MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Saulė yra harmoninga, o gėlės pilna kvapo.2024 m. Balandžio 18 d. Popietę, Yiwu mados vakarėlis „Gražiausias bosas“, vyko viešbutyje „Yiwu“ tarptautiniame parodų centre.

Tą pačią dieną „Zhang Weichao“ atsargų kojinės didmeniniai gamintojai Fu Jiangyan, Jincheng Bag Sun Lifang, Yiwu Duocan Kepimo torto taurė Wang Xiaoqing, Yiwu Aishang namų baldai Dienos produktai FACTORY Wang Xiaohong, Pingyang County DiefEi Belt Limited Company Wang Chunxing, Yiwu Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Lanmo Leanmo Teartil ., Ltd. Yiwu Hanbang Dienos universalinės parduotuvės lagaminas „Red“, „Yuer Pliušinis žaislas Peng Xiaoyu“, „Avatar Jiaoye“ šaltinis Liu Jianying ir Dongyang Qiansi grindų pagalvėlės amatai wang, pakraunama 10 „gražiausių bosų“, taip pat xingda ceramikų yu lūpų, xuping papuošalų xuping papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų xuping papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų xuping papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų xuping papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalų papuošalus Buvo pristatytos Tan Chengjiao, „Bole Pliušo žaislas Bao Qiaoli“ ir kitos 20 „Nominuotos nominacijos už gražiausią bosą“, ir jie įvedė koncentruotą pasirodymą.Su savo unikaliu žavesiu ir puikiais laimėjimais jie visiškai pademonstravo moterų verslo namų ūkių stilių Yiwu rinkoje.

„Naujas ir senas veidas“ nuožmi konkurencija

Kaip ir ankstesniais metais, atranka prasideda nuo kovo 8 d. 0:00 ir pagrindinė Tarptautinio prekybos miesto Yiwu, rinkos, rinkos, rinkos ir gamybos duomenų rinkos stadionas, visų pirma 1-5 rajono rinka, sodo drabužių rinka ir gamybos duomenų rinka.Po balsavimo atidarymo rinkos operatoriai aktyviai dalyvavo, pritraukdami daugybę rinkos operatorių dalyvauti apdovanojimų konkurse.

Po mėnesio nuožmios konkurencijos krito kiekvienas apdovanojimas.Šiame laimėtame sąraše yra daugybė „senų veidų“, tokių kaip Fu Jiangyan ir Wang Xiaoqing.

„Aš aktyviai dalyvausiu kiekvienų metų atrankos veikloje. Tai yra gera platforma, skirta reklamuoti save, reklamuoti produktus ir stiprinti prekės ženklo žinomumą. Tai taip pat yra mainų ir abipusio reklamos platforma. Čia” Fu Jiangyan „sakė, kad per šią platformą, per šią platformą, Jis buvo gerai žinomas dėl daugiau pirkimų namuose ir užsienyje ir netgi pristatė įmonių prekės ženklus ir save tapo pirmąja pasirinkimu klientams pirkdami.

Taip pat yra daugybė „naujų“ naujų sąrašų veidų, tokių kaip Liu Jianying.

„Mes esame įvairių rūšių klijų produktų šaltinių gamintojai, turintys aukštą išorinę kryptį, o produktai yra eksportuojami į Europą, Ameriką, Pietų Ameriką, Pietryčių Aziją ir kitas vietas., Geriau išplėsti užjūrio rinkas, kad padidintume mums verslo padidėjimą.” Nors Šie metai yra pirmas kartas, kai dalyvaujate šioje atrankoje. Natūralus renginio drenažo vaidmuo stebina Liu Jianying. „Kiekvieną dieną klientai suras mane užsakymą per„ Yiwu “pirkimą. Jie nepamiršta manęs nudžiuginti. „

Būtent su šiais „senais veidais“ ir „naujais veidais“ konkuruoti dėl jų pastangų Yiwu įsigijo „gražiausią boso“ atrankos veiklą gali būti pilna begalinio žavesio ir gyvybingumo.Iki šios dienos ši veikla tapo viena iš labiausiai stebimų prekės ženklo pasirinkimo veiklų pavasario Yiwu rinkoje kiekvienais metais.

Platforma įgalina „jos galią“

„Front Shop and The Back Factory“ yra pagrindinis YIWU rinkos bruožas.Yiwu rinkoje tai beveik sudarė nerašytą ir labai pagrįstą darbo pasidalijimą.Būtent šis modelis suteikia didžiulę patalpą verslumo plėtrai moterims operatoriams.

Remiantis naujausia „YIWU“ pirkimo statistika, moterų operatoriai sudarė apie 53%YIWU rinkos darbuotojų.„Bosai“ vis dar yra būtini YIWU rinkai.Moteriškos praktikuojančios specialistinės, „stovi į dangaus pusę“, taip pat tapo Yiwu nuolatinio vystymosi vystymosi ir augimo šaltiniu.

Nuo 2016 m. „YiWU“ nuolat įsigijo „Yuxu“ gražiausią „Boss Selection“ pasirinkimą “, iš visų gyvenimo sričių pasirinkdamas puikias moterų verslo ūkis, atradęs aukštos kokybės prekės ženklus ir aukštos kokybės produktus, ir prisidedant prie klestinčios rinkos statybos“. Jos galia „.

Šiuo metu ši atrankos veikla tęsėsi 9 metus.Jie yra puikus moterų inovacijų ir verslumo YIWU rinkoje pavyzdys.Susidūrę su vystymosi galimybėmis, jie grindžiami savo pozicijomis, pagilina savo pagrindinį verslą ir įpratę tyrinėti ir praplečiant savo idėjas, parodydamas šiuolaikinių moterų stilių.

„Skaitmeninės ekonomikos atoslūgyje„ Yiwu Pirkimas “ir toliau vaidins demonstravimo vaidmenį ir vadovaus platformai. Prekės ženklo pasirinkimo veikla, tokia kaip„ gražiausia boso ponia “, kaip vežėja Daugiau moterų operatorių augimo į daugiau moterų operatorių augimą nurodoma, kad ji sukuria įmonę, sustiprina motyvaciją ir padeda „judėti į priekį.

MLS Football Jersey