MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Remiantis savivaldybės rinkos priežiūros biuro, gegužės 16–19 d. Olimpinės kvalifikacijos serija · Šanchajus buvo intensyvi ir nuožmi Huangpu Binjiang pasaulio parodos parke.Kuo skiriasi sportininkų maisto saugos garantija?Matyti

Sportininko dieta ne tik turi griežtus reikalavimus, susijusius su mitybos suderinimu ir kiekio kokybe, bet ir daug skirtumų maisto saugumui, kaip paprastam žmogui.Maisto saugos garantija dideliems įvykiams turi užtikrinti, kad maisto saugos avarijos neįvyktų, taip pat siekiant užtikrinti, kad nėra maisto grindžiamo stimuliatoriaus.Kokie yra skirtumai?

Maisto saugos bandymai yra tobulesni, o maisto žaliavų valdymo „penki specialybės“ įgyvendinimas!

Šio renginio sportininkų maisto ir žaliavų įgyvendinimas, visiškas maisto žaliavų atsekamumas ir uždaras valdymas ir patvirtinimo patikrinimas prieš pirkimą. 162 iš šešių rūšių ingredientų, įskaitant kiaulių, galvijų, avių ir kiaušinių pieną, dalyvaujantį sportininkų sportininkams, mėginys padidina 60 maisto stimuliatorių projekto tyrimų.Apsaugos laikotarpiu, įgyvendinant kvalifikuotą maisto žaliavų diegimo srities valdymą, specialią bibliotekos saugyklą, specialius sąskaitų įrašus, specialius logotipus ir specialų darbo apdorojimą. nedelsiant liepkite nustoti naudoti, skubiai tikrinti ir laiku išvežti.

Receptų peržiūra yra griežtesnė, o pipirai, pipirai ir tt yra uždrausti!

Maisto stimuliatoriai daugiausia apima dvi kategorijas: viena iš jų yra gamybos proceso metu.Siekdama užkirsti kelią pirmojo tipo stimuliatoriams, komanda griežtai apžvelgė sportininko meniu, įskaitant ingredientus ir ingredientus, kad pašalintų riziką iš šaltinio.48 Įprastos virtuvės žaliavos, tokios kaip pipirai, pipirai, lotoso sėklos ir lotoso sėklos, ir „Shakya“ vaisiai virimo gaminimo srityje, draudžiama naudoti recepto apžvalgos pradžioje.Aukščiau minėtuose skirtinguose ingredientuose gali būti skirtingi sportininkai, skirti išjungti stimuliatorius.Pavyzdžiui, pipirų ir pipirų kukurūzams draudžiama ingredientų į AWU tabletes -alkali.碱 药 šarmingumas yra β2 agonistų kategorija stimuliatorių sąraše.Sporto mokslo požiūriu tai gali pagerinti aerobinius pajėgumus.

Maisto sulaikymo laikas yra ilgesnis, 25 dienos žymiai viršija įprastą!

Siekiant užtikrinti, kad sportininko dietą būtų galima atsekti, ir kai sportininko įtartinas maisto saugos ar stimuliatorių tyrimas ir sekimo poreikiai, įvykio maisto išlaikymas skiriasi nuo įprasto maisto išlaikymo metodo.Mėginio laikas pratęstas nuo įprastų 48 valandų iki 25 dienų.

MLS Football Jersey