MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024
Pasaulio sveikatos organizacija, kuri kiekvienų metų balandžio savaitę nustatė kaip „Pasaulio imuninę savaitę“, kuria siekiama pagerinti vakcinaciją, siekiant sumažinti ligas ir apsaugoti žmonių sveikatą.Kadangi mano šalies senėjimas ir toliau sustiprėja, vis svarbesnė ir senų žmonių ligų prevencija ir sveikatos valdymas.
Vyresnio amžiaus žmonių senėjimas sukels lėtinį uždegimą, kuris yra linkęs kenčiant nuo įvairių lėtinių ligų, ir tai lemia didelį išorinių patogenų pašalinimo galimybes. išsivystė į sunkias ligas.
Pagyvenusi pneumonija, serganti labai
Pneumonija sukelia apie 150 000 žmonių ligoninėje ir 5000 žmonių kiekvienais metais, iš kurių dauguma yra vidutinio dydžio ir pagyvenę žmonės.
Pneumococcus yra sąlyginės patogeninės bakterijos, gyvenančios nosiaryklėje, ir tai yra pagrindinis patogenas, sukeliantis pagyvenusių žmonių bendruomenę gauti pneumoniją.Daugelis pagyvenusių žmonių pneumonija yra paslėpta, o karščiavimo, kosulio, krūtinės skausmo ir kitų tipinių simptomų ar simptomų trūkumas nėra akivaizdus.
Neryškus šaltis su akivaizdesniais simptomais
Skystis sukelia apie 100 000 hospitalizuotų ir 36 000 mirčių kiekvienais metais, daugiausia 65 metų ir vyresniems pagyvenusiems žmonėms.
Populiarus šaltis, vadinamas „gripu“, padalytas į A, B, C ir Ding tipą, kuris yra tam tikros ūmios kvėpavimo takų infekcinės ligos, turinčios labai užkrečiamą ir greitą perdavimo greitį, kurį sukelia gripo virusasVyresniems ir lėtiniams pacientams, turintiems mažesnį atsparumą, reikia skirti daugiau dėmesio.
Snieguotas, kuris daro žmones „neskausmais“
Zebrassia (paprastai žinomas kaip: Liemens drakonas, gyvatės apvyniotas juosmuo, gyvatė ir kt.): Kinijos 50 ir daugiau kinų ir vyresniems žmonėms yra apie 1,56 milijono naujų ir per metus.
Schilogy yra infekcinė odos liga, lengvai populiari pavasarį ir žiemą.Amžius yra svarbiausias pūslelinės rizikos veiksnys.
Su amžiumi vidutinio dydžio ir pagyvenę žmonės yra ypač skubūs, kad pagerintų ligų imunitetą.Vakcinacija yra svarbesnė ir ekonominė veiksminga priemonė užkirsti kelią gripui, pneumonijai ir juostinėms pūsleliams.
23 Polysacharidų polisacharidų vakcina yra vienintelė pneumokokinės vakcinos, kurią galima naudoti pagyvenusiems žmonėms, patvirtinimas.Mano šalies patvirtinta 23 balandžių pneumonijos vakcinos gamyba yra serumo tipas, kurį rekomenduoja „Who Guide“.Inokuliacija gali sumažinti lėtinę obstrukcinę plaučių ligą, koronarinę širdies ligą, diabetą ir hipertenziją sergantiems pacientams, sergantiems mažesnėmis kvėpavimo takų infekcijomis ir antibiotikais.
Mano šalis patvirtintos gripo vakcinos, kuriose buvo patvirtinta, kad vyresnio amžiaus žmonėms būtų įtrauktos vištienos embriono vakcinos.Įpylimo vakcinų apsauga trunka nuo 6 iki 8 mėnesių, o antikūnų kiekis serume žymiai sumažėjo po 1 metų skiepijimo.
Importuotų ir reorganizuotų importuotų ir reorganizuotų importuotų ir reorganizuotų skiepijimas yra 50 ir vyresnių. 50 metų.Vietinių juostinių pūslelinių formų toksiškos vakcinos vakcinacijos amžius yra 40 metų ar vyresnis suaugęs asmuo ir turi būti paskiepytas vieną kartą, o tai draudžiama suaugusiesiems, turinčioms mažai imuninės imuninės funkcijos (imunosupresiniai ar imuniniai defektai).(Korespondentas Liang Lihui)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey