MLS Football Jersey
Kt. Bir 20th, 2024

Senegalo puolėjas Nicolas Jackson, savo pirmąjį sezoną, vis dar pelnė už Pigūs „Chelsea” futbolo marškinėliai.

„Chelsea” dar laukia ilgas kelias į čempionatą, tačiau yra ir silpnų vietų, pavyzdžiui, jie neįmušė nė vieno įspūdingo įvarčio į savo vartus, o jų gynybos linija buvo nestabili.

Pigus Nicolas Jackson Vaikų futbolo rinkinys yra puikus pavyzdys. Vos 22 metų senegalietis puolėjas nuo praėjusios vasaros, kai prisijungė prie „Villarreal”, pirmojoje lygoje pradėjo tik 16 rungtynių. Galbūt lūkesčiai į jį būtų buvę mažesni, jei Christopheris Enkunku būtų buvęs sveikas, nors atsižvelgiant į tai, kad Enkunku nėra ryškus puolėjas, gal ir ne, tačiau iš tikrųjų iš Jacksono buvo tikimasi, kad jis vadovaus nuo pat pradžių.

Vis dar gana jaunas ir nepatyręs kontroliuoti žaidimo aikštėje, pastaraisiais mėnesiais jam buvo sunku prisitaikyti prie „Premier” lygos rungtynių reikalavimų.

Nicolaso Jacksono pastiprinimas atspindi nepilną „Chelsea” vėliavą puolime

Galimas bendros koncentracijos pavojus Pigūs „Chelsea” futbolo marškinėliai vaikams apie jaunimą ir netikrumą, kylantį dėl didelio masto renovacijos, yra tai, kad, nepaisant visų pažadų, ištisa karta gali išnykti chaose, atsidurti užburtame lepinančios išvaizdos ir mažėjančio pasitikėjimo savimi rate, be stabilizuojančios patyrusių asmenų įtakos ar pagalbos.

Pastarosiomis savaitėmis Jacksonas ir kiek mažiau Mikaelo Mudrickas ėmė užsiminti apie galimą savo žaidimo stiliaus proveržį. Turėdami ūgio pranašumą, jie ėmėsi naujo požiūrio, o jų pasiskirstymas iš esmės pagerėjo, o tai rodo laipsnišką pasitikėjimo savimi didėjimą.

Po to, kai Jacksonas sekmadienį FA taurės ketvirtfinalio rungtynėse su „Leicester City” atidarė rezultatą, Sterlingas sukūrė gerą progą, dėl kurios Callumas Doyle’as buvo pargriautas zonos pakraštyje, todėl Doyle’as gavo raudoną kortelę.

Labai svarbu, kad ji ir toliau darytų pažangą. Nors Cane’as Chukwumeka ir Palmeris, žinoma, yra pelnę įvartį už akciją du prieš vieną, po kurios buvo pelnytas trečiasis „Chelsea” įvartis, Jacksonas šoniniu žaidimu sukūrė erdvę atsarginiams žaidėjams, o tada nukreipė kamuolį savo link. Būsimoji „Chelsea” priekinė linija galėjo formuotis rungtynėse, turėdama daugybę progų patogiai laimėti, tačiau kažkodėl atsidūrė bėdoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

MLS Football Jersey