MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Nuo šių metų pradžios pagrindiniai mano šalies vartojimo duomenys nuolat auga.Neseniai žurnalistas lankėsi Pekine ir nustatė, kad didėjant vartojimui neprisijungus, nuomos paklausa pagrindiniuose verslo rajonuose pamažu atsigavo.

Darbo dienomis darbo popietę prekybos centre, esančiame pagrindiniame Dawang Road verslo rajone, Chaoyang rajone, Pekine, žurnalistas pamatė, kad daugelis parduotuvių įsteigė gaubtą.Atsakingas asmuo žurnalistams sakė, kad šiuo metu stovyklose yra daugiau nei 600 prekybos centrų, o daugiau nei dešimt parduotuvių renovuojama ar patobulinta.

Qiu Yanhui, Kinijos prekybininkų operacijos direktorius Chaoyang rajone, Pekinas:Pirmąjį ketvirtį mes pasiekėme daugiau nei 99%, o pardavimo rezultatai per pirmąjį ketvirtį padidėjo daugiau nei 30%metų.Šiais metais daugeliui prekės ženklų reikia išplėsti šią sritį, o kai kurios prekės ženklų sutartys buvo atnaujintos pasibaigus galiojimo laikui, kad būtų pagerintas bendras pingo poveikis.

Žurnalistas sužinojo, kad tarp daugelio naujų ir patobulintų parduotuvių, sporto lauko sporto, maitinimo, naujų energetinių transporto priemonių ir kitų formatų labiausiai atkreipė dėmesį.Pirmąjį ketvirtį pardavimai paprastai yra didesni nei tikėtasi.Pekino „Xidan“ verslo rajone prekybos centre darbuotojai teigė, kad šiais metais jie naudojo erdvę, pavyzdžiui, „Atrium“ aikštėje, kad galėtų ištirti, pridedant daugybę „Flash“ kooperatinių parduotuvių ir planuojama pertvarkyti ir patobulinti viešojo maitinimo sritį. Įkainiai pasieks 17%.

Zhang Jisu, komercinio nekilnojamojo turto konsultavimo bendrovės „North China“ generalinis direktorius:Po šių metų pradžios mūsų mažmeninės prekybos parduotuvių nuoma pradėjo labai aktyviai, o prekės ženklo klientų nuomos galimybės buvo stipresnės.Ateityje komercinė nuoma pradėjo siekti stabilumo ir netgi grįžti į augimą.

(Šaltinis: CCTV Finance)

MLS Football Jersey