MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Pastaraisiais metais, kai pamažu taps populiarus sportas ir kūno rengyba. Gali padaryti, kad kortelė gali ne tik nusipirkti bėgimo batelių porą, bet ir turėti gilią žolę, kai galite pridėti „T -Shirt“. Tai tyliai padidino kainą?

1. „Decathlon“ atsisakė kainos / našumo santykio?

Anot „Pekino“ „Commercial Daily“, „DeCathlon“ nenori būti pigus sporto mažmenininkas.”Ar Decathlonas pradėjo atsisakyti vargšo vaiduoklio?”Alpinizuojantis 99,9 juanių sijonas pakilo iki 129,9 juanių, 49,9 juanių laipiojimo vidpadis pakilo iki 59,9 juanių, o 14,9 juanių vaikų krepšys pakilo iki 39,9 juanių … Šį kartą „Decathlon“ kainų padidėjimas buvo susijęs su keliomis kategorijomis.Sukurkite vyriausiąjį rinkodaros pareigūną Kinijoje, prekės ženklo atnaujinimą, didelę transformaciją … „Decathlon“ keičia ankstesnį žaidimą, o kainų padidėjimas gali būti tik pirmoji „Decathlon“ kortelė.

Anot „China News Network“, pirmas dalykas, kuris, kaip buvo nustatyta, išnyko iš pirmų dalykų, kurie dingo, buvo ištikimi „Decathlon“ vartotojai.Socialinėse platformose daugelis netizens palygino savo ankstesnius užsakymų ekrano kopijas su dabartinėmis kainomis: pagrindinės baltos medvilnės trumpos rankovės, kurių pradinė kaina yra 19,9, pakilo iki 39,9 juanijos; Šuolis, pakilęs iki 69,9 juanio, pakilo iki 89,9 juanio; Nuo 199,9 juanių kaina padidėjo 2023 m. Rugpjūčio mėn. Iki 249,9 juanių.

Remiantis „Upstream News“ pranešimais, „DeCathlon“, kaip tėvų prekės ženklas iš Prancūzijos, visada buvo mylimas „ekonominio efektyvumo“.Kai įkūrėja Michelle Leelec įkūrė „Decathlon“, jo pirminis ketinimas buvo sukurti pigų, bet įvairiapusį sporto mažmeninės prekybos prekės ženklą, todėl „DeCathlon“ angliškas vardas buvo paimtas iš dešimties universalių.Didžiausias „Decathlon“ pranašumas yra palyginti maža kaina, o produktų kategorija yra labai turtinga: „Decathlon“ parduotuvėje vartotojai gali rasti beveik visas sportinės įrangos kategorijas, tokias, kaip kempingų palapinės, skiltys, mažo saulės apsaugos purškiklis, purtymo puodeliai ir kt. . laukti.

Senasis „Decathlon“ vartotojas, mėgstantis „Outdoor“ žiniasklaidai, sakė žiniasklaidai, kad „Decathlon“ kainų padidėjimo tendencija tampa vis akivaizdesnė, ypač po per pastaruosius dvejus metus po lauko sporto.2022 m. Vasario mėn. Dviejų jos įsigytų laipiojimo batų lauke kainos buvo 299 juaniai ir 349 juaniai („Real“ mokama 257 juaniai, 279 juaniai).Šiandien tų pačių produktų kainos parduotuvėse ir oficialioje svetainėje pakilo iki 399 juanių ir 499 juanių, o parduotuvėje nėra nuolaidų.

Žurnalistė pastebėjo, kad be kuprinės, „Decathlon’s Down“ striukės, striukės ir susmulkintos aksominės striukės taip pat padidino kainas.Kai kurie vartotojai nustatė, kad „Dazhakon“ striukės kaina buvo 150 juanių, atraminė „Pilling“ striukė buvo 100 juanių, o ta pati punkcijos striukė dabar buvo 235 juaniai po nuolaidų, 130 juanių už purtymo tabletus, o rinkinio rožės kaina viršijo viršijimą. 100 juanių

Be to, „Decathlon“ kainų padidėjimas ilgą laiką buvo „grasinamas“.Pranešama, kad 2021 m. Maždaug 1/10 „Decathlon“ yra apie 1/10 prekių kainų Taivane, apie 26%.„Decathlon“ atsakė, kad kainų padidėjimui įtakos turėjo žaliavos ir transportavimo išlaidos.

Antra, kodėl nori tai padaryti DeCathlonas, kuris tyliai kyla?

„Decathlon“, mažmenininkas iš Prancūzijos, nuo pat įkūrimo greitai užėmė vietą visame pasaulyje su savo turtingomis produktų linijomis ir priimtinomis kainų strategijomis.Ilgą laiką „DeCathlon“ laimėjo vartotojų meilę savo ekonominiais produktais ir sporto srityje tapo „prieinamu prekybos centru“.Tačiau pastaraisiais metais „Decathlon“ tyliai padidino kainų tempą.

Visų pirma, tikimasi, kad „Decathlon“ nuo ekonomiškos iki aukštos.Ankstyvomis prekės ženklo įkūrimo dienomis „DeCathlon“ priėmė palyginti mažą kainų rinkos strategiją, kad greitai užgrobtų rinkos dalį teikdama aukštus produktus.Šis požiūris yra ypač paplitęs interneto pramonėje.Nors „Decathlon“ nėra interneto įmonė griežta prasme, jos veiklos modelis įtraukė daugybę interneto elementų, tokių kaip internetiniai ir neprisijungę prie integruotų pardavimų, duomenų analizės produktų optimizavimas ir vartotojo patirtis.Vykdydamas žemas biržos strategijas, „Decathlon“ sėkmingai užėmė rinkos dalį ir nustatė prekės ženklo žinomumą.Tačiau laikui bėgant viena žemos kainos strategija gali sumažinti nedidelę naudą ir netgi gali sukelti prekės ženklo įvaizdį, kuris sustiprina mažos rinkos rinką, ir sunku pasiekti prekės ženklo vertės pagerėjimą.

Šiame kontekste „DeCathlon“ kainų mažinimo elgesys nestebina.Dėl prieinamų kainų, turtingų kategorijų ir geros apsipirkimo patirties ji sėkmingai pritraukė daugybę vartotojų, kurie siekia ekonominio efektyvumo.Tačiau plėtojant prekės ženklą ir pokyčius rinkos aplinkoje, laiku pritaikyti įmonių strategijas yra normalu.Kai „Decathlon“ patenka į naują plėtros etapą, susiduria Ankstyvojo rinkos auginimo rezultatai.

Antra, neseniai paskelbtas „DeCathlon“ žingsnis taip pat rodo jo ryžtingą ryžtą.Nuo paskutinės „Decathlon“ serijos taip pat galite pamatyti, kad jos kainų padidėjimas yra žemas. Mažmenininkas nuo sporto prekių iki profesionalaus sporto prekės ženklo, „DeCathlon“ atnešė naują strateginę „Arkties žvaigždę“ ir netgi iškasė daugybę vadovų iš „High -En“ sporto prekių ženklų.Priežastis nėra sunku analizuoti:

Viena vertus, tiesioginis „DeCathlon“ paskatinimas dėl aukštos pertvarkos yra jo finansinės veiklos spaudimas.Kai kruopščiai studijuojame „Decathlon“ finansinę ataskaitą, pastebėsime, kad pajamų augimo tempas sulėtėjo, ir yra didelis skirtumas tarp panašių prekės ženklų, tokių kaip „Adidas“ ir „Nike“.Ši finansinė padėtis rodo, kad nepakanka palaikyti nuolatinį ir stabilų įmonės augimą ir vien tik pelningumą.Susidūręs su galimybėmis ir nuožmi konkurencija, kurią sukėlė lauko ekonomika, „Decathlon“ suprato, kad būtina rasti naujų augimo taškų ir pelno šaltinių. ‘ lojalumas.

Kita vertus, sustiprinęs rinkos konkurenciją ir įvairinant vartotojų paklausą, „DeCathlon“ supranta, kad sunku patenkinti visų vartotojų poreikius vien tik pasikliaujant mažomis išlaidų našumu.Todėl, patekęs į aukštąją rinką, „DeCathlon“ gali dar labiau išplėsti savo produktų liniją, patenkinti skirtingų vartotojų poreikius ir sustiprinti prekės ženklo rinkos konkurencingumą.Nors kai kurie vartotojai per trumpą laiką gali pateikti kai kurių vartotojų skundų dėl „pigaus ir laimingo dingimo“, ilgainiui „DeCathlon“ tikisi suteikti aukštesnės kokybės, daugiau techninių produktų ir pagerinti apsipirkimo patirtį, pritraukti ir išlaikyti norą būti Prekės ženklas prekės ženklui.

Trečia, atrodo, kad aukščiausios klasės strategija tapo įprastu daugelio sporto prekių ženklų pasirinkimu.Pastaraisiais metais aukštosios sporto prekių ženklų tendencija tapo vis akivaizdesnė.Sprendžiant iš „Magic Mirror Market Intelligence“ pateiktų duomenų, 2023 m., Kelių rūšių sportinių drabužių kainos E -komercijos platformoje per pastaruosius metus išaugo.

Pirma, kai vartotojai suteikia didelę reikšmę sveikatai ir kūno rengybai, sportinė apranga yra kasdienio drabužių dalis, o jos paklausa taip pat auga.Išplečiant rinką, prekės ženklai taip pat ieško naujų augimo taškų, o vienas iš jų yra „High -En“.Tobulindamas produkto kokybę, dizainą ir funkcionalumą, prekės ženklas gali pritraukti daugiau vartotojų, kurie siekia aukštos kokybės gyvenimo ir taip siekia didesnio pelno.

Antra, tobulėjant technologijoms ir medžiagų naujovėms, sportinės aprangos funkcionalumas sustiprėja ir stiprėja, o tai taip pat suteikia galimybių aukštai.Pavyzdžiui, kai kurie aukšto lygio sporto prekės ženklai naudoja pažangias audinių technologijas ir dizaino koncepcijas, kad jų produktai būtų ne tik geresni komfortai ir kvėpavimas, bet ir užtikrintų geresnę sporto apsaugą ir palaikymą.Taikant šias technologijas, be abejo, padidėja produkto pridėtinė vertė ir padaro jį labiau įmanomą.

Trečia, vartotojų supratimas apie prekės ženklą nuolat keičiasi.Anksčiau vartotojai gali atkreipti daugiau dėmesio į kainų veiksnius, tačiau dabar vis daugiau vartotojų pradėjo atkreipti dėmesį į prekės ženklo kultūrą, istoriją ir koncepcijas.Todėl kai kuriuos sporto prekės ženklus, turinčius gilią ir unikalią kultūrą, lengviau įgyti vartotojų palankumą, o tai taip pat suteikia rinkos pagrindą aukštai.

Ketvirta, ar „DeCathlon“ aukštas -tai tikrai gali praeiti?Aukštos transformacija nėra be rizikos.Vartotojams, kurie yra įpratę prie „Decathlon“ kainos, kylančios kainos gali sukelti tam tikrą diskomfortą, ypač kai prekės ženklo nepakanka, kad būtų galima paremti aukštą padėtį.„Decathlon“ turi aiškiai suvokti, kad aukštosios rinkos vartotojai daugiau dėmesio skiria prekės ženklo istorijoms, produktų kokybei, moksliniam ir technologiniam turiniui bei apsipirkimo patirčiai.Tuo pačiu metu, kaip subalansuoti originalios klientų grupės ir kylančios aukščiausios klasės rinkos santykius, taip pat yra pagrindinis iššūkis, su kuriuo susiduria „Decathlon“.

Be to, kainų padidėjimas iš tikrųjų yra dvigubas kardas.Labai išsivysčiusios interneto komercijos laikais vartotojų pasirinkimai yra ypač turtingi. pozicija taps trapi.

Todėl galime pasakyti, kad „DeCathlon“ kainų padidėjimas ir aukštos klasės strategija yra svarbus jo prekės ženklo plėtros posūkis, tačiau ar šis kelias gali būti susijęs?Mums taip pat gali tekti pamatyti „Decathlon“ pasirodymą.

MLS Football Jersey