MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Nuolatiniam visuomenės vystymuisi ir didesnį šeimos augimo dėmesį, vaikų baldų rinkos paklausa nuolat vystosi.Šiame kontekste juodos ir baltos spalvos S2 mokymosi kabina, kaip sveikas, praktiškas ir gražus vaikų mokymosi stalas ir kėdės, kuri sulaukė daug dėmesio, ir greitai išpopuliarėjo tarp vaikų stalo ir kėdžių rinkos.

Nespalvotas reguliavimas S2 mokymosi kabina su savo originalios medienos dizaino, integruoto dizaino ir sunkio keturkampio ryšio technologijos naujovėmis suteikia vaikams saugią, patogią ir sveiką mokymosi aplinką, patiria tikrąją vaikų naudojimo sceną ir suteikia šeimos mokymąsi ir suteikia šeimos mokymąsi. Erdvė.

Sveiki žurnalai, saugantys vaikų augimą

Vadovaudamasi sveiko logizmo koncepcijai, juodos ir baltos spalvos S2 mokymosi kabina atsisakė populiarios sumuštinių lentos ir lipnios odos technologijos rinkoje ir buvo pagaminta iš vokiečių importuotų AA kalnų plaukų grynos medžio medžio.Kalnų plaukų medžiaga, didelis kietumas, didelis tankis, stiprus guolio gravitacija ir didelis stabilumas.Padaro kalnų plaukų kriketus, kuriuos nėra lengva susitraukti ir plėstis, ir nėra lengva deformuoti.

Juodos ir baltos spalvos derinimo „S2“ mokymosi kabina reikalauja grynos medžio masyvo kūrimo, kuris ne tik puikiai atstato natūralią tekstūrą ir šiltą rąstų prisilietimą, bet dar svarbiau, kad perdirbimo proceso metu nėra kenksmingų medžiagų, o formaldehido kiekio rezultatai uždaromi iki 0 yra pasiekta saugi ir sveika mokymosi aplinka.

Integruotas dizainas, gerina mokymąsiKoncentracija

Kaip pirmasis prekės ženklas, integruojantis akių apsaugos žibintus į knygų lentyną, šį kartą integruota koncepcija buvo tęsiama S2 mokymosi skyriuje.Juodos ir baltos spalvos S2 mokymosi kabina sumaniai sujungia daugybę funkcijų, sukurdama ramesnę ir labiau sutelktą mokymosi atmosferą.

Įterptose integruotose dvigubos akies lemputėse naudojamos poliarizuotos patentuotos technologijos, apimančios visą darbalaukį, sušvelnindami darbalaukio šešėlį ir didžiausią pašalinimą vaizdinį nuovargį.Tuo pačiu metu integruotas dizainas daro darbalaukį tvarkingesnį, gražų ir dosnų, tvarkingą laidų laidą, linijų dizainas padidina naudojimo patogumą, dulkių dangą, kad vaikai netyčia netyčia ir užtikrintų saugumą, ir užtikrina saugumą Vaikų naudojimas.

Gravitacijos kvarteto jungčių technologija, augimo priežiūra

„G6 Chase“ vaikų kėdė su nespalvota „S2“ mokymosi skyriumi naudoja „Gravity“ keturkojį ryšį. kaip jis patenka.Nė vienam tėvams nereikia pakartotinai prisitaikyti.

Kėdės užpakalinė dalis palaiko 4,5 cm aukštyn ir žemyn, o vaikas gali jį užbaigti. Standartinė mokslinė sėdėjimo padėtis.Tai gali lengvai patenkinti didelių vaikų pokyčių augimo proceso poreikius, kad vaikų mokymasis visada būtų geriausios.

Nuolatinės naujovės, padedančios pramonės pažangai

„Black and White S2“ mokymosi kajutės atsiradimas ne tik atitinka aukštesnius tėvų vaikų augimo aplinkos reikalavimus, bet ir skatina vaikų baldų pramonės plėtrą, teikdama tvirtą paramą sveikam vaikų augimui.Tai ne tik produktas, bet ir tam tikras rūpestis bei rūpestis, pridedant šilumą ir ramybę vaikų mokymosi kelionei.

MLS Football Jersey