MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Dizaineris daugiausia dėmesio skiria išskirtiniam drabužių spintelei, kurią būtina turėti daiktus, tokius kaip individualizuotos striukės ir kostiumo striukės, suprojektavo drabužių seriją, kurią galima dėvėti kasdien.

Be to, kostiumą, kurį įkvepia kūnas ir siluetai, siekiama pabrėžti kreives, išjudinimus, lotoso lapų kraštus ir nugrimzdusias sukneles, o neutralūs dažymo stiliai atsiranda, atspindintys naują lyčių neutralumo erą.

Vienas iš populiarių raktinių žodžių

Pastaraisiais sezonais nuolatinis siuvimo bumas vis dar vyravo 2023–2024 m. Rudenį ir žiemą.

Daugelis dizainerių sukūrė seriją, pagrįstą pagrindiniais biurų drabužių elementais, ir suteikė jiems tikslesnį aiškinimą.

Be to, vyrų kaklaraištis yra būtini rudens ir 2023–24 žiemos aksesuarai.

Tendencijos raktinis žodis 2: Terring kaklaraištis

Bow yra meilė moters gyvenimui.

„Balmain“ iš naujo interpretuoja klasikinius prekės ženklo elementus su perdėtu nėrinių dekoravimu.

Šis sezonas yra ne tik romantiškas, bet ir kupinas išskirtinio bei ryškaus dizaino.

Tendencijos raktinis žodis Trečias žodis: odinis kailis

Rudenį ir žiemą oda tradiciškai naudojama tamsioms lokomotyvinėms striukėms ir tranšėjoms gaminti.Audinys turi kietą formą.Moteriška minkšta odinė suknelė yra 2023–24 rudens ir žiemos parodos stilius.

Rudens ir žiemos sezonuose nauji ir nauji daiktai, tokie kaip „Proenza Schouler“, suknelės, tokios kaip „Chloe“, ar gražios rožinės suknelės, tokios kaip „Loewe“, yra nauji akcentai.

Šiais laikais tvari mada yra visur, ieškant naujos kartos odos gaminių, pagamintų iš biomasės medžiagų, tokių kaip jūros dumbliai ir grybai.

Populiarūs raktiniai žodžiai Nr. 4: Tinklo modelis

Tinklelis su amžinuoju žavesiu staiga tapo mados tendencija rudenį ir žiemą.Nuo grynų pasirinktinių striukių ir kostiumų iki mini suknelės, yra keletas svarbių naujų daiktų, viršijančių klasikines koncepcijas.

„Stella McCartney“ paleido subtilų kostiumą ir striukę, o „Dior“ vilkėjo gėlių sijoną ir sluoksniuotus drabužius.

Taip pat rekomenduojama pabandyti atsikratyti tradicinio stiliaus ir naudoti pledas antklodes ir skareles, tokias kaip „Etro“.

Tendencijos raktinis žodis Nr. 5: pilka

Ar pilka spalva yra nuolanki spalva?Laikas pakeisti šį mentalitetą.Daugelis prekės ženklų pasirinko visus pilkus kostiumus 2023–24 rudens ir žiemos parodoje.

Kaip ir N21, tai stilius, kurį galima dėvėti biure arba išbandyti tokią bendrą formą kaip Sakai, kuri taip pat yra labai patraukli.Esmė ta, kad, skirtingai nei juodai, pilka, net nebus per sunki, net jei ji bus uždėta juodai.

Kaip ir Michaelas Korsas, sėkmės raktas yra suformuoti visą kūną su skirtingomis medžiagomis ir pilka iš skirtingų gylių.

Tendencijos raktiniai žodžiai 6: pliušinis audinys

Turtingą pūkuotą „Touch“ audinį galima mėgautis tik šaltuoju metų laiku.

„Bottega Veneta“ turi debesų tipo žalią pušį, orientuotą kailį, o „Prabalgurung“ devintajame dešimtmetyje turi kokono formos paltą.Panašiai kaip MSGM, rekomenduojama palaikyti tokius aksesuarus kaip skrybėlės, batai ir rankinės.

Tendencijos raktinis žodis Septyni: nuogi pečiai

2023–24 Ruduo ir žiema, sekite „be peties suknelės“ tendenciją, pasiruoškite peties priežiūrai!Tuščiaviduriai ir išjungtos viršūnės per pastaruosius kelis sezonus užėmė dominuojančią Xiutų padėtį, tačiau jie leidžia kitiems nuogų pasirinkimui: išjungti ir išjungti.

„Louis Vuitton“ šis siluetas sukuria ryškų ir galingą įspūdį, o Šv. Rolande jis yra elegantiškesnis su skarelėmis.Kapitalo suknelės, tokios kaip „Altuzarra“, yra paprastas būdas mėgautis šia tendencija.

Tendencijos raktinis žodis aštuoni: mados gobtuvas

Stiprūs atsitiktiniai sportiniai marškinėliai yra sublimuoti skirtingo dizaino būdu, kad suaugusieji galėtų tuo mėgautis pasitikėdami.

„Max Mara“ rekomenduoja jį su laisva dideliu paltu ir švariu baltu „Ferragamo“ kostiumu, kuris labai tinka mados stiliui.„Lanvin“ „No Eaves“ ir „Turtleneck“ megztinių dizainas tikrai gali suteikti linksmybių jūsų žiemos drabužiams.

Apibendrinant:

Populiarios tendencijos pateikia parodų aiškinimą.Tik remdamiesi šiais projektavimo elementais kasdien dėvime, mes galime naudoti tendencijos esmę.Jei aklai nukopijuosite, tai turės „Rytų kopijavimo“ poveikį.

MLS Football Jersey