MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Pratimai yra vienas iš svarbių būdų išlaikyti gerą sveikatą ir sustiprinti fizinį pasirengimą.Gyvenimas yra judėjimas.Toliau pateikiamos pagrindinės žinios apie įvairius sporto rūšis ir tai, kaip teisingai atlikti šiuos judesius:

1. Aerobiniai pratimai

Tai reiškia mankštą, kuri daugiausia suteikia energijos, reikalingos mankštai su aerobiniu metabolizmu.Sporto apkrova ir deguonies suvartojimas turi linijinį ryšį.Tai užtrunka ilgą laiką, mažo intensyvumo pratimą, pavyzdžiui, bėgiojimą, plaukimą, dviračių sportą, virvę ir kt.Šie judesiai padeda pagerinti širdies ir plaučių funkciją, sustiprinti ištvermę ir degti riebalus.Norėdami sumažinti žalos riziką, turite atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

1. Įkaitinkite prieš mankštą, norint pasiruošti veiklai, reikia turėti šiltą procesą.Tada pradėkite nuo mažo intensyvumo mankštos ir palaipsniui įveskite judėjimo būseną tinkamu intensyvumu.Apšilkite, paprastai reiškia mažo stiprumo aerobinį tinkamumą, kad jūsų kūnas pagerėtų.Kraujo apyvarta taip pat yra greitesnė, todėl deguonis ir maistinės medžiagos bus gabenamos į širdį ir raumenis, pasiruoškite jūsų mankštai, o svarbus simbolis po šiltos veiklos tikslo yra tai, kad kūnas pradeda šiek tiek prakaituoti.Šiltas laikas yra nuo 5 iki 10 minučių.Kai šalta, šiltas laikas turėtų būti ilgas ir dėvėti daugiau drabužių.
Norėdami sutaupyti laiko, daugelis žmonių tiesiogiai patenka į aukšto intensyvumo aerobinę treniruotę be šilto. Nesunku padaryti žalą.Be to, po šilto, jis jausis geriau, o mankštos laikas gali būti ilgesnis.Kitaip tariant, jūs galite mankštintis, jei neiššildysite.
2. Beveik vietoj „tikslinio širdies ritmo“ tikslinis širdies ritmas yra 170 -gradės vertė.Jei jums 60 metų, tikslinis širdies ritmas yra 170–60 = 110 (laikas/min.).Kai mankštinatės, bet kuriuo metu galite suskaičiuoti pulsą.Jei širdies ritmas mankštos metu yra tik 70–80 kartų/min., O širdies ritmas toli nuo tikslo, tai reiškia, kad aerobinių pratimų mankštos standartas nepasiekė.
3. Savarankiškas jausmas yra svarbus mankštos ir mankštos intensyvumo rodiklis, įskaitant lengvus kvėpavimo slenksčius, užkandžių jausmą, šiek tiek karštą kūną, rausvą spalvą ir mažą prakaitą, o tai rodo vidutinį mankštą; Išsekimas, nurodantis pratimų perteklių.Jei jūsų pratimas visada laikomas „nepakeisdamas veido“, o širdies ritmas yra per toli nuo „tikslinio širdies ritmo“, tai reiškia, kad jūsų mankšta negali pasiekti tikslo sustiprinti jūsų kūno sudėjimą ir ištvermę, o jūs – ir jūs. Reikia šiek tiek pridėti.
4. Post -curring simptomai yra diskomfortas po mankštos, taip pat skalė, kuri matuoja, ar tinkamas mankštos kiekis.Po mankštos dauguma žmonių gali turėti tokių jausmų, kaip lengvas diskomfortas, nuovargis, raumenų skausmas ir kt., Ir jie išnyks netrukus po poilsio.Jei simptomai yra akivaizdūs, jis jaučiasi išsekęs, raumenų skausmas ir negali išnykti dieną ar dvi, o tai rodo, kad tarpiniai metabolitai yra per daug sudedami ląstelių ir kraujotakoje.Tai yra anaerobinių pratimų pasekmės, kitą kartą turėsite sumažinti savo pratimą.
5. Poilsis ir šiltas -turi tą patį poveikį.Jei nustosite nedelsiant mankštintis, kraujas kaupiasi apatinėse galūnėse ir sukelia širdies perteklių.Sunkiais atvejais kraujo tiekimas smegenims, net galvos svaigimas ir galvos svaigimas.Todėl, pasiekus mankštos tikslą, turėtų būti 5–10 minučių atsipalaidavimo, tai yra, palaipsniui mažinant pratimo stiprumą ir lėtai grįžtant į ramią būseną.

du,Stiprumo treniruotės

Galios treniruotės reiškia judesį, kuris sustiprina raumenų jėgą ir ištvermę pakartotinai sunaudojant sunkesnius svorius, tokius kaip hanteliai, stūmikliai ir aukštyn.Šie pratimai gali padėti padidinti raumenų kokybę ir kaulų tankį.Galios treniruotės vaidina nepaprastai svarbų vaidmenį formuojant fizinę sveikatą ir kūno formavimąsi ir yra viena iš svarbių šiuolaikinių žmonių sveikos gyvenimo būdo dalies.„Xiaobai“ fitnesui supratimas apie jėgos treniruotes gali padėti jiems geriau suplanuoti treniruotes, taip pagerinti mankštos poveikį, vengti traumų ir nustatyti gerus kūno rengybos įpročius.Norėdami sumažinti žalos riziką, turite atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

1. Pradinės mokyklos pradžioje rekomenduojama mankštintis 2–3 kartus per savaitę, kad būtų galima prisitaikyti prie mankštos ir stengiamės neperduoti.Pradedantieji dažnai turi tokių problemų kaip per didelis nuovargis, raumenų skausmas ir įtempimas.Po to, kai kūnas prisitaiko prie treniruočių, mokymo laiko ir jėgos skaičius gali būti palaipsniui padidėjęs.

2,Vykdydami jėgos treniruotes, atkreipkite dėmesį į mokymo laiko kontrolę.Geriausia valdyti jėgos treniruotes per 60–90 minučių.Per didelis treniruočių laikas gali sukelti overdraftą ir per didelį kūno nuovargį, turintį įtakos kūno atsigavimui ir našumui.Todėl, jei treniruočių laikas yra daugiau nei 90 minučių, rekomenduojama tinkamai pakoreguoti mokymo planą ir intensyvumą.

2,Treniruojant jėgas, teisinga mankštos tvarka yra labai svarbi.Skirtingiems kūno rengybos tikslams mokymo užsakymas bus skirtingas.Riebalus mažinantiems žmonėms rekomenduojama sušilti 5 minutes, 30–50 minučių anaerobinius pratimus, daugiau nei 30 minučių aerobinių pratimų ir ištempti 5 minutes.Minei rekomenduojama sušilti 5 minutes, 40–60 minučių anaerobinių pratimų, 20 minučių aerobinių pratimų ir tempimą 5 minutes.Tinkamas šiltas ir tempimas prieš mankštą gali efektyviai sumažinti žalą ir žalą, kurią sukelia mankšta.

3. Lankstus mokymas

Lankstus treniruotes reiškia mankštą, kuri padidina sąnarių lankstumą ir apimtį atliekant lėtus ir kontroliuojamus pratimus.Kasdien „Fitness“ lankstumo mankšta yra lengviausia ignoruoti.Raumenų ir sąnarių lankstumas labai sumažina mankštos sukeltą žalą.

Įprastos lanksčios mokymo programos:

1. Statinis tempimas: Tai yra labiausiai paplitęs lankstumo treniruotės metodas.Įprastas statinis tempimas apima priekinę šlaunies pusę, šlaunies užpakalinę dalį ir juosmens sukimąsi.

2. Dinaminis tempimas: Dinaminis tempimas yra padidinti sąnario veiklos apimtį ištisiniais judesiais.

3. Joga: Joga yra fizinio pratimų metodas, integruojantis kvėpavimą, tempimą ir subalansuotą, o tai gali pagerinti kūno lankstumą, stabilumą ir proto pusiausvyrą.Įvairios jogos asanos gali efektyviai skatinti kūno lankstumą.

4. Plati: Prate pabrėžia branduolinių raumenų grupės stabilumą ir fizinę kontrolę ir pagerina raumenų tempimą ir lankstumą atliekant įvairius veiksmus.

5. Tai Chi: Tai Chi pabrėžia tempimą ir sklandžius judesius ir pagerina kūno lankstumą ir koordinaciją lėtai ir stabiliai.

6. Tempimo juostos treniruotės: tempimo juostų naudojimas gali padėti pagilinti tempimo judesius ir padidinti raumenų tempimo diapazoną.Tempiamos juostos gali būti naudojamos tempiant įvairias dalis, tokias kaip šlaunys, krūtinė, pečiai ir kt.

7. pritūpimai, pritūpimai ir sėdynės: Šie veiksmai gali efektyviai ištiesti šlaunų, klubų ir juosmens raumenis ir padidinti apatinės kūno dalies judėjimo apimtį.

Atsargumo priemonės vykdant lanksčius mokymo projektus:

1. Šilta: prieš atlikdami lankstumo treniruotes, turite atlikti tinkamą šiltą, pavyzdžiui, greitą vaikščiojimą, praleidžiant virvę ir kt., Kad pagerintumėte raumenų temperatūrą ir kraujotaką.

2. Palaipsniui tempimas: tempdami pamažu padidinkite tempimo amplitudę ir per daug neriks ar staiga susukite.

3. Patogus jausmas: tempdami turėtumėte jaustis šiek tiek ištempdami, tačiau neturėtumėte jausti skausmo.Jei jaučiate skausmą, turėtumėte sustabdyti tempimo judesį.

4. Kvėpuokite: giliai įkvėpkite tempdami judesius, nesulaikykite kvėpavimo, kad jūsų kūnas atsipalaiduotų ir stabilus.

5. Kolegas: Statiniame tempime kiekvienas tempimo veiksmas turėtų būti palaikomas 15–30 sekundžių, o laikas palaipsniui tęsiasi.Dinaminiame tempime galite pakartoti nuo 10 iki 15 kartų.

6. Reguliarūs pratimai: Lankstus treniruotes reikia nuolatinės praktikos ir atkaklumo.

7. Venkite per didelio tempimo: tempdami pernelyg pernelyg tempiasi, venkite sąnarių sužalojimų ar per didelio raumenų tempimo.

8. Atkreipkite dėmesį į visą kūną: Vykdydami lanksčią treniruotę, atkreipkite dėmesį į viso kūno tempimą.

9. Prisitaikykite prie asmeninių sugebėjimų: kiekvieno žmogaus fizinis lankstumas yra skirtingas, todėl turite pasirinkti tinkamą tempimo judėjimą ir amplitudę pagal savo sugebėjimą.

10. Profesinės rekomendacijos: Jei esate pradedantysis ar turite specifinių sveikatos problemų, geriausia atlikti lanksčią mokymą vadovaujant profesionaliam treneriui, kad būtų užtikrintas saugumas ir poveikis.

#sportuoti#
MLS Football Jersey