MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
„Chao News“ kliento reporteris Ma Yan
Neseniai, Hangdžou Vientiane miesto vakariniame vartuose, „Jaeger -Lecoultre Spirit“, tyrinėjanti neribotą temą „Riboto laiko patirties erdvė“, pritraukė daugybę žmonių.
Suprantama, kad ribotos laiko patirties erdvė bus oficialiai atidaryta gegužės 18 d. Ir tęsis iki birželio 2 d.Surinkę penkis pagrindinius skyrius, mes apžvelgėme „Jaeger -Lecoultre“ dirbtuvių sporto laikrodžių kūrimą ir šiuolaikinės „Jiji“ serijos kilmę.
Nuo pat įkūrimo 1833 m. „Jaeger -Lecoultre“ sukūrė daugiau nei 1 400 judėjimų, įskaitant daugiau nei 430 išradimų, ir daugelis jų padarė didelę įtaką visos laikrodžių gamybos pramonės plėtrai.Per pastaruosius 80 metų „Jaeger -lecoultre“ sukūrė daugybę akių, stebinčių sporto laikrodžius.
„Jaeger“ -lecoultre dvasia tyrinėja neribotą temą Ribotos laiko patirties erdvė
„Jaeger“ -„Lecoultre Spirit“ tyrinėja neribotą temą Ribotos laiko patirtis Space Watch parodų zona
Riboto laiko patirties erdvėje galite pamatyti klasikinius įvairių amžiaus darbus.
„Mility Watches“ grįžo į 1940 -aisiais, kad ištirtų sportinių laikrodžių kilmę.Nuo aviacijos pramonės plėtros pradžios tikslus laikrodis vaikščiojimo metu tapo nepakeičiamu instrumentu orlaivio kabinoje. -As, Civiliniai sporto riešai.
Nardymo laikrodžiai (nardymo laikrodžiai) tyrinėja povandeninių sporto šakų vystymąsi ir pirmąją šiai sportui skirtų laikrodžių partijai.„Jaeger“ -„Lecoultre“ sukūrė pirmąjį nardymo laikrodį, kuris turi unikalų pranašumą, kuris žymiai viršija įprastą saugos našumą: aprūpintas aliarmu, kuris tuo pačiu metu gali vibruoti ir skambėti.
Drąsūs sporto laikrodžiai (sporto laikrodžiai) pabrėžia aštuntojo dešimtmečio gyvybingumą ir stiliaus proveržį.
Aukštos koncepcijos sporto laikrodžiai (aukštos kokybės koncepcijos sportinis laikrodis) „Jaeger-Lecoultre“ padarė didelę pažangą trijose pagrindinėse puikių rezultatų, puikaus meistriškumo ir tikslaus patikimumo srityse XXI amžiuje. yra pavadintas išskirtinės Jaeger -Lecoultre technologijos „Suspausto spiralės karūna“ vardu, kuris yra žinomas dėl puikaus atlikimo, nebijodamas atšiaurios aplinkos.Ši technologija gali suteikti „Watch Calendar“ ilgą vandeniui atsparų našumą, kuris laimėjo daugybę patentų ir buvo atlikta griežtų realių aplinkos testų.
„Jaeger -Lecoultre Beijun“ serija tęsė išradimo ir kūrybos dvasią, kuri motyvuota judėti į priekį nuo 1833 m.Ši serija yra sukurta kasdieninei nuotykiui ir ji yra nuolat reklamuojama. Tvirtas patvarumas, praktinės funkcijos, turinčios unikalų estetinį dizainą, ir iš naujo apibrėžkite šiuolaikinius laikrodžius su elegancija neprarandant sportinio stiliaus.Parodoje eksponuojami modeliai apima klasikinius „Beiqian“ serijos laikrodžius ir naujai išleistą „Beihong“ naujų produktų seriją.
„Povandeninis“ laikas “Meno sritis (dešinėje)
Tuo pačiu metu prieširdyje, pirmame Vientiane miesto aukšte, „Jaeger -Lecoultre“ tyrinėjant neribotą temų parodą taip pat pristatė „povandeninio“ laiko dailės instaliaciją. Sukaupta, o vandens bangų elegancija ir judrumas yra pastatytas, rodantis gyvos jutimo šventę.Kai burbuliukai kyla, atrodo, kad tai yra nepaprastai bendradarbiaujama laikrodžio pavara, kad būtų galima atlikti laiko paslaptį.Paroda taip pat nustato specialiai nustatytą „Adventure Atelier“ (tyrinėjant neribotus dirbtuves).
„Nurodykite šaltinį”
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey