MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Pavasario lemputė yra teisinga, vėjas nėra sausas, o dabar tinkamas laikas sportui lauke, tačiau pavasario sporte taip pat yra „griaustinio zonos“!Tiesą sakant, žmogaus kūno funkcijos, visceralinė sistema, raumenų raiščiai ir kitos funkcijos po žiemos yra žemesnis. Pirmiausia reikia suprasti keletą atsargumo priemonių ir įjungti sveikatos judėjimo režimą.

Nekvėpuokite burnoje, turėtumėte kvėpuoti nosimi

Pavasario temperatūra sušildo, o dažnai būna ore. Plaukai gali turėti tam tikrą filtravimo efektą.

Negalima mankštintis staiga, patartina žengti po žingsnio

Kai šilta ankstyvą pavasarį, kūnas turi būti tinkamai pakoreguotas, kad būtų galima prisitaikyti prie didelio intensyvumo, o įtemptas mankšta sukels didelį kūno vartojimą Gali atlikti bendrą mankštą, traukti raištį ir prieš mankštą tiesiog sušilti.

Venkite mankštintis ryte, mankštinkite po saulėtekio

Įkvepiate keltis anksti, tačiau lengva įskaudinti.Ankstyvą pavasario rytą temperatūra yra žema, o oro kondicionierius nukentėjo. anginos pektoris.Tuo pačiu metu, kai aušra ar dangus yra ryškus, oras nėra šviežias, o didelis įkvėpimas taip pat yra nepalankus sveikatai. pratimas.

Venkite netolygaus mitybos, patartina papildyti baltymus

Mityba yra mankštos pagrindas.
Jei norite papildyti energiją bet kuriuo metu, bet kuriuo metu, populiarūs baltymų sportiniai gėrimai taip pat yra geras pasirinkimas, kuris bet kuriuo metu yra patogus nurijant energiją. jėga.Tačiau tokie produktai turi pasirinkti didelius prekės ženklus, turinčius stiprumą, ir žodį, kad būtų užtikrinta veiksminga mitybos absorbcija. ir patogu.

Baltymai yra būtinas pagrindas, kad būtų sudarytas žmogaus gyvenimo veikla.OUFU baltymų gėrime yra 20,5 g aukštos kokybės baltymų vienam buteliui. Mello ir švelnaus skonio skonis taip pat yra skanus.
Po pratimo, oufu baltymo gėrimo butelis, kūnas buvo efektyvus ir energijos, o visas gyvybingumas grįžo į kūną. buvo pilnas.

MLS Football Jersey