MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Antradienio vakarą Indianos „Pacers” keliauja į Bostono „TD Garden”, kur vyks paskutinės įtemptos sezono serijos su „Celtics” rungtynės (šiuo metu rezultatas lygus 2:2). Šios svarbios rungtynės yra unikalaus NBA penkerių rungtynių tvarkaraščio eksperimento dalis, kuris ir taip intriguojančioms rungtynėms suteikia dar daugiau intrigos.

„Pacers” siekia pasidalyti penkerias paskutines NBA rungtynes su „Celtics

Abi komandos pasižymi stipriu puolimu: „Pacers” pirmauja lygoje pagal rezultatyvumą (121,6 taško), o „Celtics” užima antrąją vietą (121,2 taško). Tačiau abiejų komandų gynybiniai pajėgumai skiriasi: „Celtics” užima trečiąją vietą lygoje pagal gynybą (111,6 taško), o „Pacers” – 20-ąją (119,6 taško).

„Pacers” yra geros sportinės formos – laimėjo trejas rungtynes iš eilės ir sužaidė lygiosiomis 10 paskutinių rungtynių. Jų pergalė prieš Memfio „Grizzlies” sekmadienį parodė jų puolimo jėgą, tačiau jų gynyba vis dar kelia abejonių, ypač dėl kaklo traumos nežaidžiančio „Visų žvaigždžių” gynėjo Tyrese’o Halliburtono.

Šiuo metu „Celtics” užima pirmąją vietą Rytų konferencijoje ir po sunkios pergalės prieš Naujojo Orleano „Pelicans” antrąjį atkrintamųjų varžybų vakarą susitiks su „Pacers”. „Celtics” turi geriausią grynąjį pelningumą lygoje (+9,6), o tai bus sunkus iššūkis „Pacers” gynybai. Tačiau jų perspektyvas temdo traumos, o tokie pagrindiniai žaidėjai kaip Kristapas Porzingis ir Alas Horfordas yra traumuotų žaidėjų sąraše ir turės apsispręsti, kada žaisti.

Pagrindinės traumos

Indianos „Pacers”: Tyrese’as Halliburtonas (kirkšnis), Mylesas Turneris (nugara), Jaylonas Smithas (nugara), Benedictas Maturinas (pirštas) – visi abejotini.
Bostono „Celtics”: Kristapas Porzingis (čiurna), Alas Horfordas (traumos valdymas), Luke’as Cornettas (struma) – visi žais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey