsti kelią pagrindinei profesinės sveikatos sveikatai“.Pastaraisiais metais įvairūs Pekino departamentai ir rajonai sustiprino koordinavimą ir ryšį, toliau gilino profesinių ligų pavojų šaltinį, nuolat sustiprino profesinių ligų pavojų stebėjimą, padeda pagerinti profesinių ligų gelbėjimo lygį, visapusiškai vykdyti profesines profesijas. Sveikatos apsaugos veiksmai, pagreitinkite „sveikų įmonių“ statybą, vykdykite plėtros siekį „profesionalios sveikatos“ veiklos, energingai skatinkite „penkių žmonių“ profesinių sveikatos žinių veiklą, kad patektų į įstaigas, įmones, mokyklas, patektų į kaimą, ir patekti į bendruomenę.
Atitinkamas asmuo, atsakingas už Pekino sveikatos ir sveikatos savivaldybės komitetą, atkreipė dėmesį į tai, kad atliekant profesinių ligų prevencijos ir gydymo praktiką reikia atlikti šį darbą.Darbdaviai privalo įgyvendinti savo pagrindines pareigas ir pagerinti valdymo galimybes; Taip pat turėtų rūpėti šeimos narių karjeros sveikata.Tik tada, kai visai visuomenei rūpi karjeros sveikata, darbuotojų sveikatos teisės gali būti geriau garantuojamos.
Pakoregavus ir atnaujinus kapitalo pramonės struktūrą bei išsamią „keturių centrų“ statybos pažangą, pagrindinė kapitalo darbo populiacijos platinimo pramonė pamažu perėjo nuo tradicinės gamybos prie aukšto tikslumo ir paslaugų pramonės. Ligos, atsirandančios dėl galvos ir ilgalaikės pasvirusios pozos aprašymo.Didelis intensyvumas, aukšto slėgio darbo aplinka sukelia profesinę įtampą ir daugybę psichologinių ir fiziologinių ligų, kurias sukelia ji, taip pat yra viena iš skubių karjeros sveikatos problemų, kurias reikia išspręsti.Todėl Pekinas įtraukė profesionalios įtampos pažeidimus ir raumenų kaulų žalą sveikatos įmonių rodikliams, atspindinčiam didelį naujų sveikatos problemų, kurios Pekinas sveikatos įmonėse, statybos sveikos įmonės ir naujojo miesto formato ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto dėmesio ir naujojo miesto ir naujojo miesto dėmesio bei naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto dėmesio ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto ir naujojo miesto dėmesio ir naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto ir naujojo miesto dėmesio ir naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto dėmesio ir naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo miesto ir naujojo miesto bei naujojo miesto ir naujojo forma. Ryškus Pekinas.
At the launching ceremony of this publicity week, the Chaoyang District Federation of Trade Unions promoted outstanding organizational units on behalf of the occupation health, combined with professional health promotion work, and shared the organizational experience from three aspects: First, the activity was used as Traukimas ir „Profesinės ligos prevencijos įstatymas“ buvo skatinamas kaip trauka. Gylinio profesionalaus sveikatos ir saugos tikrinimo mokymai.
Pekino pasaulinis kurortas yra sveika įmonė. , teikti išsamią paramą sveikatai, atlikti išsamią ir sveiką paramą, vykdyti daugialypės kanalo sveikatos mokymą, sukuria nuostabią sveikatos kultūrą, taip pat nuolatinį dėmesį ir naujų sveikatos koncepcijų, sveikatos valdymo turinio ir valdymo modelių įvedimą.
Paleidimo ceremonijoje pirmoji Originali Pekino „Micro -Video“ „Don’t“ įtampa buvo oficialiai išleista. Darbinis statusas lemia karjeros įtampą.Tiek laiko, kad atgaline data vėlgi vėl sugrįžtų į pradinę veikėjo karjeros įtampą. Norint pasiekti fizinį ir protinį darbuotojų darbą ir laimingą darbą.
Renginio svetainėje pripažintos Pekino 2023 sveikatos įmonės, profesinės sveikatos ekspertai, profesinės sveikatos komunikacijos darbai ir profesionali sveikatos stiprinimo veikla. Prevencijos prevencija Prevencija Aktyvios sveikatos įmonių statybos pastangos ir profesinės sveikatos žinios.
Profesinės kolegijos ir universitetai, kaip profesionalūs grupės, kuriems ateityje gali kilti profesinių pavojų, paprastai nėra pakankamai priežiūros žinių apie profesinę sveikatą.Remdamasis tuo, Nacionalinė Nacionalinės sveikatos ir sveikatos komisijos Nacionalinis profesinio ir sveikatos departamentas pavedė Pekino profesinių ligų prevencijos ir tyrimų institutui plėtoti profesionalias sveikatos žinias „patekti į universiteto miestelį“ skaitytojų seriją ir buvo plačiai populiarus profesinėse kolegijose.Ši viešumo savaitės veikla, vykdydama „pirmosios profesionalių profesionalių kolegijų ir kolegijų sveikatos sagties“ temą, kvietė kiekvieną studentą, kiekvieną studentą, kiekvienas profesinis kolegija gali tapti profesinės sveikatos globėju, kuris gali patobulinti ir sustiprinti sustiprėti, kad sustiprintų. Profesinis supratimas apie sveikatą.Tuo pat metu jis kviečiamas kiekvienam darbuotojui, vadovui ir vadovui pasirūpinti profesine sveikata ir padėti profesinės mokyklos studentams būti pirmuoju profesinės sveikatos sagtimi.
Pekino sveikatos ir sveikatos komitetas pareiškė, kad kitas žingsnis imsis šios paleidimo ceremonijos kaip galimybė dirbti kartu su atitinkamais departamentais ir civilinių reikalų, žmonių visuomenės, medicininio draudimo, profesinių sąjungų ir kt. Darbdavių atsakomybe. Darbdavių atsakomybė , atitinkami vyriausybės departamentai ir darbuotojai sukūrė kultūrinę atmosferą, kenčiančią nuo karjeros sveikatos.(per)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey