MLS Football Jersey
Pn. Bir 14th, 2024

„Yongyi Food“ pomidorų smėlio stiklo butelis visiškai automatinė gamybos linija.Pašnekovo prisipažinimas

Nuo lauko iki pietų stalo galiuko garsūs Dongguano maisto „upės ir ežerai“ „upės ir ežerai“.„Houjie“ Tai Rana ryžių pramonė, Jiajia’s Jiamei, Hengli’s Rice smilkalai, Liaobu’s Baiweijia, Xu Ji Food (Xu Fuji) Dongchenge, o Shilong’s Jinwei ir kitos išskirtinės įmonės yra pribloškiamos.

Po dešimtmečių krikšto iš rinkos, daugelis „Dongguan“ maisto kompanijų buvo atnaujintos keičiant laiką ir stabilizavosi kulną rinkoje.Duomenys rodo, kad praėjusiais metais „Dongguan“ turėjo 213 maisto pramonės įmones, kurių bendra produkcijos vertė buvo 120,174 milijardo juanių.Šiuo metu Dongguanas suformavo pagrindines trijų pagrindinių Ma Chung, Chashan ir Daoyu maisto pramonės sritis, o „Pagaminta Dongguan“ pranašumai yra akivaizdūs.

Žvaigždės yra ryškios

Gerai žinomos maisto kompanijos susirenka

Fejerverkai pasaulyje, labiausiai glamonėjantys.Lawei, kepsnys „Goosec“, „Dao Yanyu“ … Dongguanas buvo garsusis žuvų ir ryžių miestas Pearl River deltoje nuo seno.

Nuo reformos ir atvėrimo tradicinė „Dongguan“ virtuvė pateko į gamybos liniją ir gamyklas.Tuo pat metu maisto perdirbimo pramonė tapo viena iš penkių Dongguano kolonų pramonės, turinčios didžiulę apimtį ir išsamias kategorijas.

Įėję į Shang Chao, nepaprastai supakuoti saldainiai Xu Fuji atėjo į gatves ir atėjo į gatvę.Šiuo metu „Dongguan“ sudarė pagrindinę maisto ir gėrimų perdirbimo pramonės sritį, kurioje yra daugybė maisto ir gėrimų apdorojimo gamybos vadovų įmonių, tokių kaip „Yijiali“, „Cofco“, „Xu Fuji“, „Phoenix“, „Huamei“, „True Kung Fu“, „Daosh“, „Daosan“. , Haidilao ir kt. Buvo surinktas ir integruotas visos pramoninės maisto ir gėrimų grandinės kūrimas.

Maisto pramonė yra tradicinė gamybos pramonė Dongguane, tačiau tradicijos nereiškia atsilikimo.Remiantis statistika, bendra „Dongguan“ maisto ir gėrimų perdirbimo ir gamybos pramonės produkcijos vertė padidėjo nuo 90,9 milijardo juanių 2020 m. Iki 120,174 milijardų juanių 2023 m., Ty padidėjo 32,2%.Šis augimas rodo tvirtą Dongguano maisto pramonės vystymąsi pastaraisiais metais.

„Dongguan“ maisto pramonės stiprumas pirmiausia sukurs patikimą pramoninės grandinės sistemą.„Dongguan“ turi daugiau nei 130 maisto produktų pramonės grandinėje esančių įmonių, apimančių tiekimo grandinės įmones, žemės ūkio partijų įmones, akvakultūros įmones ir kt.

Stipri maisto pramonė Dongguane taip pat atsispindi plačioje aprėptyje ir pradinėje rinkimo naudoje.„Dongguan“ maisto ir gėrimų perdirbimo ir gamybos pramonė apima daugybę sričių, įskaitant ingredientus ir žaliavas, surenkamųjų patiekalų gamybą, prieskonius ir fermentacijos gaminius gamybos gamybos ir dietos valdymo paslaugas.Išsamus šių sričių plėtra lėmė pradinį maisto pramonės poveikį Dongguane.

Verta paminėti, kad Dongguano savivaldybės vyriausybė suteikia didelę reikšmę maisto ir gėrimų pramonės plėtrai bei suformuluoja paramos politiką, kad įmonėms būtų užtikrinta gera verslo aplinka.Ši politika ne tik sumažina įmonės veiklos sąnaudas, bet ir skatina įmones didinti technologines inovacijas ir investicijas į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei skatinti pramonės plėtrą aukšto ir intelektualios plėtros plėtrai.

Praėjusių metų liepą „Dongguan“ paskelbė „kelių maisto pramonės plėtros priemones Dongguano mieste“ (toliau, vadinama „keliomis priemonėmis“), kad būtų skatinamos maisto gamybos įmonės, siekiant pagerinti maisto saugos valdymo lygį vienu metu apdovanoti 100 000 juanių atlygį už naujai išlaikytą Maisto pramonės įmonės vientisumo valdymo sistemą.Tuo pat metu įmonės skatinamos atlikti maisto įmonių prekės ženklo vertės vertę ir sudaryti savarankiškų prekės ženklų auginimo įmonių sąrašą, o kiekviena prekė neviršija 100 000 juanių.

Dongguanas taip pat surengė 10 milijonų juanių, kad paremtų Maisto pramonės technologijos inovacijų centro statybą, kad sustiprintų pagrindinius tyrimus ir rezultatus.Palaikykite „grandinės savininko“ įmones maisto inžinerijos srityje, vadovaujančią technologinių inovacijų konsorciumų formavimui, siejant aukštos kokybės novatoriškus išteklius miesto viduje ir už jos ribų, nuolat nuolat vykdydami technologines naujoves ir suformavote tyrimų ir plėtros projektus į pagrindinius mokslus ir technologijos projekto biblioteka Dongguane.

Intelektuali gamyba

Tradicinių pramonės šakų skaitmeninė transformacija

„Tai Grain Rice Industry Co.“ gamybos dirbtuvėse (toliau (toliau – tai „Tai liang“), tvarkingai išdėstytos mašinos yra automatizuota gamyba riaumojančiais garsais. Kontrolės skyrius, o paskui perduoda griežtą kokybės patikrinimą, pavyzdžiui, sanitarinę kokybę, perdirbimo kokybę, išvaizdos kokybę, skonio kokybę, mitybos kokybę ir kt. Ryžiai yra gabenami į įvairius namų ūkius visoje šalyje.

„Ankstyvomis„ Tai Grain “įkūrimo dienomis mes paprašėme maisto tyrimų ekspertų iš viso pasaulio suprasti pagrindinę pasaulio ryžių gamybos ir perdirbimo įrangą ir gamybos patirtį.”Siekdama klientams suteikti aukštos kokybės pietinius ryžius, Tai Liang aplankė 38 aukštos kokybės ryžių gamybos zonas pietuose, pasirinko daugiau nei 20 aukštos kokybės ryžių sodinimo bazių ir importuotų ryžių spalvų atrankos mašinų iš užsienio, o tai labai sumažino Ryžių greitis tuo pačiu metu, pašalinant nelicencijuotas daleles, vabzdžių eroziją, geltonus daleles ir priemaišas ryžiuose, ir, atsižvelgiant į mitybos užtikrinimą, jis gali būti pilnas ir parinktas.

Nors ryžių auginimas ir perdirbimas yra tradiciškesnis, tai Liangas buvo skatinamas skatinti tradicinių žemės ūkio produktų technologijas.Ryžių gamyboje „Tai Liang“ pristato visą pakuočių gamybos linijų rinkinį, kuris gali automatiškai atlikti metalo bandymus, išpakavimą, boksą, svorio aptikimą, boksą, padėklą, laikymą ir kitas procedūras, kad būtų galima visiškai automatizuoti gamybą.

„Tai Liang“ taip pat nustatė intelektualiojo maisto priežiūros sistemą, kad būtų galima sujungti su provincijų platformomis, dislokuoti temperatūros kolekcionierius ir aplinkos temperatūros ir drėgmės jutiklius kiekviename sandėlyje, kad būtų galima surinkti ir stebėti temperatūrą ir drėgmės stebėjimą sandėlyje ir už jos ribų.Protingas stebėjimas, pagerinkite rezervų rezervus ir saugojimo kokybę.

„Internet+Technology“, Tai Liangas įgyvendina skaitmeninį viso gamybos proceso veikimą ir 2023 m. Buvo išrinktas kaip intelektualus seminaro projektas Dongguano pramonės ir informacijos pramonės plėtros specialiajame fonde.

Tai ne tik tai Liangas.Laimei, nuo drabužių ir tekstilės iki batų ir skrybėlių, iki maisto perdirbimo, skaitmeninė transformacija tapo didesnė ir didesnė, norint įsiskverbti į tradicinę Dongguano naudingą pramonę.Remiantis nepilna statistika, šių metų pradžioje maždaug pusė iš 13 000 Dongguano reglamentų baigė skaitmeninę transformaciją.

Praėjusių metų liepą išleista „kelios priemonės“ reikalauja paruošti „skaitmeninės transformacijos gaires, skirtas maisto pramonei Dongguano mieste“, siekiant skatinti gilią šiuolaikinių informacinių technologijų, tokių kaip 5G, integruoti, ir dideli duomenys Įvairios nuorodos, tokios kaip logistika.Tuo pačiu metu du pagrindiniai skaitmeniniai transformacijos ir įgalinimo centrai „Huawei“ ir SAP yra skatinami formuoti maisto kompanijų pertvarkos ir atnaujinimo sprendimus.

Kalbant apie finansavimo paramą, jei maisto įmonė įgijo dviejų kelių integracijos valdymo sistemą, maksimalus finansavimas bus skiriamas 500 000 juanių; bus suteikta 10 milijonų juanių.

Prekės ženklo pastatas

Guanchao „YouPin“ pagreitina ratą

Šiuolaikinių įmonių konkurencija iš esmės yra prekės ženklo konkurencija.2023 m. Liepos mėn. Dongguanas išleido „keletą priemonių“, kad būtų galima aiškiai sustiprinti pramonės klasterius ir ekologinę statybą, sukurti daugybę įtakingų gerai žinomų prekės ženklų ir aukštos kokybės įmonių bei skatinti maisto pramonės kokybę.

„Jiu Xiang“ taip pat bijo gilių alėjų.

Anksčiau išleistame „2021 m.„ Dongguan Food Enterprise “prekės ženklo prekės ženklo vertės reitinge“, „Yongyi Food“, „Suifeng Group“, „Guofeng“ grūdų ir naftos, „Huamen Foods“ … Šie pažįstami maisto perdirbimo pramonės prekės ženklai pasiekė „30 geriausiųjų“.„Yongyi Food“ pasiekė sąrašo viršų, kurio prekės ženklo vertė buvo 14,4113 mln. Juanių, o tai visiškai atspindi prekės ženklo pranašumus ir konkurencingą „Head Enterprise“.In addition, Dongguan also has a group of well -known brands that grow from local, such as the excellent Shengxinyuan of Houjie and the production of moon cakes, the local specialty food of Daoye, the leader of Lingnan Lingnan Liyuan, the leader of the Lingnan Lingnan, gilus „Camphor Towea Guanyin Guanyin Green Litch“ apdorojimas ir pan.

„Šiais metais mes ir toliau dalyvaujame” Maisto parodoje · mugėje „prie slenksčio. Kiekvieną kartą atvykstame, yra naujo pelno. Praėjusiais metais Dongguane buvo daug vietinių Liman. Pasodinimas. Naujas atnaujinimas bus pradėtas pradėti. artima ateitis. „

„Guanli pasakoja kiekvieno Guanyin Green Litchi istoriją.”Kaip viena iš dešimties aukščiausios kokybės lichee Guangdongo, Guanyin Green yra aukštos kokybės lichee specialioji veislė, kurią energingai skatina Guangdongo provincija. Aljansas „Nacionalinė aukštos kokybės„ Litchi “žiedų turnyro auksas“.

Prieš kuriant prekės ženklą, Guanyin Green iš tikrųjų yra žinomas.”Guanyin Green iš pradžių buvo žinomas kaip„ Rhino Horn “. Vietos gyventojai jį myli, tačiau dėl to, kad trūksta prekės ženklų ir sklaidos, niekas nėra paaukštintas.” Lingnan Liyuan.

Nuo 2010 m. „Zhang MU“ pradėjo kurti prekės ženklą „Guanyin Green“.Kaip pirmaujanti „Litchi“ kompanija Zhangmutou mieste, Lingnan Liyuan pasodino „Lychee“ nuo 1992 m. Dabar jis turi daugiau nei 1000 arų Guanyin Green original Litchi sodo, kurio metinė produkcija yra apie 200 000 kg.Pastaraisiais metais „Lingnan Lili Garden“ surinko didžiules pinigų sumas, kad būtų galima pastatyti litchi driekuliuojančius namus, „Litchi“ užšaldytos bibliotekos, vyno rūsiai, flagmanų parduotuvės, lichee turistų aptarnavimo centrai ir maisto gamyklos. Greasy Guanyin Green Litchi Mėnulio pyragaičiai, džiovinti litchi vaisiai ir litchi actas, lichee vynas, sušalę lizai ir kt.

Be to, „Lingnan Liyuan“ taip pat pasinaudojo „E -komercijos“ galia, kad „Wanli“ būtų parduodama visoje šalyje su E -komercijos stiprumu. Švieži vaisiai, kad daugiau vartotojų galėtų paragauti šio liežuvio saldumo.Pasikliaudami stipriomis miesto palaikančiomis galimybėmis, „Dongguan Enterprises“ dėjo pastangas per savarankišką naujovę ir priima elektroninę prekybą, o internetinė ir neprisijungus. maisto pramone.

Nuo nepriklausomų prekės ženklų trūkumo iki garsių prekės ženklų, tokių kaip „Clouds“, „Dongguan“ maisto pramonė išgyveno nepaprastą kelionę, ir gimė daugybė gerai žinomų prekės ženklų, tokių kaip Xu Fuji, Huamei, Baili, Jiajiamei ir Jinwei.Nebuvo įsišaknijęs Dongguanas, spinduliuojantis visoje šalyje ir „maisto“ galia.

■ pavyzdys

„Xinyuan“ maistas:

Tradicinis maistas

Žaisk naujus triukus

Kokie dariniai gali chenpi dešra, „Chenpi“ pyragaičiai, „Chenpi“ raudonos pupelių pastos … Chenpi gali padaryti?„Dongguan Xinyuan Food Co., Ltd.“ kabinoje (toliau – „Xinyuan Food“) galite rasti atsakymą.

Kaip senas „Maisto parodos · pre -Expo“ draugas, šį kartą „Xinyuan Foods“ tiekia įvairius kumščio produktus, tokius kaip dešra ir „Chenpi+“ produktų serija.Wang Leqiang, „Xinyuan Food Sales“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, pristatė: „Anksčiau parodos padariniai buvo labai geri. Buvo gera platforma mums parodyti ir skleisti produktus. Mes taip pat galime suprasti kitų plėtrą. Maisto kompanijos “.

„Xinyuan“ maistas, įkurtas 1966 m., Pradėjo gaminti sojos padažą.Kaip įmonė, kurios specializacija yra gamyba, moksliniai tyrimai ir plėtra, gamyba, pardavimai ir tradicinio maisto plėtra regione, pagrindiniai „Xinyuan Foods“ produktai yra dešra, lašiniai, kiaušinių ritinėliai, mėnulio pyragai, ryžių koldūnai, pyragai, saldainiai, litchi išdžiovinti, Džiovinti longanai, žuvis, žuvis, sausa žuvis, greitas patiekalas, konservuotos sriubos ir desertai, šiuo metu parduodama daugiau nei 200 produktų, kurie patenkina vartotojų paklausą skirtingais sezonais ir užima tam tikrą dalį vietinės rinkos.

„Žmonės naudoja maistą kaip dangų, atlikdami galutinę analizę, jie nori gaminti saugų, skanų ir aukštos kokybės maistą vartotojams. Paaiškinkite.Po beveik šešiasdešimties metų plėtros „Xinyuan Food“ buvo inovacijų, aktyviai tyrinėjo naują maisto mažmeninę prekybą, sukūrė naujus produktus ir naujus formatus bei pavertė tradicines įmones atnaujinant naują gyvybingumą.

„Siekdami patenkinti naujos kartos jaunus vartotojų poreikius, mes diegiame naujoves ir tyrinėjame paveldėjimą, pasinaudojame vartotojų atnaujinimo poreikiais ir skatiname inovacijų gyvybingumą.” Tradicinio meistriškumo ir modernios gamybos derinys yra pagrįstas rinkos paklausa ir gamina vartotojams skirtą „Lingnan“ maisto specialybę.

2022 m. „Xinyuan“ maistas investavo į surenkamuosius patiekalus ir investavo į naują automatizuotą greitą maisto gamybos liniją ir konservuotą maisto gamybos liniją.

„Po to, kai mes paleidome„ Chenpi “dešrą ir„ Chenpi Bean Paste Moon “pyragus, produktai yra labai populiarūs tarp vartotojų, todėl mes išleidome seriją„ Chenpi+“„ Chenpi+“serija, tokia kaip„ Chenpi Red Bean Paste “ir„ Chenpi Abalone “, ir buvo rodomi ir parduodami bei parduodami ir parduodami AT. Ši paroda. „Wang Leqiang pristatė.

Be to, kalbant apie pakuočių formą ir prekės ženklo įvaizdį, įmonė taip pat pakvietė projektavimo agentūrą sunkiai dirbti ant pakuotės ir integruoti išradingumą.Pavyzdžiui, pakuotėje „Chenpidou Mooncakes“, kuriame pasakojama „ponas Chen Pi“ ir „Miss Red Bean“, o paprastas ir atmosferos meteoro pieno geltonojo mėnulio pyrago pyrago pakuotė yra dizaino stilius, kuris mėgsta vartotojus.Tarp jų „Meteor Milk“ geltonojo mėnulio pyrago pakuotė taip pat laimėjo „2022if“ dizaino apdovanojimą.

Kalbant apie pardavimo kanalus, „Xinyuan Foods“ taip pat aktyviai apima naujas tendencijas.

Remiantis „vientisumu, kokybe, paveldėjimu“, sukrauta „Xin“ piramidė ir atsekė „šaltinį“, kuris pasiekė „Xinyuan Food“ auksinę iškabą. „Kinijos konditerijos puikus prekės ženklas 100“, „Garsūs prekės ženklai Guangdongo provincijoje“, „Nacionalinė mėnulio pyrago kokybės ir saugos įmonė“, „Consumer Trust Brand“ ir daugelis kitų pagyrimų.

Norėdami geriau paveldėti ir skleisti tradicinę Lingnan maisto kultūrą, 2016 m. „Xinyuan Food“ pastatė Dongguan Xinyuan maisto kultūros muziejų.

„Šiuo metu mūsų muziejus kasmet gauna daugiau nei 300 000 turistų. Lankytojai daugiausia yra iš Guangdong -Hong Kong -Macao Didžiojo įlankos rajono.” Laukas. „Wang Leqiang.„Dongguan“ kaip pagrindinė pozicija, „Xinyuan“ maistas pamažu persikėlė į šalį.

■ Perskaitykite maisto ir gėrimų pramonę Dongguane

● 120174 milijardų juanių

2023 m., 213 maisto pramonės įmonės Dongguano miesto taisyklėse

Bendra taisyklių išvesties vertė yra 120,174 milijardo juanių (sudarė 5,08%) padidėjo 3,8%metų –

Pramonės pridėtinė vertė yra 16,304 milijardo juanių (3,15%) iš 10%metų -on -eear

● 80% vietinių įmonių sudaro 80%

Šiuo metu Dongguano maisto pramonės maisto pramonė nėra aukšta.

Tarp 213 taisyklių 80%vietinių įmonių sudaro 20꼮nio finansuojamų įmonių

● Pagrindinė 3 miesto lygio maisto pramonės klasterio sritis

„Dongguan“ maisto ir gėrimų pramonė daugiausia dėmesio skiria tokioms miesto gatvėms kaip Ma Chung, Chashan, Daoyu, Liaobu, Dongcheng ir kitos miesto gatvės.

● Keli geografiniai ženklai

Šiuo metu yra 2 nacionaliniai žemės ūkio produktų geografinės indikacijos:

Dongguanas Lychee, MA Chung bananas

Trys nacionalinės geografinės indikacijos apsaugos produktai:

Wanxiang, Dongguan MI gerbėjas („Jinyan“), Dongguan La Sa

„National Geographical“ simboliai Prekių ženklų įrodymas:

MLS Football Jersey