MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Žurnalistė Gu Zhongyang
Chunhe Jingming, nemažai turistų Putuo rajone, Zhoushan City, Zhejiang provincijoje.Šanchajaus turistas Sun Junhai sakė: „Šį kartą, kai aš atvykau į Putuo, lankiausi Putuo kalno ir Dongji saloje. Dalyvavau poilsio veikloje žmonėms, kuriems yra orientuoti žmonės ir aukšto slėgio žmonės gyvenime. Jaučiau, kad mano kūnas ir protas. buvo daug atsipalaidavę “.
Yuanas Peijunas, „Zhejiang Haizhongzhou International Kelionių agentūros Co., Ltd.“ vadovas, žurnalistams sakė: „Pastaraisiais metais„ Puto “tapo viena populiarių vietų Jangtze upės deltos regione. Sveikų turizmo keliai ir veikla, kuri turėtų būti iškelta, yra keletas veiklų, kurios turėtų būti keliamos, yra iškeltos veiklos, kuri turėtų būti iškelta, yra keletas veiklų, kurios turėtų būti keliamos. labai populiarus. „
2017 m. Nauja Zhejiang Zhoushan salų salų sritis buvo išrinkta pirmoje šalies sveikatos turizmo demonstravimo bazėse šalyje.Kaip pagrindinės bazinės konstrukcijos teritorija, „Puto“ visapusiškai naudojasi vietos ir politikos pranašumų pranašumais, laikosi globalios plėtros, daugialypės integracijos ir daugialypio verslo išdėstymo plėtros ir stengiasi sukurti Salos sveikatos turizmo sistema „Sala tapti karoliukais ir grandinėmis“.Praėjusiais metais „Puto“ iš viso gavo daugiau nei 12 milijonų turistų, tai padidėjo beveik 61%metų, o sveikatos turizmo pramonės produkcijos vertė regione viršijo 16 milijardų juanių.
Neseniai Tarptautiniame sveikatos pramonės centre Donggango gatvėje, Putuo rajone, fizinės ir psichinės sveikatos veikla, kurią organizavo „Hino Biotechnology Co., Ltd.“, pritraukė daugybę turistų.Bendrovės generalinio direktoriaus padėjėjas Zhang Luping pristatė, kad įmonė pasirašė 1 milijardo juanių sutartį, kad galėtų sukurti kultūrinio turizmo rekreacinį projektą Putuo salos parkui ir užsiimti sveikatos valdymu, miškų rekreacija, kultūrinio turizmo skatinimu ir kita verslas.
Tarptautiniame sveikatos pramonės centre yra 16 bendrovių, panašių į „Hydai Bio“, o bendros bendros centro pajamos per 5 metus viršijo 2,3 milijardo juanių.Pasak Putuo rajono komiteto, „Zhoushan City“ ir „Puto“ rajono nuolatinio komiteto narių Hu Naili, kartu sukūrė keletą paramos priemonių, susijusių su technologinėmis naujovėmis, talentų įvedimu ir parko garantijų valdymu.Šiuo metu sveikatos valdymo, turizmo plėtros, mokslinių tyrimų ir medicinos paslaugų įmonės paspartino jų susibūrimą ir koordinuotą Putuo plėtrą.
„Sveikatos turizmo pramonės plėtros potencialas yra didžiulis, ir mes jį auginome kaip 10 milijardų diegėjų pramonės klasterį. Kitame etape mes pasikliausime vyriausybės tarnybų reformomis, kad optimizuotume sveikatos turizmo kompanijas atidaryti paslaugas, remti įmonės mokslinę įmonę Technologinės naujovės ir laimėjimai, pertvarkant pasiekimus, planuoja turtingesnius salų sveikatos turizmo maršrutus ir produktus, kurie pritraukia daugiau turistų.
„Liaudies kasdien“ (10 -asis leidimas, 1024 m., 2024 m. Balandžio 25 d.)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey