MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024
Gegužės 19 d. Aštuntasis ledo ir sniego sportinis karnavalas, kurį vedė Zhejiango sporto biuras ir provincijos sporto federacija, buvo pastatytas Sniego miesto slidinėjimo centre Linpingo rajone, Hangdžou.
Po turnyro „Ice“ ir „Snow Carnival“ yra praktikas.50 -ių metų sesuo Ling atėjo į ledo ir sniego užsiėmimus, kai tik ji ėjo per „Chaoshan“ vaizdinę vietą.Ponas Linas, sporto entuziastas Linas iš Jiangsu, pirmą kartą vaidino senovinį Tangqi, nusipirko daug 枇, o paskui atvyko dalyvauti renginyje.
Ši ypatinga sporto patirtis taip pat pritraukė svečią Wang Lin, badmintono pasaulio čempioną.Nauja tapatybė ir nauja patirtis.
Po Hangdžou Azijos žaidynių krikšto, „Linping“ varžybos įvedė gerai purškimo laikotarpį.Be tokių sporto renginių kaip „Canal“, „ICE“ ir „Snow Sports Carnival“, Kinijos futbolo asociacijos taurė ir Kinijos moterų penkios futbolo lygos, pasikliaujančios Azijos žaidimų vietomis, Linpingas taip pat aktyviai pristatė aukšto lygio karatė tarptautinius renginius kurti. Buvo surengtas „Pasaulio karatė varžybų miestas“.
Pranešama, kad tai yra pirmas kartas, kai „Zhejiang Ice“ ir „Snow Sports Carnival“ pateko į Linpingą. ir tik keli kilometrai nuo Tangqi Guzhene.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey