MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

Tuo metu, kai sulėtėjo pasaulinės prekybos investicijos, o pasaulio neramumai yra nerami dėl unikalių pranašumų, susijusių su apyvartos jungtimis, sumažinant apyvartos sąnaudas ir saugumo laikymą Pasaulinė ekonominė plėtra.

Remiantis „IRESearch“ duomenimis, dėl didelių standartinių kliūčių ir ilgalaikio rinkos kaupimo, „Cross -Worker Export B2B E -komercija“ visada buvo pagrindinis pramonės bendradarbis, kuris sudarė apie 70 %.Tuo pačiu metu, per pastaruosius kelerius metus spartusis plėtros laikotarpis, Kinijos tarpvalstybinio eksporto elektroninės prekybos pramonės augimo tempas išliks 16,4%nuo 2022–2025 m. aukštos kokybės vystymosi dėl didelės spartos vystymosi.

Kai pramonė pamažu subręsta, „Cross -Baller Export B2B E -komercija“ parodė akivaizdžius regioninius požymius ir pramonės koncentraciją. Klientų įsigijimas, pasiekimas darnaus vystymosi, tapo nauja rinkodaros augimo problema prieš juos.

Šiuo tikslu „B2B Cross -Worlder“ internetinės prekybos paslaugų platforma Dunhuang.com ir 360 išmanioji komercija pradėjo bendradarbiavimą, tikėdamiesi išplėsti daugiau klientų, kontroliuodami mokėjimo išlaidas, ir pasiekti veiksmingą registracijos apimties pagerinimą, kad būtų geriau susidoroti su rinka iššūkiai.

Įkurta 2004 m., „Dunhuang.com“ yra pirmaujanti Kinijos „B2B Cross -Basder E -Commerce“ internetinės prekybos paslaugų platforma ir didžiausia Kinijos kryžminio ventiliatoriaus B2B E komercijos platforma JAV rinkoje.Šiuo metu „Dunhuang.com“ jau turi daugiau nei 2,6 milijono registruotų tiekėjų, o vidutinis internetinių produktų skaičius yra daugiau nei 33 mln. Internetinių produktų, iš viso daugiau nei 77 mln. Registruotų pirkėjų, apimančių 225 šalis ir regionus aplinkinius aplinkinius regionus aplink pasaulis.

Remdamasis „Dunhuang.com“ augimo tikslais, „360 Smart Commerce“ išsamiai optimizavo ją, suformulavo rafinuotą paleidimo strategiją su pagrindinių žodžių planavimu, papildytu universaliais žodžiais ir prekių žodžiais bei išardytą iš trijų pagrindinių aspektų iki išardymo žemės:

Stabilios išlaidos

Giliai kasant srauto potencialą, optimizuodami paleidimo strategiją

Dunhuang.com tikisi, kad dabartinės pramonės plėtros išlaidų mažinimas yra pagrindinis dėmesys.

Ankstesnių paleidimo strategijų analizės metu „360“ komercinė komanda nustatė, kad „Dunhuang“ tinklo paskyros planai ir reklamos grupės vis dar turi daug galimybių optimizuoti struktūrą ir klasifikaciją. Medžiagos žymiai sumažėjo, o tai padarė didelį spaudimą stabilios registracijos kainai.

Šiuo tikslu „360“ komercinė komanda pateikia „Dunhuang.com“ planavimo struktūros pasiūlymus ir bendradarbiauja su klientais Naujas ir senas planas.

Tuo pačiu metu, pasikliaudami „Big Data Foundation“ ir „360 -dying“ platformos pranašumais ir raktinių žodžių algoritmu, „360“ komercinė komanda visiškai čiupo Feng Wu kūrybiškumą iš „Dunhuang.com“ nukreipimo puslapio, medžiagų, vartotojo elgesio ir vartotojo elgsenos ir Kiti duomenys, padedantys „Dunhuang.com“ atnaujinti ir patobulinti FENGWU medžiagą.

360 fengwu stiliaus pavyzdys

„360“ komercinės komandos daugialypės strategijos pagalba, naujas reklamos planas Dunhuang.com pamažu pakeitė senojo prekės ženklo žodžių plano srautą, o kasdienio registracijos išlaidos išlaikomos laikantis prielaidos, kad žymiai padidėjo padidėjęs padidėjimas Registracijos apimtis.

Tikslus klientų įsigijimas

Raskite aukštos kokybės srautą ir padidinkite registracijos augimą

Esamos konkurencijos laikais prekės ženklai pakeitė didelį augimą naudodamiesi patobulintomis operacijomis pagal klientus.

Kalbant apie ankstesnes registruotas duomenų augimo strategijas, „Dunhuang.com“ paskyros pagrindinio žodžio plano žodyno žodynas ir atnaujintas dažnis, kai kurių tarptautinių kylančių pramonės platformų žodžių ir kt. Trūksta vartotojų augimo Dunhuange .com.

Todėl „360“ komercinė komanda pateikia optimizavimo pasiūlymus pagrindinių planų ir kylančių platformos žodžių aspektais.

Kalbant apie pratęsimą, „360“ komercializavimas pateikia žodžių palaikymą dunhuang.com Dunhuang.com sąskaita po visiško įžvalgos ir analizės dunhuang.com ir dabartinė B2B pramonės būklė. tiksliniai vartotojai.

Be to, bendras srautas yra mažas, tačiau „Retrapatate“ dažniausiai yra prekės ženklo pusės tikslinės auditorijos kategorijos raktiniai žodžiai Komercinė komanda yra pagrįsta „Dunhuang“ tinklo aukštuoju.

360 Ieškokite ilgo ybr. Žodžių rezultatų piktogramų

Po daugybės strateginių optimizacijų, „Dunhuang.com“ registruoti transformacijos duomenys buvo dvigubai padidėję vos per du mėnesius, o tai padidėjo 69%mėnesio -mėnesio.

Prekės ženklo reklama

Daugybinis įgalinimas, išplėskite jūros įtaką

Neįmanoma ignoruoti ir paslėpto teigiamo poveikio, o ne tik padidinant prekės ženklo įtaką, ne tik padidintų įmonės verslo patobulinimų seriją, bet ir tai, kad būtų galima žymiai patobulinti įmonės verslą.

Duomenys rodo, kad pagerinus prekės ženklo pratęsimus ir žodžius, „Dunhuang.com“ prekės ženklo poveikis per du mėnesius padidėjo 39%mėnesio -mėnesio.

Prekės ženklo įtakos išplėtimas savo ruožtu taip pat teikia tvirtą palaikymą klientams.Pavyzdžiui, išbandydama skirtingus stilius, „360“ komercinė komanda nustatė, kad klientų registracijos ir mokėjimo prekės ženklo veikla ir langų ištekliai Dunhuang.com yra aukšta. Idėjos.

Reaguodamas į pramonės pagrindinį „Core Word“ planą, 360 taip pat padėjo Dunhuang.com atidžiai optimizuoti „Fengwu“ stilių, kuris leidžia vartotojams ieškoti gerai žinomo žodyno Prekės ženklo reklamos ir klientų įsigijimo priemonės.

Tuo pačiu metu 360 Fengwu stilių galima atnaujinti naudojant oficialią „Dunhuang.com“ svetainės veiklą, o apdailos prisilietimas yra pritaikytas, o tai padvigubino prekės ženklo ekspoziciją ir prekės ženklo stiliaus paspaudimus.

Padedant „360 One“ intelektualiems rinkodaros sprendimams, po dviejų mėnesių paleidimo strategijos koregavimo, „Dunhuang.com“ iš anksto iškėlė. pirmoji galimybė.

Susidūrę su rinkos iššūkiais, „360“ ir toliau optimizuos produktus ir paslaugas, apims AI bangą, į kurią įeina daugiau pjaustymo technologijos, ir ištirs naują bendradarbiavimo su Dunhuang.com modeliu. pasiekė stabilų augimą.

MLS Football Jersey