MLS Football Jersey
Kt. Bir 13th, 2024

Vaikščioti

Pavasaris ryškus, tai geras laikas, kai einant išeinant.Kaip lauko mankštos metodas, vaikščiojimas gali ne tik leisti mums įvertinti gražų peizažą ir atpalaiduojančią gamtos nuotaiką, bet ir sustiprinti širdies ir plaučių funkciją.

Tačiau vaikščiojimas nėra taip, kaip daugelis žmonių galvoja, tai sportas be slenksčio ir techninių sunkumų.Kai kurie neteisingi vaikščiojimo įpročiai gali sukelti fizinį diskomfortą ir netgi pažeisti kaulų ir raumenų sistemas.Šie klausimai apie vaikščiojimą, ar žinote teisingą atsakymą?

Vaikščiojimas yra savotiškas mažo intensyvumo aerobinis pratimas.
Kelio sąnario sveikatą daugiausia lemia kelio kremzlės sveikata, o kremzlės sveikatai reikia bendros veiklos.Kai sąnarys juda, sąnarių skystis tekės sąnariuose, o sąnario skysčio maistinės medžiagos geriau absorbuos kremzlę.Vaikščiodami kiekvieną kartą vaikščiojant, sąnariai užbaigia lenkimą ir pratęsimo veiksmą, taip skatinant sąnario skysčio srautą.Tačiau kuo daugiau tempo, tuo didesnė bendros sveikatos nauda.
Kasdieniniame gyvenime kelio sąnarių diapazonas yra labai didelis.Šiuo metu tik kremzlė guolio srityje liečiasi vienas su kitu, o dauguma kremzlių neturėjo mainų apie mitybą.Net jei jūs einate daugiau, jūs negalite atlikti vaidmens mainuose apie maistingumą sąnariuose.

Normalaus vaikščiojimo atveju dauguma žmonių laiptelių žengia nuo 80 iki 100 žingsnių per minutę.

Remiantis 30–40 minučių, žingsniai apskaičiuojami nuo 100 iki 120 žingsnių per minutę.

Nesvarbu, ar tai vaikščiojimas, ar bėgimas, mūsų fizinis svorio centras yra nestabilus, ir mes turime naudoti „Swing Arm“ judesį, kad subalansuotume svorio centrą.
Atliekant sveikus laiptelius, mūsų žingsniai padidėjo normaliai. Vaikščiokite daugiau.
Kai kurie žmonės vaikšto, jie mėgsta purtyti rankas.Tiesą sakant, jei rankos pasisukimas yra per didelis ir negali atitikti tempo, tai paveiks pratimų efektą.

Jei teisingai einate, turite įsisavinti šiuos laikysenos taškus:

Pakelkite krūtinę ir ištieskite pečius atgal;

Viršutinė kūno dalis tiesi, pabandykite ištiesti stuburą aukštyn;

Rankinė natūraliai svyruoja pirmyn ir atgal, o amplitudė yra vidutinio sunkumo;

Įjunkite klubus, kad galėtumėte nukreipti kojas į priekį;

Nebūkite per daug sąmoningas ir tvirtas, atsipalaiduokite rankomis, leiskite riešams natūraliai perbraukti pirmyn ir atgal, o šlaunys ir veršeliai yra natūraliai stiprūs, o ne lengva pavargti.

Geros sporto įrangos palaikymas ir apsauga yra labai svarbūs vaikščioti.Rinkdamiesi batus, nešiojamus vaikščiojant, turite atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

Padas turi turėti tam tikrą storią ir elastingumą;

Batų pagalbininkas turi tam tikrą atramą;

Arkos arka turi turėti palaikymą;

Priekinės batų delnai turėtų būti ploni ir minkšti.

Be to, reikėtų pažymėti, kad nerekomenduojama nešioti naujų batų ilgalaikiam pasivaikščiojimo pratimui.Kaip sakoma, nauji batai yra „šlifavimo kojos“, nes vilkėję naują porą naujų batų, batus ir kojas reikia palaipsniui pritaikyti.Dėvėdami naujus batus, pirmiausia galite vaikščioti po trumpalaikių užsiėmimų, tokių kaip vaikščiojimas.
Pratimui kūno rengybos tikslais reikia tam tikro šilto laipsnio.
Kai kurie žmonės gali sakyti, kad kasdieniame gyvenime, vaikščioti kiekvieną dieną, niekada nebūna sušilę ir nėra jokių problemų.
Vaikščiojant kasdieniu gyvenimu, mes paprastai galime kontroliuoti greitį ir laiką.Tačiau vaikščiojant mankštos laikas yra pakankamai ilgas, o žingsnis ir žingsniai turi pasiekti tam tikrą laipsnį, kad būtų pasiektas mankštos poveikis.
Šildymas prieš mankštą daugiausia turi šias tris funkcijas.
Padarykite sąnarius lankstesnius.Kasdieniniame tyrime ir gyvybėje sėslus ar plokščias laikas yra ilgas, todėl sąnariai gali sustingti ir atlikti sąnario tempimo veiklą, dėl kurios sąnariai gali padaryti lankstesnius.
Tempiami raumenys.Ilgai sėdint, šlaunų raumenys yra ilgalaikio susitraukimo būsenos.
Tegul kūnas „kaitinamas“.Sureguliuokite kvėpavimą ir širdies ritmą, kad kūnas palaipsniui prisitaikytų prie kito vidurinio intensyvumo judėjimo.
Yra daug bendrų šiltų judesių, o šie du yra paprastesni ir lengvi.
Žingsnis ant kojų.Pakelkite kojas šiek tiek aukštesnės nei tada, kai vaikščiojate normaliai, tačiau sąnario diapazone turite būti patogiai.Šis veiksmas gali sutelkti viso kūno raumenis, o pečiai, keliai ir klubo sąnariai yra aktyvūs.Eikite į savo kūną šiek tiek karščiavimo.
Lanko pasukimo ruožas.Abi kojos yra kartu ir stovi natūraliai; Ta pati kryptis; Ir pasukite į kitą pusę.Pakaitomis ir daryk maždaug 20 kartų.Šis judesys gali ištempti krūtinės ląstos ir pečius bei išplėsti stuburą, ranką ir ištiesti kūną.

Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus vaikščiodami:


  • Pasirinkite saugų ir plokščią kelio pasivaikščiojimą;

  • Dėvėkite tinkamus drabužius, kiek įmanoma rinkitės sausos ir prakaito absorbcijos medžiagą;

  • Neišeikite iškart po alkio ar pilno valgio;

  • Stenkitės išvengti aukštos dienos ir šalto dienos;

  • Ilgą laiką prakaituojant, kad tinkamai įpiltumėte vandens ir druskos;

  • Nesustokite iškart po mankštos, turėtumėte palaipsniui sulėtinti;

  • Žmonės, sergantys pagrindinėmis ligomis, reikalauja, kad gydytojai juos įvertintų, kad galėtų mankštintis;

  • Einant išvažiavimui, jei kyla diskomforto jausmas, kuris ir toliau blogėja, turėtumėte nustoti mankštintis ir laiku kreiptis į gydymą.


Šaltinis: Studentų sveikatos naujienos

Autorius: Mei Yu, Pekino universiteto trečiosios ligoninės Sporto medicinos skyriaus vyriausiojo gydytojo pavaduotojas

Peržiūra:Nacionalinės sveikatos populiaraus mokslo ekspertų ekspertas,Zhang Yimin, ministrų laboratorija, pagrindinė Pekino sporto universiteto sporto ir sporto ir sveikatos ministerijos laboratorija

Planas: Zhang Cancan Wang Ning

MLS Football Jersey